Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Voyo România

- - - - -
  • Please log in to reply
377 replies to this topic

#253
sikmar

sikmar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 06.04.2017
Din precedenta etapa, la inregistrate apar urmatoarele meciuri (presupun ca doar astea au si fost transmise):

EL: Arsenal - PSV (si pe TV), Man U - Omonia, Betis - Roma, Bodo - Arsenal

ECL: West Ham - Anderlecht, FCSB - Silkeborg (si pe TV), CFR - Slavia (si pe TV)

Uitandu-ma pe intreg programul din spate, observ ca sunt 4 meciuri pe etapa din EL si 3 pe etapa din ECL. Dintre cele 7 in total, 2-3 pe etapa sunt transmise si pe TV.

Probabil joi vor afisa programul din urmatoarea runda.

 dorindorin10, on 25 octombrie 2022 - 04:43, said:

Difuzează toate meciurile.

Iti apar tie in platforma toate meciurile (16*2) sau cum ai ajuns la concluzia asta?

#254
sikmar

sikmar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 06.04.2017
Din cadrul acestei etape, pe Voyo se pot vedea urmatoarele meciuri:

- ECL: Sivasspor - CFR, Anderlecht - FCSB

- EL: Man U - Sheriff, HJK - Roma, Lazio - Midtjylland, PSV - Arsenal

Meciurle echipelor romanesti pot fi vazute si pe Pro Arena.

Edited by sikmar, 27 October 2022 - 13:39.


#255
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,228
  • Înscris: 10.02.2006
Si la voi calitatea transmisiilor pe voyo este undeva chiar sub standardul HD?


#256
sikmar

sikmar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 06.04.2017
Da, si mie mi se pare ca transmisia evenimentelor sportive lasa de dorit, mai ales pe un TV cu diagonala mare. Asta e si motivul pentru care nu voi continua abonamentul.

#257
Ady2222222200

Ady2222222200

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 27.02.2020
BLACK FRIDAY LA VOYO

www.paginademedia.ro/stiri-media/voyo-black-friday-20913041

#258
WaxValentin89

WaxValentin89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 14.08.2019
Noutățile Voyo la început de an. Suleyman Magnificul, Meciurile Cupei Angliei și sezon nou Survivor, printre titluri

Noutățile Voyo la început de an. Ce găsim? Platforma Voyo aduce în 2023 seriale, filme, meciurile din Cupa Angliei, galele UFC, dar și noul sezon Survivor, prezentat de Daniel Pavel, care va începe luni, pe 9 ianuarie.

Plus serialul Suleyman Magnificul, serialul difuzat de Kanal D care a deschis practic seria producțiilor turcești în România.

Sursa: https://www.paginade...o-2023-20972953

#259
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,485
  • Înscris: 30.08.2006
Am bagat in aplicatia Voyo un card de unica folosinta pentru perioada free. Cum fac sa-l actualizez cu unul permanent ? Nu am gasit nici o informatie pe site.

#260
rzvng

rzvng

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 11.09.2017

 Leo2006, on 03 februarie 2023 - 11:32, said:

Am bagat in aplicatia Voyo un card de unica folosinta pentru perioada free. Cum fac sa-l actualizez cu unul permanent ? Nu am gasit nici o informatie pe site.
Eu nu am găsit o soluție la schimbarea cardului la Voyo. Mi-a expirat cardul și apoi în fiecare lună dădea un fail și trimitea mail. Nu am găsit opținea să schimb metoda de plată - funcționalitate uzuală și importantă pe toate siteurile cu abonament recursiv. Cred că sunt ... După 2 luni m-au convins că mai bine renunț la abonament.

#261
petrepescarul

petrepescarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 15.02.2012
1. 29.01.2023 deschis cont pe https://voyo.protv.ro
2.Inrolat un card pe el
3. Activat perioada de proba de 7 zile free
4. Astazi 04.02.2023, in a 6 zi de free am oprita plata recurenta

5. Inregistrat  in cont un voucher de la promotia pepsi/lays pentru o luna de zile gratuit.
6. A trebuit sa inrolez din nou un card de plata
7. Verificat de ei cardul de plata cu retragerea de 0,25 lei.
8. Urmatoarea plata trebuie efectuata pe 06.03.2023 (atunci am sa opresc reinoirea si renunt la voyo, am deschis contul doar pentru perioada free si pt voucherul gratuit, 4 euro +TVA  e enorm de mult, pretul corect cred ca ar trebui sa fie  25 bani)

Toata chestia am facuto din browser pe laptop nu din aplicatie.
Am tras concluzia ca odata ce ai oprit recurenta ai sters si cardul inrolat iar daca vrei sa revii trebuie sa inrolezi din nou un card.

Attached File  1.png   52.19K   46 downloads   Attached File  2.png   1.56MB   54 downloads\

Codul l-am folosit.

Edited by petrepescarul, 04 February 2023 - 12:52.


#262
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,485
  • Înscris: 30.08.2006
La varianta asta m-am gandit si eu.
10 minutes later:  Am primit si eu voucherul. Astept pana in penultima zi de trial ca sa intrerup  plata recurenta.
Mersi de pont. Posted Image

#263
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,720
  • Înscris: 20.10.2015

 petrepescarul, on 04 februarie 2023 - 12:49, said:

1. 29.01.2023 deschis cont pe https://voyo.protv.ro
2.Inrolat un card pe el
3. Activat perioada de proba de 7 zile free
4. Astazi 04.02.2023, in a 6 zi de free am oprita plata recurenta

5. Inregistrat  in cont un voucher de la promotia pepsi/lays pentru o luna de zile gratuit.
6. A trebuit sa inrolez din nou un card de plata
7. Verificat de ei cardul de plata cu retragerea de 0,25 lei.
8. Urmatoarea plata trebuie efectuata pe 06.03.2023 (atunci am sa opresc reinoirea si renunt la voyo, am deschis contul doar pentru perioada free si pt voucherul gratuit, 4 euro +TVA  e enorm de mult, pretul corect cred ca ar trebui sa fie  25 bani)

Toata chestia am facuto din browser pe laptop nu din aplicatie.
Am tras concluzia ca odata ce ai oprit recurenta ai sters si cardul inrolat iar daca vrei sa revii trebuie sa inrolezi din nou un card.

1.png   2.png\

Codul l-am folosit.

După ce va abonati doar pentru promoții și atât?
Mai mult încurcați lumea.
Eu nu cred ca nu merita 2-4€ Voyo,dar voi ati vrea gratis,mai bine nu mai postați aici.

#264
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,485
  • Înscris: 30.08.2006
Am luat in calcul mai multe abonamente, Focus Sat, AntenaPlay si Voyo dar am constatat ca doar Voyo merita. Faptul ca a picat si aceasta campanie cu o luna gratuita nu poate decat sa ma bucure. Prefer putin, calitativ si ieftin decat mult, scump si prost ca la Focus Sat sau putin si scump cum e la AntenaPlay.
Cu Netflix s-ar putea sa inchei relatia cu ei pentru ca nu cred ca am vazut un film de la cap la coada intr-un an de zile.

#265
petrepescarul

petrepescarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 15.02.2012
Postarea mea a fost un raspuns pentru colegii de forum @ Leo2006 si @rzvgn. Nu inteleg de ce ar trebui sa nu mai postez aici, este sau nu este un forum public?
Cred ca e dreptul fiecaruia sa faca ce vrea, sa foloseasca cum crede el de cuvinta o promotie sau alta oportunitate.
Sint un privitor si cautator de content sportiv. 4euro+TVA consider ca nu merita contentul sportiv de pe voyo.
Nu ma regasesc in publicul tinta al acestei platforme, nu am urmarit si nici nu am de gind sa urmaresc productile trustului mediapro sau cum se mai numeste.
Operatorul la care sint abonat imi ofera 208 canale TV+ 18 canale radio, lista mea contine doar 11 programe la liber + 3 programe din extraoptiunea 4K.

Attached File  Screenshot_20230123-204310.png   132.32K   55 downloads

Ma opresc aici, nu vreau sa intru in polemica cu nimeni.

#266
andreibu

andreibu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 13.10.2017
Cum fac sa activez Voyo din MyOrange? Nu reusesc deloc. Vad optiunea Voyo doar in TvGo dar nu se poate activa. Se vede doar pretul de 3 euro. Daca incerc sa ma conectez la Voyo cu datele contului Orange nu merge. Multumesc

#267
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,720
  • Înscris: 20.10.2015

View Postandreibu, on 05 februarie 2023 - 23:12, said:

Cum fac sa activez Voyo din MyOrange? Nu reusesc deloc. Vad optiunea Voyo doar in TvGo dar nu se poate activa. Se vede doar pretul de 3 euro. Daca incerc sa ma conectez la Voyo cu datele contului Orange nu merge. Multumesc

Încearcă prima data sa te loghezi in My Orange pe web,după fără sa te deloghezi dai cautare pe google la Orange tv Go.
După ce ai intrat dai pe opțiuni Orange tv Go și activezi de acolo Voyo.

Sau cel mai simplu de pe nr.de tel:
Activează prin SMS la 321 cu “voyo”

Attached Files


Edited by dorindorin10, 06 February 2023 - 08:06.


#268
andreibu

andreibu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 13.10.2017
Multumesc pentru raspuns.

Nu reusesc. Cand sunt logat in Orange Tv Go nu apare butonul Activeaza la nicio optiune. Apare doar pretul. Am incercat cu toate browserele. Inclusiv de pe telefon. Cand sunt delogat, se vede butonul activeaza, insa dupa ce apas, pun datele de conectare si primesc mesaj ca aceasta actiune nu poate fi efectuata. Nu am numar de mobil Orange asociat contului ca sa pot da mesaj. Doar TV+NET.

View Postdorindorin10, on 06 februarie 2023 - 07:59, said:



Încearcă prima data sa te loghezi in My Orange pe web,după fără sa te deloghezi dai cautare pe google la Orange tv Go.
După ce ai intrat dai pe opțiuni Orange tv Go și activezi de acolo Voyo.

Sau cel mai simplu de pe nr.de tel:
Activează prin SMS la 321 cu “voyo”


#269
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,720
  • Înscris: 20.10.2015
Atunci suna la 300 relații cu clienții.

Edited by dorindorin10, 06 February 2023 - 11:30.


#270
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,485
  • Înscris: 30.08.2006
Conditia este sa ai un abonament tv sau un numar Orange. Cu un simplu cont mai vechi nu poti activa Voyo.
Daca ai abonament Orange TV Go e ok.

Edited by Leo2006, 06 February 2023 - 11:39.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate