Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Voyo România

- - - - -
  • Please log in to reply
377 replies to this topic

#19
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005

Quote

Din 1 februarie, “House of Cards” si “Breaking Bad” revin pe Voyo.ro


Cele mai in voga seriale americane se pot vedea in exclusivitate pe Voyo.ro din 1 februarie.


„Breaking Bad – Pe cai gresite”, premiat de 2 ori la Globurile de Aur, votat patru ani la rand cel mai bun program tv al anului si castigator a nenumarate premii Emmy

Cu: Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn
Walter H. White (Bryan Cranston) este profesor de chimie, are o sotie insarcinata si un fiu care sufera de o boala grava. Cand Walter este diagnosticat cu cancer la plamani, el incearca sa stranga cat mai multi bani pentru familia lui.

Totusi, nu poate face acest lucru pe cale legala si astfel Walter devine traficant de droguri, profitand de cunostintele sale de chimie pentru a produce noi substante foarte puternice. Cu ajutorul unui fost elev al sau, Jesse Pinkman, el opereaza intr-un atelier retras, unde cei doi se ascund de ochii celorlalti traficanti de droguri din regiune si de fostii furnizori ai lui Jesse, care sunt convinsi ca Walter este un agent antidrog sub acoperire.

„House of Cards – Culisele puterii”, premiat la Globurile de Aur si primul serial online care castiga un premiu Emmy
Cu: Kevin Spacey, Michael Gill, Robin Wright

Cu un buget de 100 de milioane de dolari si nume grele in distributie, precum Kevin Spacey, castigator a doua premii Oscar, serialul urmareste parcursul liderului democrat al Camerei Reprezentantilor din Congres, Frank Underwood (Kevin Spacey). Noul presedinte ii promisese un post de Secretar de Stat, pe care ulterior i-l refuza, astfel ca Frank e decis sa se razbune. Sotia lui Underwood, Claire (Robin Wright) este cea care il sustine in razboiul politic pe care acesta il initiaza.

Alte seriale din februarie pe Voyo: „Community” “Web Therapy” “Seinfeld”, “Nanny”.

Serialele se vad atat pe PC / Laptop (pe site-ul www.voyo.ro), cat si prin aplicatiile dedicate (iPad, iPhone si Smart TV).

http://voyo.ro/artic...---3550818.html

#20
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005

Quote

Din 20 februarie, vezi pe Voyo un nou sezon “House of Cards – Culisele Puterii”, in acelasi timp cu America


Voyo prezintã Serialul Perfect: “House of Cards – Culisele Puterii”, sezonul 2, in acelasi timp cu difuzarea din SUA. Primul sezon este deja integral în abonamentul Voyo.

Anul trecut, "House of Cards - Culisele Puterii" a stabilit un record – a devenit primul serial exclusiv online nominalizat, apoi premiat la Primetime Emmy si Globurile de Aur.

Cu un buget de 100 de milioane de dolari si nume grele in distributie, precum Kevin Spacey, castigator a doua premii Oscar, serialul poate fi vizionat atat pe PC / Laptop (pe site-ul www.voyo.ro), cat si prin aplicatiile dedicate pentru iPad, iPhone si Smart TV.

http://voyo.ro/artic...---3550819.html

#21
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
S-au lansat o gramada de seriale, poate mai baga si ei niste bani sa mai cumpere ceva..

#22
JohnTM

JohnTM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,219
  • Înscris: 02.08.2011
Deja am facut abonament special pentru sezonul 2 House Of Cards.

#23
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005
Nu l-am vazut inca dar multa lume il lauda, probabil voi face si eu dar sa mai bage cateceva pe langa macar inca un serial.

#24
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,473
  • Înscris: 16.12.2006
Si eu urmaresc House of Cards, momentan sunt inca la primul sezon. :D

Am mai urmarit pe Voyo Breaking Bad (cand inca se filma) si vreau sa revad si Spartacus.

#25
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,665
  • Înscris: 31.10.2013
++234565432345q

#26
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Serial nou pe voyo - http://voyo.ro/seriale/9430-hawthorne

#27
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010

 marcel201, on 13 februarie 2014 - 15:34, said:


Erau de ceva timp sezoanele 1 si 2. Doar sezonul 3 este nou.

Edited by Shock-G, 13 February 2014 - 21:39.


#28
eugeniusro

eugeniusro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 21.08.2005
Am un abonament voyo dar am o problema, nu merge in Germania (e in afara zonei acoperite de licenta) si trebuie sa stau cateva luni acolo cu serviciul, stiti vre-un proxy romanesc suficient de rapid ca sa permita vizualizarea voyo prin el?

#29
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
http://spys.ru/free-proxy-list/RO/ impreuna cu extensia foxyproxy face minuni.

#30
eugeniusro

eugeniusro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 21.08.2005
multumesc :)

#31
tyiby

tyiby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 05.11.2010
Prima data cand am nevoie de voyo, dar dupa 5 minute de meci: https://i.imgur.com/9dCnKyw.jpg
foarte tare voyo. filme de 2 lei, posturi TV cu portia.

#32
inginerule

inginerule

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,353
  • Înscris: 19.09.2013
este cineva care foloseste voyo intens? cat de bun e?

#33
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
Eu il folosesc. Mi se pare ok pentru ce ofera. Poti vedea pe smart tv & stuff. Este flexibil si se pot conecta pana la 5 dispozitive .

#34
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005
Nu au drept de difuzare pe net.

#35
tyiby

tyiby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 05.11.2010

 danielavram, on 27 martie 2014 - 21:21, said:

Nu au drept de difuzare pe net.
Sa cumpere drepturi, ca doar d-aia plateste omu abonament la voyo, sa aiba stream Pro Tv HD 24/24.

#36
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,291
  • Înscris: 07.02.2003

 tyiby, on 27 martie 2014 - 20:41, said:

Prima data cand am nevoie de voyo, dar dupa 5 minute de meci: https://i.imgur.com/9dCnKyw.jpg
foarte tare voyo. filme de 2 lei, posturi TV cu portia.
S-a mai discutat, nu se dau toate programnele, depinde de drepturi. Daca producatorul evenimentului nu doreste sa difuzeze pe net, nu o face.
Tu platsti un abonament modic generalist, nu cerd ca scrie in conditiile de utilizare ca ai dreptul la tot.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate