Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

iPhone 5S - discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
3751 replies to this topic

#3547
polter

polter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 31.07.2008
Nici un telefon android nu se misca la fel de binee ca iphonul asta la asemenea suma .
Chiar un pret bun ...sa-l folosesti cu placere .
Am si eu un 5s...acum scriu de pe s7 ,deci fara fanboy si alte comentarii

Edited by polter, 19 May 2017 - 19:47.


#3548
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
Suma ca suma, dar varsta? si mai are si suport software dupa atatia amar de ani.
Sa ne zici cum ti se pare :)

#3549
polter

polter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 31.07.2008
Al meu se misca super bine tinand cont de varsta lui si de faptul ca am ultimul update

#3550
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Fabricat in august 2014. Bateria 90% din ceea ce zice Battery life. Cumparat prima oara din Anglia, neverlocked.Maine ma joc mai mult pe el. Singurul minus, ca sa zic asa, se aude incet in convorbiri, dar nu ma deranjeaza prea mult ca utilizez mai tot timpul o casca Plantronics.M-as duce la un service sa vada daca e de curatat ceva. Ecranul e ok, rama are o mica buba (cea a ecranului, care se prinde de carcasa), e 10 lei alta, dar manopera cred ca e mai mult (din ce am vazut pe youtube e lipita de geam cumva, deci nasol sa o desprinzi). A prins 4g imediat la activare, bt mi-a vazut ceasul (e un mio, dar a demonstrat ca functioneaza). O adevarata "pomana", cum zicea cineva mai sus, chiar daca e fara accesorii. Maine ar trebui sa vina husa si folia de la gsmnet (azi au avut transport gratuit peste 25 lei).

#3551
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,681
  • Înscris: 29.03.2010
Daca e perfect functional, este o afacere foarte buna

#3552
polter

polter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 31.07.2008
Ai praf pe difuzor ,se curata...

#3553
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
Las-o încolo de buba pe rama, aia de 10 lei cum crezi ca va arăta după ce te uiți numai la ea:)

#3554
WolFire

WolFire

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2014
Daca nu-i mai găsești nicio "buba" e mai mult decât ok. E preț de iPhone 5. Telefonul nu e rau.. eu l-am avut vreo 6-7 lui (cred?) de anul trecut și am fost mulțumit per total. Ce ma deranja e ca după update la iOS 10 tot aveam impresia ca deschide mult mai greu anumite aplicații (ex. fb, snapchat) . Oricum nu de asta l-am dat.. mi s-a părut preț ok (950) cu cât l-am dat și dacă am avut ocazie sa trec la SE de ce nu.
*difuzorul poate sa aibă praf cel mai probabil.. sau apa depinde. Ecranul e îngălbenit?

#3555
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Nu pare ingalbenit

#3556
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,143
  • Înscris: 08.12.2008
Intrebare: cum as putea sa "evidentiez" o poza pe care am facut-o acum 3-4 luni? As vrea sa imi apara prima sau sa pun un shortcut pe ecranul principal. E un tabel de care am nevoie de cateva ori pe saptamana si imi e greu sa derulez din folderul de poze, pana acum cateva luni cand am facut poza. Am facut peste 50 de poze de atunci. Multumesc.

#3557
vince085

vince085

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 10.02.2015
Apasa pe inima de sub ea, si iti apare in folderul de favorite.

#3558
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007

View PostLauCalin, on 30 mai 2017 - 22:33, said:

Ce zice colegul mai sus sau poti face un album separat pentru fiecare chestie importanta.

#3559
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,143
  • Înscris: 08.12.2008
Am reust. Multumesc mult.

#3560
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Pentru un amic o intrebare: mai merita cumparat acest telefon in ziua de azi? Ma refer nou. Se doreste fiabilitate si cam atat. Nu ecrane mari, jocuri etc.

#3561
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,681
  • Înscris: 29.03.2010
Nou as zice ca nu. Probabil mai primeste un update major, dar se va misca greu. Se misca destul de greu deja si cu ios 10

#3562
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Nou e foarte scump pentru un telefon lansat in 2013. Cauta sh, il gasesti intre 350 si 500 lei, cum iti e norocul, dar nu lua cu ecran spart sau crapat ca nu merita. Ai grija sa functioneze tot la el si sa nu fie clona.

#3563
WolFire

WolFire

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2014
La 600-700 am văzut și eu acum marea majoritate impecabile - ca noi, full box, baterie buna și totul ok. Nou nu, nu merita. Chiar dacă sunt persoane care merg pe ideea "ce e din magazin, e din magazin" totuși trebuie sa iei in considerare ca de banii respectivi (cât costa la momentul actual un 5S in magazin) îți poți lua un SE nou sau un 6S impecabil via sh.

#3564
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014

View PostWolFire, on 08 iunie 2017 - 10:18, said:

La 600-700 am văzut și eu acum marea majoritate impecabile - ca noi, full box, baterie buna și totul ok. Nou nu, nu merita. Chiar dacă sunt persoane care merg pe ideea "ce e din magazin, e din magazin" totuși trebuie sa iei in considerare ca de banii respectivi (cât costa la momentul actual un 5S in magazin) îți poți lua un SE nou sau un 6S impecabil via sh.
un SE nou nu cred ca îți iei de banii aia

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate