Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Vand solar la cheie

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#37
ciudin

ciudin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 705
  • Înscris: 04.10.2008
1orgu,
Eu te sfătuiesc să ridici capul sus și să mergi înainte! Cum să vinzi solarul?  Numai munca de a-l muta este enormă! Și nu cred să găsești pe cineva care să-ți dea banii pe care i-ai investit.
Am eu o vagă bănuială că deja vrei să-ți schimbi părerile......

#38
armandoaxinia

armandoaxinia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,425
  • Înscris: 13.03.2011
Iorgule multa sanatate tie  si familiei tale incearca sa pastrezi solarul ,am si eu.  si stiu cita munca presupune asa ceva  asteptam vesti de la tine .

#39
biddi

biddi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 11.12.2007
Nenea Iorgu imi pare foarte rau sa aud asa ceva,eu cu sotia mea am luat decizia in urma cu trei ani sa ne mutam la tara pentru a putea avea o alimentatie cat mai naturala atat  pentru copilasi nostri cat si pentru noi.La inceput locul fiind camp a trebuit sa construim pe el o casa,dorinta atat de mare de a urma proiectul m-ia subrezit sanatatea, dar telul in sine a fost mult mai valoros.
Cred ca a continua ceva ce ai facut impreuna cu cel drag te bucura atat pe tine cat si pe cel care te priveste de sus!

#40
pufarin

pufarin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,597
  • Înscris: 21.02.2006
Nene 1orgule, cred ca deja te-ai lamurit, globul meu de cristal nu da gres. Sa ne auzim cu bine la copilit. :)

#41
1orgu

1orgu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 06.10.2012
Sunt, o persoana de genul masculin, la care lacrimile nu prea isi gasesc locul. Dar pe onoarea si pe sanatatea mea, in aceasta dimineata, ele sau prelins pana sub barbie. Nu am mai plans, ca de plans este vorba nu de o simpla lacrimare, de la decesul tatalui meu. Adica din anul 1997. Am continuat sa primesc incurajari, sustineri, tel., s.m.s -uri, postari care toate au acelasi mesaj. Te-ai impiedicat? Ridica-te si continua! Nu ai fost, nu esti si nu vei fi singurul care treci prin situatia data! Noaptea este intradevar, un sfesnic bun. Dar in aceasta dimineata, s-a facut ordine in capul meu, iar gandurile negre, s-au transformat direct in ganduri pozitive.
Aceasta schimbare se datoreaza in totalitate ,,voua''! Fara nici un fel de exagerare, sunt convins 100% ca sunteti mesagerii unui mesaj, din partea Celui care vegheaza si ocroteste. Nu ma asteptam sa primesc o asa de majoritara sustinere. Este cea mai frumoasa lectie de solidaritate umana, din viata mea! Decizia mea este sa inchid topicul ,,Vanzare solar la cheie''. Sunteti  ca o familie, din care nu pot sub nici o forma sa dispar. Raman cu morala intarita si cotinui ce m-ati invatat sa fac. Va apartin!
Milioane de multumiri! Cred ca vreo 10 minute nu mai pot tasta, dar imi revin.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate