Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

yahoo - mail

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
balshoi

balshoi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 20.02.2011
Va salut,
de cateva zile bune nu-mi mai pot deschide mail-ul,nici macar prin google n-am reusit.la fel am patit si cu mes-ul,insa am tot dezinstalat si reinstalat pana am reusit cu mesenger 8.
imi puteti spune macar,de ce? ati intampinat si voi dificultati de genu?

Va multumesc!

#2
noone2

noone2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,180
  • Înscris: 10.03.2007
Messenger 8??? Ala e de prin 2007, de atunci a aparut versiunea 13, parca.

#3
Mar-zZz

Mar-zZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,257
  • Înscris: 07.01.2012
am observat ca de la un timp yahoo cere  cod captcha si apoi intrebarea aia de siguranta care ai pus-o cand ti-ai facut e-mailul, atunci cand te loghezi de pe alt calculator decat cel pe care-l folosesti de obicei -

incearca sa te loghezi dupa telefon

Edited by Mar-zZz, 15 January 2013 - 22:05.


#4
S3Se7

S3Se7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,073
  • Înscris: 17.12.2009
Poate vrei sa iti spun eu dupa ce te loghezi... De pe ceva te loghezi, eventual...

Edited by S3Se7, 15 January 2013 - 22:00.


#5
GabryNane

GabryNane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 24.08.2012

View PostS3Se7, on 15 ianuarie 2013 - 21:59, said:

Poate vrei sa iti spun eu dupa ce te loghezi... De pe ceva te loghezi, eventual...

Acu te simti mai bine?

#6
mihaiSDLC

mihaiSDLC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 421
  • Înscris: 01.07.2008
Probabil că primești și un cod de eroare dacă tot nu poți să te loghezi. Mai nou, dacă greșești parola de 2-3 ori îți scrie ”Your account has been locked” și trebuie să te loghezi pe mail și apoi iar pe mess. Dacă ai reușit sa te loghezi in Messenger 8, ar trebui să poți să intri și pe mail.yahoo.com.

#7
K-X-T

K-X-T

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,385
  • Înscris: 29.07.2011
Voua va merge la acest moment yahoo mail. Mie nu imi merge absolut deloc yahoo mail. Se tot reincarca in continuu in browser si nu pot sa accesez niciun mail. La nimeni din familie nu merge. Voua va merge yahoo mail. Am incercat pe opera, mozila , chrome face la fel pe toate. Incearca sa downloadeze "PUBLICITATEA" nu reuseste si tot incearca asa incontinuu... :| Yahoo mail a luato rau de tot in jos..

#8
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 13.01.2013
A mai primit cineva asa ceva? azi mi s-a intamplat....

S-a efectuat o actualizare la contul dvs. Mail

Stimate Xvxcbxysg,

Yahoo! doreşte să se asigure că agenda dvs. conţine cele mai recente şi corecte adrese de e-mail ale membrilor familiei, prietenilor şi persoanelor de contact cu care aveţi nevoie să comunicaţi. Am observat că aveţi în agendă adrese de e-mail care nu mai sunt valide, motiv pentru care acestea au fost şterse.

Au fost şterse doar adresele de e-mail care nu mai sunt valabile. Toate celelalte date de contact sunt neatinse.

Ştiaţi că puteţi să importaţi mai multe persoane de contact de pe Facebook sau Gmail în doi paşi simpli? Să începem acum.

#9
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,233
  • Înscris: 24.02.2007
http://forum.softped...ta-de-prieteni/

#10
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,228
  • Înscris: 29.12.2006
Nu merge Yahoo Mail !

Am vrut să intru pe o adresă de-a mea, azi după amiază, şi nu a funcţionat. Acum când scriu, o fac de la altă adresă, şi am dorit să intru pe Mail de asemenea o altă adresă, însă nici acum funcţionează. Înseamnă că o fi ceva cu Yahoo Mail ! Ditamai Yahoo-ul să nu funcţioneze atâtea ore ?

Mai aveţi careva problema asta ? Probabil că da, însă vreau să îmi confirme cineva, să ştiu că nu sunt singur pe lume. Posted Image

Edited by lupini, 11 June 2014 - 00:53.


#11
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Singur pe lume nu esti, dar tocmai am verificat 3 adrese si sunt toate OK.

#12
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,228
  • Înscris: 29.12.2006

View PostPuferiu, on 11 iunie 2014 - 01:12, said:

tocmai am verificat 3 adrese si sunt toate OK.

S-a reparat între ora la care am scris eu aici, şi ora la care ai scris tu, pentru că acum merge şi la mine. :)

#13
Ditian

Ditian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,167
  • Înscris: 04.07.2007
Primesc de cateva zile un mesaj pe telefon de la yahoo prin care sunt anuntat ca am continutul ascuns. Asta se intampla de cand am intrat de la un alt calculator pe adresa mea, dar am avut grija sa nu se pastreze adresa si parola si am dat sing out la final.

#14
Many

Many

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 03.04.2004
Ce ai dat la final ma ??!! :)

#15
Ditian

Ditian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,167
  • Înscris: 04.07.2007
Stii tu! ma   Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate