Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

(andrei saioc) Casa P+1 Chitila

- - - - -
  • Please log in to reply
1174 replies to this topic

#1171
andrei_saioc

andrei_saioc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 04.01.2013
niste poze :D intre timp am devenit expert in gazon

Attached Files



#1172
doarUNom

doarUNom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,899
  • Înscris: 21.01.2014
Zici ca e pe arena nationala :)
Pune la toamna sau in primavara niste tufe de mure (eventual un soi remontant) pe laterala cu gardul din plasa verde ,ca sa ai verdeata si fructe .




#1173
andrei_saioc

andrei_saioc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 04.01.2013
avem zmeura in coltul din dreapta extrem, si face destul de multe, desi nu este ingrijita deloc. Momentan gazonul mai are ceva buruieni, pentru ca mai zboara de pe la vecini seminte, si nici nu vreau sa dau cu vreun ierbicid. Dar la anul o sa moara toate si nu o sa le mai las sa mai rasara

#1174
doarUNom

doarUNom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,899
  • Înscris: 21.01.2014
Am vazut ca ai zmeur ,si tocmai de aia am zis  mur pe cealalta latura. O tii pe langa gard pe niste stalpisori de metal si cu 30-40 in profuzime astfel incat sa nu te deranjeze dar sa.maschezi plasa si sa beneficiezi de verdeata in plus (nu doar de la gazon). Plus ca mai apar ceva fructe ..spre bucuria celor mici.




Sau vie ..

In coltul din dreapta ,ce e cu atatea imbarligaturi de tevi ? Ce ai acolo ?


#1175
andrei_saioc

andrei_saioc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 04.01.2013
vie in nici un caz, e greu de intretinut. Acolo am pompa si hidrofor pentru instalatia de udat gazonul (cu aspersoare) si udat in micuta gradina (ceapa, castraveti, rosii si cam atat)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate