Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Episoade Dragon Ball-z si Gt

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
adysor1

adysor1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 01.12.2012
Buna tuturor as vrea sa vad toate episoadele Dragon Ball Z si Dragon Ball GT dar problema e ca pe toate siteurile care intru nu merg videoclipurile. zice cv de drepturile de autor etc, am incercat pe triluliu dar nu sunt toate episoadele lipsesc multe din ele.. ,,dati-mi un site ceva...

Sau care aveti seria Dragon Ball-Z si GT si vrei  sa mi-o trimiti si mie..sunt mare fan al acestor desene :X....

PS.am descarcat vreo 25 de episoade de pe triluliu din alea Dragon Ball-z dar le vreau toate..sau macar de la episodalee 118 pana la final,daca se poate in limba japoneza.....cu subtritare :))

Edited by adysor1, 13 March 2013 - 06:48.


#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Iti recomand in primul si in primul rand o carte de gramatica, si sa nu mai chiulesti de la scoala.
Cat despre desene, detinatorul drepturilor de autor pentru respectivele desene poate plati firme de avocatura/diverse alte personaje ca sa vaneze site-urile ce posteaza asa ceva si sa le someze sa stearga episoadele, ori chiar sa-i dea in judecata pe detinatorii respectivelor site-uri.
Deci daca nu le-ai gasit pana acum ia-ti gandul de la ele, fiindca oricum Softpedia NU INCURAJEAZA PIRATERIA!!!

Edited by Hider141, 13 March 2013 - 09:13.


#3
SucreBolivar88

SucreBolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 03.03.2012
Se gasesc pe net numa tre sa ai net destul de bun, ca sa le descarci , ar fi bine sa faci rost de varianta japoneza subtitrata in romana , eu mai demult ma uitam online pe teava, da nici nu stiu daca mai este, oricum varianta in engleza nu se compara cu originalul , daca te uiti la ala in egleza dipare cam jumatate din farmec .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate