Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

cum se numeste filmul

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
E unul din ultimii ani cred, a fost la hbo cred de vreo 2 ori acum vreo 6 luni, cu un barbat frumusel cu mustata si care arata in genul anilor 40 care parca are un fel de bordel cu fete, care fete duc o viata secreta si lupta ca ninste ninja cu monstri si armate... apare si o lupta epica cu dragoni si... avioane pe cer...

Edited by tarzaan, 26 March 2013 - 13:44.


#2
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,022
  • Înscris: 06.09.2008
Sucker Punch
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MnF4SpS9gUw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
tare, mersi

#4
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Cu adevarat tare a fost descrierea.

Poti posta aici, cand mai cauti filme.

#5
Addyn

Addyn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.05.2013
Cum se numea filmul care a fost difuzat acum ceva vreme pe Disney Channel cu o baba nebuna care avea grija de doi copii mici,la final intervine si politia,iese baba cu mitraliera etc.

#6
dutisor

dutisor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 16.06.2006
un film mai vechi.  Sotia ii face o capcana sotului pentru ca acesta o insela, etc.    ESTE VORBA  de o groapa foarte adanca facuta intr-o camera de langa bucatarie si cand sotul deschide usa ca deobicei........
Urmeaza apoi o viata aparent normala, ea isi vede de treburile casnice, gateste, si de le inaltimea bucatariei, ii va reprosa lui toata momentele vietii de calvar avuta cu el.

#7
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Prima faza imi aduce aminte de Capra cu 3 iezi :P

#8
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006

View Postdutisor, on 01 noiembrie 2013 - 19:03, said:

un film mai vechi.  Sotia ii face o capcana sotului pentru ca acesta o insela, etc. ESTE VORBA  de o groapa foarte adanca facuta intr-o camera de langa bucatarie si cand sotul deschide usa ca deobicei........
Urmeaza apoi o viata aparent normala, ea isi vede de treburile casnice, gateste, si de le inaltimea bucatariei, ii va reprosa lui toata momentele vietii de calvar avuta cu el.

caut in engleza cuvintele film bucatarie cu google. A, era post vechi al lui... vad mai sus ca Puferiu, moderator, a fost banat....

scuze pt descrierea ciduataaaa caut un film cam frantuzesc, cu o piramida pe cer in care era un zeu cu cap de caine care iese gol din ea, vin elicoptere si le rastoarna numai ridicand mainile dupa care zboara si se transforma in cioara si se vede orasul in zare

Edited by bubu™, 04 December 2014 - 13:44.


#9
budapesta

budapesta

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 29.03.2015
acum vreo 6-7 ani, am vazut un film pe pro tv / antena, nu stiu sigur, despre doi tineri, frate si sora care pleaca undeva in desert, iar fata noaptea, cand ajunge la hotel intra in piscina si e rapita de doi tipi si dusa undeva in desert. Mai era o femeie blonda care invartea treburile. are idee cineva despre ce vorbesc ?

#10
Puferiu3

Puferiu3

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,103
  • Înscris: 18.03.2015

View Postbubu™, on 04 decembrie 2014 - 13:39, said:

scuze pt descrierea ciduataaaa caut un film cam frantuzesc, cu o piramida pe cer in care era un zeu cu cap de caine care iese gol din ea, vin elicoptere si le rastoarna numai ridicand mainile dupa care zboara si se transforma in cioara si se vede orasul in zare
Immortal (Ad Vitam) (2004).

#11
Hudson_river

Hudson_river

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.05.2015
Nu reusesc sa gasesc numele unui film care l-am vazut in anii 80 la cinema. Era probabil polonez, despre niste copii care au inventat un telescop cu care putea sa faca sa leviteze orice obiect sau persoana. Alt film care l-am vazut era rusesc. Un om foarte sarac alearga disperat cu iubita lui in brate pe o plaja. Ea moare si la scurt timp el se impiedica de un lant de aur ingropat in nisip. Devine bogat dar foarte trist.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate