Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

as vrea sa cumpar o locuinta in brazilia

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
htrpl

htrpl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 15.02.2011

View Postrazvanait99, on 28 ianuarie 2013 - 22:56, said:



Eu nu vorbesc in necunostinta de cauza. Am fost in noiembrie si mi-a placut foarte mult ca si locatie unde te-ai putea retrage la batranete. Un apartament costa 150,000 euro si aveai plaja la 2 pasi. Malluri, supermarketuri, multe insulite unde sa iti petreci week-endul si nu numai (Gabriel, Cerf), hiking pe munte, plimbat cu leii, oameni primitori, mix de religii (hindusi, musulmani, crestini), gradina botanica, plantatii de ceai si super destinatii la o aruncatura de bat (Seychelles, Madagascar, Reunion, Kenya, Tanzania, Africa de Sud, Mozambic, Botswana).
Am scris si aproape jumatate de review pe topicul de Mauritius...
multumesc pentru amanunte.numai ca una e sa te duci in excursie  si alta e sa ramai acolo.
sti si tu ca inainte de a te stabili intr-un loc afli si tu niste amanunte despre cum merg treburile pe acolo.
cand am ales brazilia m-am interesat si eu inainte cum sta treaba pe acolo.
topicul acesta l-am deschis pentru a afla si alte pareri.m-ar fi interesat sa aud pareri de la cei care stau deja acolo si pot sa dea amanunte la obiect.

#20
razvanait99

razvanait99

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,399
  • Înscris: 08.08.2008

View Posthtrpl, on 29 ianuarie 2013 - 03:36, said:


multumesc pentru amanunte.numai ca una e sa te duci in excursie  si alta e sa ramai acolo.
sti si tu ca inainte de a te stabili intr-un loc afli si tu niste amanunte despre cum merg treburile pe acolo.
cand am ales brazilia m-am interesat si eu inainte cum sta treaba pe acolo.
topicul acesta l-am deschis pentru a afla si alte pareri.m-ar fi interesat sa aud pareri de la cei care stau deja acolo si pot sa dea amanunte la obiect.

Eu sincer nu m-as muta in Brazilia atata vreme cat trebuie sa traiesti mereu cu teama ca tu sau cineva din familia ta ar putea fi rapit sau chiar ucis. De ce as pleca din Romania intr-o tara care nu imi poate oferi siguranta?
Am foarte multi colegi care stau in Brazilia si traiesc cu aceasta frica. Soferul bodyguard, casele pazite si sarma ghimpata sub tensiune sunt a must acolo.

#21
Zavoianu

Zavoianu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 06.10.2008
Eu pun pariu ca nici nu stie ce inseamna troll....

#22
alexxxxx

alexxxxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,410
  • Înscris: 06.02.2004
Daca lumea tine neaparat sa vorbeasca discutii, nu te poti pune impotriva.
Insa sa discuti pe aria de turism cum te muti in Brazilia, de parca te-ai muta la Focsani sau in Milano, unde te duci cu 2000 de euro, iti inchiriezi o garsoniera si-ti cauti de lucru "in constructii", e putin deplasat.
Oricum, dati-i inainte, desi cred ca e arie dedicata emigrarilor, nu prea are legatura cu turismul ce se discuta aici...:)

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Mda, un troll agramat

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate