Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua
 sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...
 

Discuții despre Eurosport 1, Eurosport 2 și Eurosport 4K.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
9802 replies to this topic

#6157
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
Degeaba.. pe aplicatie se uita cativa.. poate n-ar fi rau ca pe aplicatie sa fie acces exact asa cum e la HBO / HBO Go.

Apropo.. a incercat cineva in Romania aplicatia pe Smart TV cu Android Tv ?

#6158
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://thumbs2.imgbox.com/a1/69/BWOnN7r5_t.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Lacazette vs Chelsea (1-0)
https://streamable.com/sucn3

Koscielny vs Chelsea (2-0)
https://streamable.com/semkv

#6159
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,742
  • Înscris: 08.08.2018
Attached File  Screenshot_20190123-223724.png   685.24K   89 downloads

Deși nu mă interesează Eurosport Player, la așa ofertă parcă m-aș băga. De ar da EPL în HD ar fi perfect.

Pentru oferta de mai sus trebuie să aveți abonament la Amazon Prime UK.

Edited by AidenIrish, 23 January 2019 - 23:02.


#6160
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
tocmai de asta am intrebat daca a incercat cineva aplicatia pe Smart Tv cu Android..
eu am instalat aplicatia in tv, daca vor da in fiecare etapa Premier League in HD, ar fi o chestie

am mai incercat acum cateva luni sa o instalez, toate bune si frumoase, pana cand a trebuit sa aleg tara !

am introdus Romania si mi-a aparut direct mesajul ca nu e disponibil continutul pentru zona mea. acum, de cateva saptamani, merge si pe Romania.

#6161
mpetrui

mpetrui

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 02.01.2018
Eu am instalat eurosport player pe philips android smart fără probleme.

#6162
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 10.04.2009
@AidenIrish

e ok oferta DACA transmit si meciurile de duminica (cum faceau inainte)... altfel e useless :D

#6163
mihu30

mihu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 09.07.2009
am avut abonament la Eurosport Player pentru 1 an de zile..atunci cand am facut abonamentul aveaua toate meciurile din PL  si sambata si duminica HD, plus cursele de Moto GP la calitate HD..Acum dau doar ceea ce transmit ei pe Eurosport 1 la calitatea aia de 2 lei...asa ca am pus stop . Daca vor transmite din nou cele 2 competitii pe player la calitate HD, voi face din nou abonament

#6164
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 15.02.2012
La cit content au scos din Player, este o rusine sa ceri 5 euro. Pur si simplu este o mizerie ce a ajuns acest player.
Acum 4-5 ani am avut 6 luni abonament la ei, a fost OK. .
In vara lui 2017 la superbet a fost o promotie, am cistigat 1 an abonament la player. Am reactivat player-ul. Am ramas uimit cind am vazut cit sa schimbat, au scos si MultiView asta ma deranjat cel mai mult. Astia in loc sa evolueze, sa dezvolte aplicatia, au involut, au scos o gramada de content si functii lasind aplicatia goala, ce vezi la tv vezi si in aplicatie, nimica in plus. Pentru inregistrari avem mediabox-uri.
365 de zile abonament moca la ei, am stat 10 minute.
5 euro ... pentru ce?

#6165
crursu

crursu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,253
  • Înscris: 05.12.2010
Se vede achiziția de către grupul Discovery.

#6166
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Tot ne baga pe gat acum in timp turneului Australian Open ca putem urmari celelalte meciuri pe Player, sunt curios daca macar alea le-au transmis in HD ca in rest nu ai ce vedea pentru 5 euro. Faliment le urez.

#6167
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005
Eurosport PURICI TV Romania trebuie boicotat. BOICOTAT si GATA !!! Niste imputiti, nu au pic de respect fata de telespectatorii din Romania, niste javre hamesite.

#6168
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,876
  • Înscris: 28.11.2006
Eu nu-i boicotez, pentru ca pe mine nu ma intereseaza fotbalul decat in foarte mica masura. Mie imi plac sporturile de iarna, snookerul, ciclismul si alte sporturi pe care nu le mai transmite altcinva. Pe cand fotbal e pe toate canalele de sport.

#6169
SelfCare

SelfCare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 264
  • Înscris: 19.08.2011

 marcel201, on 25 ianuarie 2019 - 16:00, said:

Tot ne baga pe gat acum in timp turneului Australian Open ca putem urmari celelalte meciuri pe Player, sunt curios daca macar alea le-au transmis in HD ca in rest nu ai ce vedea pentru 5 euro. Faliment le urez.
Toate meciurile de la Australian Open au fost in HD.

#6170
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 15.02.2012

 serpiko33, on 25 ianuarie 2019 - 19:16, said:

Eurosport PURICI TV Romania trebuie boicotat. BOICOTAT si GATA !!! Niste imputiti, nu au pic de respect fata de telespectatorii din Romania, niste javre hamesite.

Orange TV, din pacate cred ca este singurul operator tv care nu are in grila eurosport sd Romania.

#6171
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
Din pacate?! Ar trebui sa se ali(ni)eze si celelalte compani de cablu la pozitia celor de la Orange

#6172
pblx

pblx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 487
  • Înscris: 12.09.2018

 Fly_85, on 28 ianuarie 2019 - 16:08, said:

Din pacate?! Ar trebui sa se ali(ni)eze si celelalte compani de cablu la pozitia celor de la Orange
Da din păcate!pt că există varianta eurosport 1 sd care e localizată la noi si pe care transmit meciurile de fotbal din premiere league!

#6173
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

 pblx, on 28 ianuarie 2019 - 16:22, said:

Da din păcate!pt că există varianta eurosport 1 sd care e localizată la noi si pe care transmit meciurile de fotbal din premiere league!

Pai din aceasta cauza ca acesta varianta localizata nu este oferita in HD, este o lipsa de respect fata de telespectatorii romani, unde se mai transmit in Europa meciurile din Premier League in anul 2019 in SD ? Altii deja au scos canalele de sport SD din grila, deja nu mai transmit decat in HD canalele de sport.

#6174
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 10.04.2009
Barnes vs Man United (0-1)
https://streamable.com/85z8x

Wood vs Man United (0-2)
https://streamable.com/y5jlh

Pogba vs Burnley (1-2) (P)
https://streamable.com/ca49g

Lindelof vs Burnley (2-2)
https://streamable.com/n8c4u


ce meci, ce revenire :D

ca in vremurile bune

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate