Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Visislim - pastile de slabit

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
zdutzu

zdutzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 23.02.2007

View PostSfPetru, on 04 septembrie 2014 - 11:35, said:

Rezultatul m-a făcut să îmi recapăt încrederea și tonusul.
Moaaamah, faci si muschi de la ele

Quote

*Rezultatele sunt strict individuale și pot varia de la persoană la persoană
Adevarat...in general functioneaza pentru cei din showbizz care petrec destul timp sub reflectoare incat sa merite sa fie platiti sa faca reclama diverselor produse. Pentru restul, nu prea functioneaza pastilele astea

#20
muc_cel_mic

muc_cel_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,362
  • Înscris: 15.04.2008
Visislim, ca oricare alta pastila e bun, daca este combinat cu o dieta.

#21
georgyka

georgyka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.09.2014
Proportia ar fi:
50% miscare, 30% dieta si 20% suplimente

#22
zdutzu

zdutzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 23.02.2007

View Postgeorgyka, on 04 septembrie 2014 - 12:46, said:

Proportia ar fi:
50% miscare, 30% dieta si 20% suplimente
Pentru slabit?: 85% dieta, 12.5% miscare, 2.5%...chestii Posted Image  procentele dintre dieta si miscare variaza in functie de stadiul la care se afla persoana respectiva, dar dieta va fi intotdeauna cea cruciala

#23
danirosan

danirosan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 14.10.2009
Cel mai important e schimbarea stilului de viata, adica sa faci cat mai mult sport. Orice pastila ai lua, ea are efecte adverse mai neplacute. 100% natural e doar planta pe care o recoltezi tu singur, dintr-un loc lipsit de poluare.

#24
corne123

corne123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.11.2014
Cat mai multa miscare si fara mancat exagerat. Depunerea de  grasime se produce de regula din cauza consumului exagerat de alimente.Sedentarismul si apetitul exagerat ne fac obezi.

#25
V_i_c_t_o_r

V_i_c_t_o_r

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,868
  • Înscris: 04.12.2010
Așadar, sunt sau nu sunt bune de ceva? A luat cineva?

#26
sikus

sikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 30.10.2014
Toata lumea zice ca slabitul se poate produce daca se tine dieta si se fac exercitii. Pastilele reduc apetitul pentru mancare, numic mai mult.

#27
marynika

marynika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 20.03.2013
Am luat Visislim light și nu a avut nici un efect.  Nu mi-a suprimat pofta de mâncare deloc. Am luat exact ca în prospecazul.  Cate 2 buc. de 3 ori pe zi  cu 45 minute înaintea meselor.  Cea mai mare cacialma. Am luat o cutie și atât. Mi-A fost de ajuns ca să mă conving.  Nu mai credeți minciunile de pe internet,  precum că au slăbit nu știu câte kg.... Toate aceste reclame sunt făcute de reprezentanții Visislim câte au interesul să își vândă marfa. Mai degrabă se slăbește având grijă un pic cu mâncarea,  eliminandu-se pâinea , dulciurile și grasimile. Eu așa am reușit de am dat 4 kg jos, în 10 zile.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate