Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se opreste motorul in mers Golf 5

Linie vinetie mana stanga

Protectie soare/vizuala in interior

Tratament pt piele..canapea
 Buget 19k-masina noua-sfaturi

Grosime adeziv gresie

TVA doar la valoarea adaugata sau...

Inregistrare ecran
 M-am inregistrat in e-factura. Ca...

Voi cum faceți fața ava...

Spital stomatologic sector 4 grat...

Pastrare numar inmatriculare !
 Supraveghere autoturism in parcar...

Bsod repetat

Angst Romania - Oficial in Insolv...

Pocket PC Handheld ajutor.

Metin2ro? Pro SI Contra.

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

Gios

Gios

Member

• Grup: Members
pana la lvl 10 e funny, dupaia e plictisitor,,parerea mea.

Ally97

Ally97

Active Member

• Grup: Members
Am jucat și eu pe RO(trăznil-ar p-ăla care m-o pus), și oricum aveam doar 11-12 ani pe-atunci, și ca orice copil de vârsta aceea, dă-i un om cu o sabie și 3 ”luminițe”(care se numesc magii) și gata ți-ai făcut client. Mulțumesc lui Dumnezeu că n-am fost chiar așa prins de el încât să devin dependent. Am avut un coleg, care nu dormea nopți întregi, doar ca să stea pe porcăria asta de joc, a băgat bani în el, și s-a lăsat.
Nu înțeleg ce am văzut atunci, dar nici ce văd alții acum la acest joc:
-Grafică - 0, zici că-s făcute din carton caracterele, și felul în care sunt interpretate mișcările caracterelor e jalnic...(încercați Shaiya, ăla da MMO...tot din categoria low graphics,dar care totuși bate Metinul la c*r cu paleta de covoare)
-Sunet - ”Ha ha hu ha” să stau să ascult caracterul cu care joc, scremându-se în fiecare secundă...nicio șansă!
-Gameplay - O da! Să dai cu sabia într-o haită de câini și lupi(se pare că nu numai noi avem probleme cu maidanezii :)), fascinant! Ca să nu mai zic de ”skill-uri”. De obicei jocurile MMO au elementul acela care diferențiază player-ii și anume mai multe seturi de skilluri, cu posibilitatea de a le combina și de a le folosi așa cum trebuie. Ce avem noi în metin...4-5, chiar 6 skill-uri de caracter x 4 caractere x 2 seturi fac cam  32-48 skill-uri per total...(din nou consultați Shayia, minim 40 skill-uri DE CARACTER inculzând pasive, active, și debuff-uri ). La metin n-ai cum să uiți...și din păcate nici eu...Aură, Iureș, Izbitură, Vârtej, Incizie...mort...fascinant

-Asta e cea mai tare :)
Î:De ce joci tu Metin2?
R:Deoarece există o comunitate dezvoltată cu jucători de aceeași naționalitate, în speță Română, ceea ce facilitează comunicarea între jucători. Auziți cum sună? :)

In game:...
player 1: Marș t*ți mor*ii mătii de retardat și lasă lure-le sau mă dau pe liber și te bat.
player 2: Și dacă nu vreau? Ce ești tu mai bo$$?
Asta da comunicare....

-Comunitate&Staff
Jalnice, suportul nu există, am avut odată niște probleme cu un drop FPS, și ca orice consumator, am trimis o cerere la suport, după ce gogu' nu a reușit să mă ajute. Am primit și eu răspuns după 2 săptămâni, în care mi se spunea să updatez clientul..Aham mersi, că doar d-aia are jocul auto-patcher

Concluzie: Un joc jalnic, pentru copii de 10-12 ani, care n-au ce face, nici vorbă de strategie, echipă sau altceva.

SfantulLike

SfantulLike

Oscilatrix Te iubesc <3 .

• Grup: Senior Members
Metin2 ii un pay2win, sau un joc perfect pentru astia sado masochisti ca mine :lol: .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate