Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Afaceri profitabile

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
91 replies to this topic

#1
dynky

dynky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 19.05.2005
Salut!Eu sunt din orasul Slatina si ma tot uit icam ce ar fi de facut pe aici,si-a deschis un o dasta de facut shaorma si ii merge bine cred ca cumpara toata lumea...Dar eu vreau sa fac ceva mai serios de care sa ma si ocup.Am ajuns la concluzia ca nu am ce sa fac aici deoarece e orasu mic cu 70 000 de locuitori nu prea are multa lume bani.Cineva mi-a zis ca ar merge dezvoltat livrarea la domiciliu,sa trimiti flori la comanda sau ceva de genul acesta.Sau sa incerc sa fac ceva ce merge intr-un oras si nu e dezvoltat in alt oras.Nu stiu ce sa zic.

#2
danyboy2010

danyboy2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 18.09.2005
fa-ti un fast food cu mese.adik un bar unde lumea sa poata si bea si manca (nu ma refer la restaurant ci la macaruri de fast food ,gustari ) si fuma. Eu de-a lungul timpului am lasat milioane intr-un local de genu asta si te asigur ca e intr-un orash cam ca Slatina
" orasu mic cu 70 000 de locuitori nu prea are multa lume bani" <- In orase de genul asta merg cel mia bine ce ti-am zis eu..dak vrei consultanta dai un hamburger gratis  :console:

#3
dynky

dynky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 19.05.2005
eu astept orice fel de idei :) ma intereseaza orice,la noi e multa pustime si ai draq nu au ce sa faca acasa.numai betivani,La noi e ceva de genu asta dar e mai mik.El Preda se numeste,ma gandesc ca poate e si pe la voi.Tu din ce oras esti?

#4
danyboy2010

danyboy2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 18.09.2005
din Botosani acum is in Buc. am sa trec prin Slatina .mai nush cum saraci sunteti voi ca cu cine ma int din Slatina imi povesteste cum facea stiucareli pe ebay.era un fel de sport local  :death:

Acuma serios sa stii ca asa ceva de genul asta merge mai ales dak e mula pustime.

#5
dynky

dynky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 19.05.2005
:)) toti au auzit de astia de la noi din slatina.nu ma bag la "afaceri" pe net ca sunt cautati de politie si peste cativa ani o sa se cam termine si cu asta.Crek o sa imi deschid ceva pe la Bucuresti ca eu zic ca acolo orice ti-ai deschide merge,adik aproape orice :)

#6
danyboy2010

danyboy2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 18.09.2005
Ma faci sa rad..Nah vino aici in Bucuresti ca sa dai chirie tripla , taxa de protectie , sa te fure angajatii la greu.. nu e bine la tine aksa.... ca deh la Bukle is cainii cu colaci in coada :death:

#7
dynky

dynky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 19.05.2005
ai un id de mess?
:)

#8
danyboy2010

danyboy2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 18.09.2005
Ti l-am dat pe privat

#9
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
deschide o sala de biliard ;) facusem eu anul trecut un plan de afaceri.. nu era scump ca investitie, in comparatie cu alte afaceri, si daca mai ai un partener.. se pot imparti costurile la jumatate. Pacat ca.. nu l-am pus in aplicare... :(  mare pacat..

si un fast food cu mese, cum spunea danyboy2010, ar fi ok. aici nu stiu cam care ar fi castigurile.. cate de genul asta mai exista la voi in oras, & stuff like that.

Edited by katsuchyo, 19 November 2005 - 14:34.


#10
Fire_dog

Fire_dog

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 16.09.2005
la o sala de biliard ma gandesc si eu mai pe viitor cand voi avea lozu gros....

vin tot timpu oamenii sa joace la biliard...si mai pui nijte mese sa mai stea la un suc care vor...



se castiga bine din asta... cel putin in suceava

Edited by Fire_dog, 19 November 2005 - 16:54.


#11
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
Eu am mese de biliard de inchiriat!

Caut localuri care vor mese si inchiriez!

Jumate-jumate la fise!

Eu ma ocup de reparatii, tacuri, varfuri, creta, schimbat panza!

Ce pot sa spun: ... merge!

#12
Astor

Astor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,044
  • Înscris: 17.01.2003
Bancă sau stat, ies banii cel mai bine.

#13
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003

View PostAstor, on Nov 21 2005, 14:21, said:

Bancă sau stat, ies banii cel mai bine.

Faci post-uri?  :death:

#14
Fire_dog

Fire_dog

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 16.09.2005

View PostArpi, on Nov 21 2005, 14:05, said:

Eu am mese de biliard de inchiriat!

Caut localuri care vor mese si inchiriez!

Jumate-jumate la fise!

Eu ma ocup de reparatii, tacuri, varfuri, creta, schimbat panza!

Ce pot sa spun: ... merge!

arpi zi care e pretu sau cum se face...sau si mai bine... de unde se pot cumpara si cat bucata...

Nu sunt din B dar ma intereseaza..

succese

Edited by Fire_dog, 21 November 2005 - 23:03.


#15
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
Pai mese numa de-alea cu fise!
Sunt aduse din Italia dar le-am cumparat de la noi! Am dat intre 250-700 Euro! Depinde cum prinzi!
Mesele nu sunt noi!

#16
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

View Postdanyboy2010, on Nov 18 2005, 00:25, said:

Ma faci sa rad..Nah vino aici in Bucuresti ca sa dai chirie tripla , taxa de protectie , sa te fure angajatii la greu.. nu e bine la tine aksa.... ca deh la Bukle is cainii cu colaci in coada :death:

depinde de la caz la caz, cat si de banii care vrei sa-i investesti...

#17
dynky

dynky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 19.05.2005
Depinde si de fast food-urile astea de noroc,cum e si cu shaorma.Si-a deschis unu o shaormarie si a facut vanzare da e si buna rau.Dupaia si-au mai deschis unii si nu stiu daca au vandut 10 shaorma in 3 luni si le-au inchis.Daca aveti si vreo reteta asa minunata sa mi-o dati si mie :D.

#18
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005

View PostArpi, on Nov 25 2005, 08:42, said:

Pai mese numa de-alea cu fise!
Sunt aduse din Italia dar le-am cumparat de la noi! Am dat intre 250-700 Euro! Depinde cum prinzi!
Mesele nu sunt noi!

eu zic ca cel mai bine, pentru un club de biliard, ar trebui sa ai mese pe care sa le dai cu ora, nu cu fise... castigi mai mult si este de preferat pentru clienti. e mai comod. daca vine unu care vrea sa joace 3-4 ore.. ce face? isi cumpara 50 de fise?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate