Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

LG Optimus G Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
195 replies to this topic

#19
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,861
  • Înscris: 06.01.2008
Probabil compatibilitate la redare continut 4k, asa cum si device-urile cu rezolutie 480x800 sau 720x1280 pot reda continut 1080p. Un telefon cu ecran 4k ar costa probabil cat un VW Passat nou.

Edited by Hider141, 18 March 2013 - 10:46.


#20
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,861
  • Înscris: 06.01.2008
invoc puterea postarii duble Posted Image:
se pare ca este vorba de LG Nexus 5, a.k.a. "Megalodon", care va fi echipat cu un senzor foto de la OmniVision, capabil de filmare 4k la 30FPS si 1080p la 60FPS.
sursa 1, sursa 2, sursa 3
copyright colegul HLG

Edited by Hider141, 18 March 2013 - 11:48.


#21
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011

View PostHider141, on 18 martie 2013 - 11:47, said:

invoc puterea postarii duble Posted Image:
se pare ca este vorba de LG Nexus 5, a.k.a. "Megalodon", care va fi echipat cu un senzor foto de la OmniVision, capabil de filmare 4k la 30FPS si 1080p la 60FPS.
sursa 1, sursa 2, sursa 3
copyright colegul HLG
Bine punctat.

#22
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
LG Optimus G Pro review:   http://www.theverge....us-g-pro-review

[ http://cdn0.sbnation.com/entry_photo_images/7927217/XSC_2836-hero_verge_super_wide.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ok, vad a postul eu a fost sters, nu am avut intentia sa fac reclama vreunui site. Sa reformulez ideea altfel incat sa nu deranjeze. Exista semnale din partea unui site de vanzari telefoane de la noi cum ca acest telefon ar ajunge in stocul lor in luna mai la un pret de  sub 500 €.  Ceea ce mi se pare fabulos tinand cont de preturile vehiculate momentan pentru celelalte telefoane concurente(HTC One, Samsung S4)

#24
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
LG Optimus G Pro vinde 500.000 de unităţi în ţara natală; Gata să fie şi un hit internaţional!

SURSA

#25
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011
E fain, foarte fain, unii zic ca e naspa ca nu are s-pen, nu stiu ce sa zic, poate da , poate nu.Un prieten ce are Note 2 (si pe calea asta te intreb si pe tine Feri) nu ii mai sta pen-ul bine acolo unde trebuie sa il bagi, il baga si vine inapoi...Acuma zi tu sincer, cat de mult folosesti pen-ul? E chiar asa important?

#26
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Sincer,momentan nu prea folosesc pen-ul.Dar era la pachet cu telefonul. La mine inca intra/iese greu pen-ul,probabil colegul tau ar trebui sa incerce si alt pen,ma gandesc ca acolo este uzura...si de acea si pica.Este primul pe care il aud cu problema asta.
Eu unul "ma pot lipsi" de pen in favoarea lui Optimus G Pro.

#27
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011
M-am uitat pe net la cateva recenzii cu G Pro, din pacate sunt semnalate cateva probleme vesnice pentru LG, camera si sunetul, nu m-a impresinat chiar deloc camera foto si cica are " poor speakers" , acuma sper nici sa nu fie vesnicul complot ompotriva Lg...Eu ma gandesc la ecranul ala de 5.5 inchi Full Hd :D

#28
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011

View PostDaniJ90, on 02 aprilie 2013 - 19:19, said:

M-am uitat pe net la cateva recenzii cu G Pro, din pacate sunt semnalate cateva probleme vesnice pentru LG, camera si sunetul, nu m-a impresinat chiar deloc camera foto si cica are " poor speakers" , acuma sper nici sa nu fie vesnicul complot ompotriva Lg...Eu ma gandesc la ecranul ala de 5.5 inchi Full Hd :D
S-au anunțat rezolvări ale problemelor legate de camera si soft pt video.

#29
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011
LG Optimus G Pro update features detailed in a walkthrough video (update: arrives April 12th)  Mobile
Imi place foarte mult modul în care poți face filmulețe.

#30
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Apare si LG G Pro varianta pe negru.
http://www.gsmarena....e-news-5859.php
[ http://cdn.gsmarena.com/vv/newsimg/13/04/lg-optimus-g-pro-black/gsmarena_001.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://cdn.gsmarena.com/vv/newsimg/13/04/lg-optimus-g-pro-black/gsmarena_004.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#31
gracostar

gracostar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 398
  • Înscris: 24.07.2012
Cei care mai vorbiti de faptul ca LG copiaza Samsung, cand doriti, va trimit o multitudine de dovezi pentru a demonstra exact inversul. De ce credeti ca Samsung nu comenteaza atunci cand vede un telefon precum Optimus G Pro, care vezi Doamne seamana cu Note 2? Stiu ei ce stiu, au copiat cand a trebuit, mai exact au furat, iar acum au parte de laude nemeritate din partea fanilor care nu stiu o boaba despre istoria telefoanelor, si ei cred ca Samsung e cea care a inventat telefonul...este o vorba: Artistii mici imita, artistii mari fura. Dar pe cei de la Samsung nu ii intereseaza acest lucru, ei vor doar profit. Pe Bill Gates nu l-a durut in cot cand ii cumpara pe toti ca sa nu aiba concurenta, dar pana la urma a platit. Nici celor de la Apple nu le e mai bine.

#32
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011
http://www.marketonl...41-indigo-black

#33
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Hopa hentz! :D

Chiar ieri vroiam sa dau pe aici sa intreb daca mai stie cineva cea de el. Cam scump, nu ne grabim :D

#34
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,861
  • Înscris: 06.01.2008
Are intr-adevar pret putin cam mare, concureaza cu S4 la capitolul asta, fiindca HTC One pana si la emag e mai ieftin.

#35
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
La specificatii oricum e un telefon care se bate de la egal la egal cu toate flagshipurile, de la procesor pana la baterie (3140mAh). Fiind abia aparut e normal sa fie la un pret de flagship, si magazinul sa profite de noutate, de-aia eu zic sa mai asteptam, in vreo 2 luni isi revine si el la pret.

#36
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
http://telefonultau....E985-White.html

2500 de lei. Hai ca se poate si mai jos :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate