Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Transport USA- Romania, ATENTIE LA ATLAS SHIPPING ! In plus, directorii de vama au devenit alergiti la respectarea legii.

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
EZShipping

EZShipping

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.09.2014
Buna ziua,

Noi, E-Z Cargo Shipping LLC nu avem nici o legatura din punct de vedere business sau cu fostii owners din firmele : APlus Shipping, Atlas Shipping si Carpati .
Nu colaboram cu aceste firme si nici nu avem sedii comune.
Cand ne-am deschis business-ul am inchiriat spatiul folosit in trecut de Atlas Shipping ( firma care isi schimbase de mult sediul in alta parte ) . Apoi mai avem un sediu in Romania, in terminalul CARGO din Otopeni. Apoi, o parte din angajatii Atlas Shipping au devenit angajatii nostri, fiind niste persoane serioase si cu experienta in shipping international de foarte multi ani.

Informatii despre noi gasiti pe site-ul nostru www.e-zshipping.com

De asemenea puteti sa ne contactati telefonic la oricare dintre numerele de telefon afisate in zona "Contact" .

Multumesc
Simona
EZShipping




View Postalexandrruu, on 12 iulie 2014 - 20:19, said:

Mai nou teparii de la Atlas Shipping se cheama e-zshipping si APlus Shipping Inc caci e-zshipping are aceeasi adresa din state pe care o aveau Atlas Shipping si pe site-ul APlus Shipping se mentioneaza clar ca "APlus Shipping Inc. a preluat in totalitate serviciile de transport oferite de firmele Atlas Shipping Ltd. si Carpati Transport Inc." Care firme amandoua apartineau acelorasi oameni.
Dati o scurta cautare pe google cu "Atlas Shipping" si o sa va lamuriti.
Asadar aveti mare grija!


#56
aplus

aplus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.11.2014
Buna ziua,
Noi, Aplus Shipping Inc nu avem nici o legatura din punct de vedere business sau cu fostii propietari sau lucratori de la  din firmele : E-Z cargo Shipping , Atlas Shipping si Carpati .
Nu colaboram cu aceste firme.
Cand ne-am deschis business-ul am inchiriat spatiul folosit in trecut de Atlas Shipping ( firma care isi schimbase de mult sediul  ) . Niciunul din fosti angajatii sau fosti propietari de la Atlas Shipping nu lucreaza pt noi.Noi suntem cei care au salvat partida confiscata la Varsovia anul trecut 2013 in Ocombrie -Noiembrie plus pachetele netrimise de Fam Rubinstein & Co.. Va rog verificati inainte sa denigrati Aplus Shipping Inc sau pe cei care lucreaza aici.Nu noi suntem cei vinovati.Va rog sa aveti bunavointa sa stergeti cele scrise de noi.
Informatii despre noi gasiti pe site-ul nostru www.aplusshippinginc.com
.
Multumesc

#57
predoiu

predoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 16.07.2007
Buna ziua,
Pina la urma este vreo varianta de a trimite in siguranta un colet fara a plati taxele? Eu am de adus un colet cu greutate mica si valoare mare, am contactat doua firme pina acum:

www.transporturi-sua.ro  (Clara Int)                                      www.oferte-usa.ro

Are cineva vreo informatie sau alta sugestie?

Multumesc anticipat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate