Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Colaborare intre videografi/editori

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
grdaniel

grdaniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 02.02.2010
Caut o persoana cu care sa colaborez la câteva evenimente pe care le am sezonul asta în București

#2
serban_cristian

serban_cristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 11.07.2006
Salut!

Cum imi poti da mai multe detalii pentru colaborare?

Cristi.

#3
machee

machee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 23.03.2006
sunt interesat de o colaborare.imi poti spune care sunt conditiile?
multumesc.

#4
adyx16

adyx16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.09.2011
Salut.
Sper ca am postat unde trebuie...si sper ca ma poate ajuta cineva,
Am filmat un "videoclip" cu fraps iar acum as avea nevoie sa fie editat...adaugate niste efecte..ceva acolo nu cine stie ce...sarit peste cateva secvente....iar lungime lui sa fie undeva in jur de 5 minte..filmarea "bruta" avand 21 minute.
Eu fiind un "antitalent" in domeniul asta as ruga pe cineva care se pricepe cat de  cat sa faca aceste lucruri pentru mine...
Cine ar putea sa ma ajute sa`mi lase un raspuns...iar cei ce nu pot/nu vor va rog sa tineti comentariile ostile si alte chestii de genul acesta pentru voi.
Multumesc.

#5
-catalin

-catalin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 03.07.2007
25 lei pe paypal.

#6
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 17.08.2012
Dacă vrei să scoți niște secvențe,  atunci încearcă Avidemux. Este free și ușor de folosit.
LE și windows live movie maker este recomandat pentru ceea ce dorești tu.  Și cu movie maker știe să-l folosească și un copil de grădiniță.
PS Cum ai pretenția să-ți facă altul treaba?   Dacă ție nu o să-ți placă ce a făcut el?  Așa că pune mâna și fă-ți singur, așa Cum vei tu,  că nu este chiar așa de complicat.  Și cu ocazia asta mai înveți și eu ceva.

Edited by Lolopoco, 05 June 2013 - 18:00.


#7
adyx16

adyx16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.09.2011
Multumesc pentru sugestii insa din motive personale sa zicem nu pot/nu vreau (intelege fiecare ce vrea) sa fac eu acest lucru...
Cat despre faptul daca o sa`mi placa sau nu....n`ar fi nicio problema...de aceea am mentionat mai sus de cineva care sa aiba "cat de cat" cunostinte in domeniu
Deci, ma repet, Cine vrea si poate sa faca acest lucru gratis (am uitat sa precizez), sa ma contacteze...restul va rog sa va abtineti de la comentarii care nu fac decat sa va sporeasca numarul de mesaje postate. Multumesc.

#8
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 17.08.2012
Vrei totul pe de-a moca dar nici nu pui mâna să înveți să faci ceea ce ai nevoie. Respinge orice ajutor moral (sfaturi,  recomandări) și așteptată să primești totul,  mură în gură. Succesuri...

#9
cotletcristian

cotletcristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 08.03.2009
Salut! Sunt din Bucuresti si am nevoie de 2 DSLR-uri(de preferat si cu steadycam handle). Stii pe cineva care mi le poate oferi pentru 1-2 zile?
Merci!

#10
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 24.04.2011
http://www.squid.ro/inchiriere/
http://www.fotofactory.ro/

#11
trasnitul28

trasnitul28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 28.09.2012
Daca dai in scris ca imi cedezi tot ce ai pe numele tau daca pateste ceva,ti-l dau.

Edited by trasnitul28, 11 June 2013 - 15:40.


#12
cotletcristian

cotletcristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 08.03.2009
Posted Image Eu ma gandeam sa mai cumpar cateva lucruri intre timp ca sa fie cat mai multe pe numele meu apoi sa le cedez pentru acest imprumut...Posted Image Glumesc.
Oricum merci de pont!

View Postdiahim, on 11 iunie 2013 - 15:39, said:

Squid sunt din Ploiesti. Iar Foto Factory au un singur DSLR. Merci oricum de informatie.

#13
Lucian_Ilea

Lucian_Ilea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 545
  • Înscris: 24.07.2008

View Postadyx16, on 05 iunie 2013 - 16:56, said:

Am filmat un "videoclip" cu fraps iar acum as avea nevoie sa fie editat...adaugate niste efecte..ceva acolo nu cine stie ce...sarit peste cateva secvente....
Hai c ate ajut eu ca stiu bine Avid Studio deja
am facut un film intitulat Eu Sunt de 2 ore si 5 minute si 13 secunde pt TIFF 2013
stau in Cluj

#14
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Salutare. Am nevoie de 1 colaborator, poate mai multi. foarte buni in after effects, animatie, desen si cu spirit artistic, evident. Nu mai fac fata. In plus am un nebun care tot vrea sa lucrez numai cu el ca are tone de proiecte. Evident ca nu trebuie sa mai spun ca am nevoie de seriozitate. Munca de acasa.

Edited by _DelSte_, 19 June 2013 - 17:36.
-comentariu mutat in topicul aferent-


#15
alyosa2001

alyosa2001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 05.12.2007
Buna ziua, profit de oportunitatea acordata de acest forum pentru a-mi oferi serviciile de editare video in eventualitatea unei colaborari, am lucrat la multe tipuri de materiale, de la documentare, la clipuri de prezentare, emisiuni TV, evenimente. Pentru cine este interesat am un canal youtube la adresa http://www.youtube.c...yosa2001/videos . Multumesc, cele bune!

#16
studio_21

studio_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 10.04.2014

View Postxtremdriving, on 19 iunie 2013 - 16:22, said:

Salutare. Am nevoie de 1 colaborator, poate mai multi. foarte buni in after effects, animatie, desen si cu spirit artistic, evident. Nu mai fac fata. In plus am un nebun care tot vrea sa lucrez numai cu el ca are tone de proiecte. Evident ca nu trebuie sa mai spun ca am nevoie de seriozitate. Munca de acasa.
O mai fi valabila treaba si in 2014 ? :))

#17
CreativePicture

CreativePicture

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 01.04.2012
Salutare!
Caut un colaborator pentru filmat pe data de sambata -16.08.2014 un eveniment in Constanta.
Este cineva disponibil?
Rog mesaj pe PM.
Multumesc.

Edited by CreativePicture, 10 August 2014 - 15:40.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate