Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...
 Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....
 Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya
 Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...

Tankionline

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

trasnitul28

trasnitul28

Member

• Grup: Members
Am decis ca am nevoie de o armura heavy,pe ce indicati sa merg,Mamooth m1 sau Titan m1 ?

RoBeRt97

RoBeRt97

Junior Member

View Posttrasnitul28, on 07 decembrie 2013 - 10:18, said:

Am decis ca am nevoie de o armura heavy,pe ce indicati sa merg,Mamooth m1 sau Titan m1 ?

Depinde de arma cu care il folosesti...

trasnitul28

trasnitul28

Member

Shaft :),am luat Mamooth.Odata ce is Sergent Major trebuie sa ma si inoiesc.

xtremdriving

xtremdriving

Guru Member

• Grup: Senior Members

View Posttrasnitul28, on 07 decembrie 2013 - 13:04, said:

Shaft Posted Image,am luat Mamooth.Odata ce is Sergent Major trebuie sa ma si inoiesc.

pt shaft e ok, ca e static. am testat mamooth cu noua fizica si abia se intoarce. pt ceva rapid e slabut. e doar o bruta.

intrati si testati: http://test.tankionline.com/
noua fizica. trebuie sa faceti un cont nou

Edited by xtremdriving, 07 December 2013 - 13:27.

trasnitul28

trasnitul28

Member

Se chinuia azi un biet Smoky sa ma doboare cu Mamooth,in 20 de lovituri,ma termina :))

Ce nume aveti in game,sa va dau add la friends?

xtremdriving

xtremdriving

Guru Member

View Posttrasnitul28, on 07 decembrie 2013 - 13:58, said:

Se chinuia azi un biet Smoky sa ma doboare cu Mamooth,in 20 de lovituri,ma termina Posted Image)

Ce nume aveti in game,sa va dau add la friends?
oh...nu fii asa sigur ca la m3 mai e asa...la m3 twins si smoki sunt cele mai puternice arme. eu sunt arenafighter
un smoki cu drog te pulverizeaza dintr-o singura lovitura critica.

Edited by xtremdriving, 07 December 2013 - 14:24.

trasnitul28

trasnitul28

Member

Eu cu shaftu tintesc mereu in turela,tu unde indici sa trag,pt. lovituri critice?

xtremdriving

xtremdriving

Guru Member

View Posttrasnitul28, on 07 decembrie 2013 - 15:35, said:

Eu cu shaftu tintesc mereu in turela,tu unde indici sa trag,pt. lovituri critice?
lovituri critice are numai smoki. cu shaftul te poti apara foarte bine daca tragi in el exact cand trage el, astfel incat sa ii deviezi turela, sa traga aiurea. nu am filmat. se juca in echipa in poligon. contau cati omori. m-au suparat, eram cu smoki, desi am pierdut ptca aveam slabi in echipa, am omorat vreo 180 si am murit de vreo 25 ori. jumatate din punctele noastre le-am facut singur.

trasnitul28

trasnitul28

Member

Asfel,acum,ca am avansat si am trecut la o clasa superioara sa zic asa,vad ce inseamna atac surpriza,diversiuni,tactici,alea alea ....

xtremdriving

xtremdriving

Guru Member

View Posttrasnitul28, on 07 decembrie 2013 - 16:15, said:

Asfel,acum,ca am avansat si am trecut la o clasa superioara sa zic asa,vad ce inseamna atac surpriza,diversiuni,tactici,alea alea ....

ehe...unii spuneau ca e doar un shooter...

trasnitul28

trasnitul28

Member

Ce ponturi imi poti da pentru arma Isida,tactici,alea alea?

xtremdriving

xtremdriving

Guru Member

View Posttrasnitul28, on 07 decembrie 2013 - 18:10, said:

Ce ponturi imi poti da pentru arma Isida,tactici,alea alea?

nu imi place isida. in general trebuie sa ai un deschizator. pe care il refaci pana te apropii de inamic si ataci si tu. mai repede e o arma de aparare. un freeze te poate face sa nici nu te apropii de el 9 sa nu ii poti face nimic). ca si freeze, ca si foc, cel mai bine e sa ataci pervers, pe la spate si de obicei in viteza... depinde de harta, de inamici. un avantaj e ca numai vreo 2 vopsele sunt efective impotriva isidei.

RoBeRt97

RoBeRt97

Junior Member

Un nou concurs... defapt nu e concurs... dar poti castiga 20.000 de cristale destul de usor... faci screenshot-uri  cu tine langa 5 containere rosii DIFERITE (mape diferite sau chiar aceeasi mapa)... apoi le postezi pe twitter odata cu "@tankionline_en". Bafta! Posted Image

xtremdriving

xtremdriving

Guru Member

View PostRoBeRt97, on 12 decembrie 2013 - 16:38, said:

Un nou concurs... defapt nu e concurs... dar poti castiga 20.000 de cristale destul de usor... faci screenshot-uri  cu tine langa 5 containere rosii DIFERITE (mape diferite sau chiar aceeasi mapa)... apoi le postezi pe twitter odata cu "@tankionline_en". Bafta! Posted Image

am vazut. e bun. noua fizica e implementata. schimbari care imi plac. totul insa e facut pt viitoarele microupgrade-uri. Nu imi place ca railgun e mai tare acum si poate sa omoare un wasp si daca e protejat cu vopsea ca lumea. te pune la cheltuieli si cred ca vor aparea si m4-urile undeva anul viitor

stlk

stlk

Spartan Officer

Salut baieti,hai sa va invat un truc (vad ca la mine functioneaza) sa jucati TANKIONLINE fara browser adica veti reduce o gramada de resurse ale PC-ului.Eu cand jucam aveam probleme in task manager imi urca la PF USAGE pana la 2 GB (cu ce programe mai aveam deschise) jocul imi mergea in reluare (am un Pc mai vechi) sau chiar se bloca.Asa ca dupa multe cautari am descoperit ca tankionline  merge jucat  doar in  flashplayer_11_sa (Standalone Flash Player) fara browser (Firefox,Chrome etc).Ce trebuie sa faceti, descarcati de aici  http://www.adobe.com.../downloads.html  Flash Player 11.9 Projector (pt.Windows sau Mac etc) dupa care il deschideti si la File-Open introduceti cu copy/paste textul din fisierul TANKIONLINE PROJECT.txt (atasament),-introduceti tot textul integral ,nu pe bucatele - si asteptati sa se incarce jocul. Distractie placuta,distrugeti tancuri nu resursele Pc-ului  Posted Image (am pus si foto sa vedeti cum arata) . Atentie ! insa:- "The battle links do not work.
- The links to the payment sites do not work.
- To refresh you would need to input the link again. (However, as they are stored on the file menu after the first use, this isn't too much of a hassle) "  
(traduceti si voi,mie cu mi s-a parut prea important)  .Ca sa ii dati drumul la joc mereu ,vedeti ca tot codul este tinut minte (dedesubt sub open o sa scrie 1)http....Multumesc xtremdriving pentru deschiderea acestui topic ca altfel nu mai stiam eu de tankionline.

Edited by stlk, 21 December 2013 - 02:12.

xtremdriving

xtremdriving

Guru Member

interesant. o sa incerc.
au dat drumul la microupgrade. trebuie ales cu grija ptca sunt foarte scumpe si nu cred ca isi permite cineva sa le faca pe toate la maxim. eu am ales freeze ( deja ia peste 60/secunda si cred ca va ajunge pe le 70!. twins si smoki ca arme principale. voi mai dezvolta ricochet dar mai dureaza. imbunatatesc vopselele si cred ca voi avea 3 tancuri principale si unul secundar. wasp pe care il vad ca o mica bomba. titan ca un monstru care va avea cca 370-375 protectie maxima insa se misca foarte bine. si hornet ca un luptator de guerila puternic ( va avea aprox 200 protectie insa viteza mare). ca rezerva voi avea un viking.

trasnitul28

trasnitul28

Member

Sa facem dezastru :) Mai facem clanul ala de romanasi?

xtremdriving

xtremdriving

Guru Member

View Posttrasnitul28, on 10 ianuarie 2014 - 22:00, said:

Sa facem dezastru Posted Image Mai facem clanul ala de romanasi?

facem. mi-a mancat sufletul acest nou upgrade. nu imi ajung cristalele. sunt foarte scumpe upgradeurile si eu am dezvoltat mai multe. poate era mai bine sa dezvolt cate una, pe rand.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate