Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu gasesc un topic, un fel de caf...

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Iconia_Tab_W501P-C62G03iss

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
960616

960616

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 287
  • Înscris: 01.12.2012
Bună ziua! Am posibilitatea să cumpăr tableta din titlu cu suma de 350 euro. Din Păcate locația unde sunt nu îmi permite acces la multe siteuri, fapt ptr care nu pot căuta pe internet, date despre aceasta tabletă. Dacă cineva mă poate ajuta cu ceva detalii aș fi recunoscător. Foloseste win ca SO. Mai am două tablete(un N8000 si un Tab 2) dar ambele sunt pe Android. Vă rog recomandări, plusuri și minusuri pentru tableta în discuție. Mâine trebuie fie să o returnez fie să o plătesc.

#2
Bogdan_3690

Bogdan_3690

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 31.03.2013
Tableta pare bunicica. Mai ales la pret. In tara pretul ei este undeva la 2500 de lei. Dar totusi la ce o folosesti. Esti sigur ca ai nevoie de o tableta ci Windows? Si procesorul e cam slabut 1gh dual core , dupa parerea mea. Dar totusi la pretul asta s-ar merita numai sa o cumperi si sa o revinzi. La pretul asta mai ai posibilitatea unui Ipad mini, Samsung tab 2 10.1 sau un google nexus 7 sau chiar daca mai pui inca vreo 50 de euro poti sa iti iei un google nexus 10 care e net superioara acestei tablete( Acer).

#3
960616

960616

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 287
  • Înscris: 01.12.2012
De asta întrebam. Nu am nevoie de ea dar ....stii cum este ...pare o prajitură pe care nu am gustat-o înca. Am deja doua tablete, cum de altfel am spus... Mai mult mă uit în curte la Apple...parcă aş vrea un MacBook Air... Deci nu se merită să o cumpăr... Mulţumesc !

#4
Bogdan_3690

Bogdan_3690

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 31.03.2013
Daca ai deja doua tablete, chiar si la pretul asta nu stiu daca se merita. Daca vrei una mai buna parerea mea sa iti iei un ipad deoarece sunt mai bine optimizate. Dar ai deja doua tablete nu stiu la ce ti-ar folosi a-3a.

#5
960616

960616

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 287
  • Înscris: 01.12.2012
Mulţumesc! Am să încerc sa văd ce este şi prin bucătăria Apple.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate