Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Saneplant

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
aricioaicainteleapta

aricioaicainteleapta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.03.2013
Are cineva idee daca produsele de la Saneplant sunt bune?
Ma intereseaza daca a folosit cineva ceva legat de Artroza, gonartroza, coxartroza, osteoporoza, reumatism cronic   
Aveti cumva idee care sunt preturile?

#2
silex_gri

silex_gri

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.08.2012
Buna. Da, a folosit  socrul meu omega 3 si glucozamina la hernia lui de disc. Dupa primele 3 zile au inceput dureri insuportabile in zona soldului, zona care nu il afecta prea tare inainte de a lua acest tratament, Desi, la RMN aparea un inceput de coxartroza. La insistentele noastre, a continuat cu tratamentul toata luna februarie, fara a disparea durerile, ci dimpotriva accentuandu-se. Ca atare, a intrerupt tratamentul, dar durerile persista si acum. La telefon raspundea aceeasi doamna care m-a exasperat cu explicatiile ei, cum ca cele 2 produse lucreaza din moment ce doare. Spre surprinerea mea, persoanele care sunau in timpul emisiuinilor, nu aminteau de vreo durere ci mai degraba disparitia vechilor dureri.   

View Postaricioaicainteleapta, on 12 martie 2013 - 18:52, said:

Are cineva idee daca produsele de la Saneplant sunt bune?
Ma intereseaza daca a folosit cineva ceva legat de Artroza, gonartroza, coxartroza, osteoporoza, reumatism cronic   
Aveti cumva idee care sunt preturile?

pentru 100 zile cu omega 3 si glucozamina, 330 lei

#3
90210

90210

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 10.10.2010
Povestiri din cripta.
Din curiozitate l-am cautat pe net pe individul ala.
Cica e economist si prof de informatica.
Cat de cretin poti fi sa cumperi un tratament de la un economist sau inginer sau mai stiu eu ce???

#4
Rabbit

Rabbit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,085
  • Înscris: 28.11.2001

 90210, on 19 martie 2014 - 19:29, said:

Cat de cretin poti fi sa cumperi un tratament de la un economist sau inginer sau mai stiu eu ce???
Nu doar asta e problema, ci mai ales faptul că site-ul pe care îşi face reclamă (saneplant.ro) e plin de citate biblice şi la fiecare click începe să cânte o melodie populară cu versuri religioase. Posted Image

Edited by Rabbit, 20 March 2014 - 02:22.


#5
90210

90210

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 10.10.2010
Nu cumva e idiotul ala de pe etno si taraf? Am dat odata din greseala acolo si radeam cu lacrimi de prostiile debitate de ala. Era chiar mai amuzant decat Bendeac si fernando de la caransebes

#6
Rabbit

Rabbit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,085
  • Înscris: 28.11.2001
Ntz, ăla e Cătălin Luca.

Acest Zeolit ajunge la nivelul organismului, intră în anumite structuri ale organului şi pur şi simplu scoate de acolo, absoarbe ca un burete, ceea ce nu e bun: depozitele care se depun la nivelul organelor.

Priceless. :D

Edited by Rabbit, 20 March 2014 - 22:33.


#7
Ulpiatraiana

Ulpiatraiana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,780
  • Înscris: 06.09.2007

 Rabbit, on 20 martie 2014 - 02:21, said:

Nu doar asta e problema, ci mai ales faptul că site-ul pe care îşi face reclamă (saneplant.ro) e plin de citate biblice şi la fiecare click începe să cânte o melodie populară cu versuri religioase. Posted Image
Posted Image

Tare!

#8
90210

90210

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 10.10.2010
'ai de capul meu. Oare din ce scorbura ies la lumina specimenele astea?

#9
Mircea123456789

Mircea123456789

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.11.2017
Nu cumparati așa ceva.tipul nu e doctor ..este economist dacă va uitați pe google..mai bine mergeți la medic..si tratamentul destul de scump.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate