Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

STEAUA

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
9913 replies to this topic

#19
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Vorbiti despre Steaua , jucatori , staff si lucruri legate de aceasta echipa aici . Peste 3 zile e meciul cu Jiul. Parerea mea este ca nu va fi un joc chiar usor dar cred ca Steaua va castiga. Prevad ca Jiul va sta in defensiva si se va apara ( ca de obicei toate echipele mici care joaca cu Steaua asta fac) si nu va fi un meci destul de interesant(sper sa ma insel eu) .Forza Steaua !

#20
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

View Postreico, on Nov 22 2005, 14:20, said:

Vorbiti despre Steaua , jucatori , staff si lucruri legate de aceasta echipa aici . Peste 3 zile e meciul cu Jiul. Parerea mea este ca nu va fi un joc chiar usor dar cred ca Steaua va castiga. Prevad ca Jiul va sta in defensiva si se va apara ( ca de obicei toate echipele mici care joaca cu Steaua asta fac) si nu va fi un meci destul de interesant(sper sa ma insel eu) .Forza Steaua !

Nu cred. Jiul e o echipa curajoasa si nu se baga cu fundu in poarta, iese la joc...ceea ce convine stelei. Prevad un meci pe contre.

#21
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Nu vad cum ne putem impiedica cu Jiul , o echipa ce are 2-3 jucatori buni dar Steaua are 15 buni si foarte buni .Daca Steaua joaca asa cum stie ( vezi meciul cu Sportul sau Sampdoria ) facem scor... :peacefingers:

#22
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

View Postradumiki, on Nov 22 2005, 18:17, said:

Nu vad cum ne putem impiedica cu Jiul , o echipa ce are 2-3 jucatori buni dar Steaua are 15 buni si foarte buni .Daca Steaua joaca asa cum stie ( vezi meciul cu Sportul sau Sampdoria ) facem scor... :peacefingers:

daca terenul la petrosani o sa fie impracticabil nu o sa mai fie vorba de valoare ci de fizic...

#23
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
impracticabil....terenul de la Petrosani e in general bun ( mult diferit de ce e la Galati de ex )  , e posibil insa sa fie zapada ,  oricum Steaua trebuie sa castige... -_-

#24
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Daca joaca Jiul deschis este bine pentru ambele echipe dar sper sa profite Steaua care joaca bine cu astfel de echipe , deschis, pe contre , joc in viteza .Dar daca terenul e rau trebuie sa se impuna prin forta . Asta e vom vedea .. sper sa castige Steaua oricum . :)

#25
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Ca tot e un topic cu si despre Steaua, ce jucatori ati vrea sa aduca Gigi Becali in aceasta iarna...pentru ca din cate a spus o sa dea ceva bani...

#26
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Hmz..in primul rand sa aduca un fundas Pascovici de exemplu , un mijlocaj de creatie si un atacant tehnic care sa ia mingea si sa o dupa in poarta nu sa stea numai sa primeasca mingi bune.Nu imi vine acu in minte un atacant de genu asta dar cred ca i`ar folosi Stelei asa ceva.
Alte pareri ?

#27
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Parerea mea este ca stelei ii lipseste cel mai mult un jucator gen Aliuta. De asa ceva are Steaua nevoie. Din campionatul intern ar fi bine daca l-ar lua pe Prepelita de la Arges ca e de perspectiva...

Pascovici nu stiu daca are loc, poate sa-l dea pe P. Marin afara.... dar Nesu joaca f. bine acolo...

#28
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Da..Prepelita e un jucator destul de bun ..de perspectiva . Ca atacant , cine crezi ca va folosi mai mult ?

#29
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Pai...ca atacant tehnic Steaua are unu. Pe Dinita. Pacat ca nu-l baga constant atunci isi arata el valoarea. Il stiu de cand juca la Sportul si a iesit pe locul 2 la golgheteri dupa Raducanu.

Ar fi bun langa Iacob un...Ianis Zicu... ar fi perfect, el dribleaza foarte bine...dar este cam imposibil. Ma mai gandesc la o alta varianta.

#30
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Dinita daca si`ar reveni din forma proasta ar putea ajuta si el cu ceva cred..sau un atacant cu experienta ca Moldovan de exemplu
Acu daca ia Gigi si Fc Arges va avea Steaua pepiniera acolo .. sa se intareasca pentru urmatoarele campanii din Europa si ptr campionat

#31
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Frumos meciul cu Jiul . Nu a fost o echipa care sa stea numai in aparare,sa se inchida..desi a fost presata de Setaua sa faca acest lucru mai ales in repriza a doua in care cred ca numai Steaua a jucat.A venit si cartonasul ala rosu(pe merit) si sa cam dezechilibrat meciul dar oricum cred ca Steaua avea puterea sa invinga si 11 contra 11.
Astept meciul de la Bucuresti cu Halmstads si sper ca dupa acel meci sa se califice mai departe in Cupa UEFA.

#32
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
a fost olae, ca in prima repriza zici ca nu se cunosteau de 1 an pe teren...

balanel a jucat cel mai bine, parerea mea

#33
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
important este ca Steaua a castigat !!!

Protasov se pare ca o sa plece de la echipa...s-ar putea sa vina Olaroiu din nou.

#34
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
ce tampenie :w00t: sunteti pe primul loc,aproape calificati in primavara si acum schimbati antrenorul!!!!

#35
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Protasov va pleca , dar nu acum...poate vara viitoare ! :D
Steaua e pe primul loc si acolo o sa ramana !  :peacefingers:
Mai trebuie ca Steaua sa bata miercuri in UEFA si Poli pe Dinamo duminica viitoare sa fiu cu adevarat multumit ! :coolspeak:

#36
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003

View Postnewrazvan, on Nov 27 2005, 17:26, said:

ce tampenie :w00t: sunteti pe primul loc,aproape calificati in primavara si acum schimbati antrenorul!!!!
MM a spus azi  la ,, Minutul 91 '' ca nici nu se pune problema ca Protasov sa plece , oferta din Ucraina o are de mai mult timp...acu' au auzit ziaristii de ea si fac din tantar armasar ...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate