Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

ajutor whatsapp

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
inginerule

inginerule

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,353
  • Înscris: 19.09.2013
eu am o nelamurire. stiam ca prima oara cand instalezi whatsapp ai gratuit un an apoi trebuie sa platesti 1 euro parca pentru inca un an. au trecut cateva luni de cand s-a facut anul si nu am vazut nicio instiintare cum ca ar trebui sa platesc acel euro insa pot sa folosesc in continuare aplicatia. o fi extras singur de pe cartela acel euro ori au uitat de mine?

#20
costables

costables

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,406
  • Înscris: 01.01.2011

View Postinginerule, on 24 aprilie 2014 - 21:19, said:

eu am o nelamurire. stiam ca prima oara cand instalezi whatsapp ai gratuit un an apoi trebuie sa platesti 1 euro parca pentru inca un an. au trecut cateva luni de cand s-a facut anul si nu am vazut nicio instiintare cum ca ar trebui sa platesc acel euro insa pot sa folosesc in continuare aplicatia. o fi extras singur de pe cartela acel euro ori au uitat de mine?
Nu stiu poate ai schimbat numarul, abonamentul, poate ti-a dat gratis operatorul de telefonie.  Sa iti fi luat singur bani este exclus nu exista asa ceva. Oricum cred ca atunci cand va fi nevoie trebuie platit cu card bancar ceva nu stiu exact.

#21
inginerule

inginerule

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,353
  • Înscris: 19.09.2013
nu am schimbat numarul. cum am luat telefonul (un lg 5) am cumparat si cartela si am acelasi nr. cand am instalat whatsapp chiar scria acolo k dupa un an va trebui sa platesc da' vad ca inca pot sa-l folosesc.

#22
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Mie mi-a dat mesaj ca a prelungit automat pana in 2015 valabilitatea.
Cauta in meniu - cont - informatii de plata  la expirare serviciu si vezi pana la ce data e valabil.

#23
costables

costables

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,406
  • Înscris: 01.01.2011
Pe mine m-a- pus naiba si mi-am pus WhatsApp pe PC si pe urma am avut mari dificultati in a mai activa pe telefon.

#24
nicushor24

nicushor24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.09.2014
Buna ziua,
Am si eu o intrebare in ceea ce priveste whatsapp-ul si anume : SE POT PRIMI FOTOGRAFII PE WHATSAPP FARA CA TU SA STII DE ELE SI DACA IMAGINILE RECUPERATE PE COMPUTER DIN SMARTPHONE IN FOLDERUL WHATSAPP AU FOST TRIMISE SAU AU PUTUT FI SALVATE ACOLO FARA A FI TRIMISE
VA MULTUMESC MULT SI ASTEPT UN RASPUNS DE LA CEI CARE SE PRICEP MAI BINE.

#25
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
ca sa nu mai deschid ul alt topic, am urmatoarea problema:
am instalat whatsApp pe o tableta fara gsm, am primit un cont de activare, nu a mers, am ales sa fiu
sunat pe nr meu de mobil, am fost sunat, am pus numerele pe care le spunea tanti aia la telefon, a
trecut tableta la pasul urmator dar a dat o eroare... faza este ca nu a trecut de eroarea aia si am
dezinstalat aplicatia whatsApp... si acum apare marea problema. Toti prietenii imi spun ca figurez cu
cont activ de whatsApp si imi trimit mesaje, mesaje ce nu ajung in veci la mine (avand in vedere ca nu
folosesc aceasta aplicatie)
Cum fac sa nu mai apar in agenda prietenilor sau a muierilor ca fiind pe whatsApp???
Multumesc!

#26
nknwn666

nknwn666

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 27.09.2007
Setezi aplicatia si dezactivezi contul din aplicatie.

#27
Y0samiteSam

Y0samiteSam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,240
  • Înscris: 22.04.2005
aveti idee cum gasesc un mesaj trimis pe whatsapp in urca cu aproximativ 1 an?
singura solutie  pe care am incercat'o pana acum a fost sa derulez conversatiile dar dureaza o vesnicie.
Stiu exact data cand a fost trimis mesajul doar ca este dificil sa ajung acolo, exista vreo solutie?
Este vorba despre un iPhone (daca are vreo importanta)
Multumesc.

#28
pogonel

pogonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 06.03.2011
marea mea problema este faptul ca nu imi recunoaste toate numerle de telefon din agenda precum ca ar avea whatsapp, multe numere de telefon care au whatsapp instalat nu le gaseste, de ce? ce trebuie sa fac?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate