Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...
 

Eroare instalare fisier .apk

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
eu_markhu

eu_markhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 28.03.2015
E grava treaba....Schimb sony xperia z3 cu samsung galaxy s5 ca alta varianta nu am

#20
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,852
  • Înscris: 27.09.2008
Mai degrabă schimba tv-ul cu unul compatibil! La al meu TV LG merge orice telefon și chiar aplicația e foarte buna. Are Wi-Fi, miracast, 3D, smart.  E mai bun telefonul care îl ai decât TV. Samsung are culori suprasaturate, artificiale și foarte greu îl calibrezi.
Nu fac reclama lg, dar chiar are culori aproape naturale. Am și un Sony care este cunoscut pentru culori naturale.

Galaxy S5 plin de blootware!

Attached Files



#21
eu_markhu

eu_markhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 28.03.2015
Aha multumesc. Si al meu are miracast, wi-fi direct, 3D(activ)....dar singura problema e ca nu pot instala acea aplicatue pe telefon,tv-ul il am de 3 saptamani nu prea imi arde sa il schimb...iar de telefonul sony nu stiu ce sa zic...prea il umfla lumea...cel putin camera e aproape praf,daca nu ai conditii ideale scoate poze sub medie(il bate la fund galaxy s3) si sa nu mai vorbim ce ochi rosii scoate,chiar si cu functia atenuare ochi rosii activata)

Si il mai lauda lumea pt design....la ce bun daca trebuie sa il tii in husa pentru ca este foarte fragil...si aluneca de peste tot fara husa

#22
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,852
  • Înscris: 27.09.2008
Cel putin OPO al meu bate la cur S5 si este la jumatate de pret fata de S5. Are suport Cyanogen, android curat ca la nexus si tot ce ii trebuie. OnePlus One = Flagship Killer (killer de telefoane scumpe). Oricum Z3 al tau este mai bun decat S5!

#23
eu_markhu

eu_markhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 28.03.2015
Si in legatura cu aplicatia smart view 2.0 in mintea mea era ceva de genul....ca nu merge pe alte dispozitive decat samsung pe principiul cum e si telefonul codat pe o anumita retea...ca in principiu ce ar putea sa aiba un telefon samsung si nu are al meu de nu o suporta?

#24
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,852
  • Înscris: 27.09.2008
Aplicatiile (blootware) samsung sant facute numai pentru ele, doar sa sparga cineva codul si sa mearga pe alte telefoane, dar cine si-ar bate capul?

#25
eu_markhu

eu_markhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 28.03.2015
Deci cu un "mic" efort s-ar putea....ai putea sa.mi spui pe unde sa mai caut sau sa mai intreb?poate se gaseste cineva sa.si piarda putin timp sa.l sparga :-D

Sau poate deja o fi pe undeva un .apk deja spart :-?

#26
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,852
  • Înscris: 27.09.2008
Ti-am spus, iti bati capul degeaba. Nu stiu daca ai infrared, dar tot nu poti face nimic decat sa il folosesti ca telecomanda.

#27
eu_markhu

eu_markhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 28.03.2015
Pai asta vreau...sa.l folosesc,ca si telecomanda,nici galaxy s3 nu are infrared si merge prin internet.as fi multumit sa faca exact ce face si s3

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate