Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Ginecomastie ?

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
SOCRATE_MMXII

SOCRATE_MMXII

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,004
  • Înscris: 29.01.2013
@90210: cauta-ma in alta parte, te rog.
Am spus clar care-s domeniiile in care medicina alopata se pricepe, dar tu ai lipsit de la lectia aia, si io n-am de gand sa repet.
Daca n-ai ceva inteligent de zis in legatura cu topicul, fa pasi, ca-ti dau nota pe mers, nu de-alta dar faci praf...

#38
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006
Cum sa-ti creasca asa sanii, frate? Fa-ti un control complet, poate esti hermafrodit, si ai si ovare interne - s-au mai intamplat cazuri din astea cu unele persoane care au aflat tarziu ca au si ovare.

#39
Clerik

Clerik

    Fan Zalmoxis

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,633
  • Înscris: 02.02.2013

 Gonthar, on 25 iunie 2013 - 08:03, said:

Cum sa-ti creasca asa sanii, frate? Fa-ti un control complet, poate esti hermafrodit, si ai si ovare interne - s-au mai intamplat cazuri din astea cu unele persoane care au aflat tarziu ca au si ovare.
Da, si nu cumva sa afle ca de fapt gaura curului e pisda.

#40
teapavoua

teapavoua

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,673
  • Înscris: 13.06.2011
Apucate de sport,eventual de sala,un coleg a avut o situatie asemanatoare cu a ta si intr-un an a scapat de problema.

#41
Sempiternal

Sempiternal

    // Mastermind \\

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,646
  • Înscris: 05.05.2013
Eu am 1.70 şi 53 de kilograme.
Eşti cam gras Posted Image, aproximativ 10 kilograme peste normal.
Normal ar fi să ai 6X de kilograme, oricum tu ai probleme hormonale grave, nu mai mânca nu ştiu ce sticks-uri şi tot aşa, de la alea ţi-se trage.
La medic cu tine cât mai repede.

Edited by Sempiternal, 25 June 2013 - 10:13.


#42
SilePedala

SilePedala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 28.02.2013
Daca nu aveti ceva care are legatura cu topicu,taceti.

 Gonthar, on 25 iunie 2013 - 08:03, said:

Cum sa-ti creasca asa sanii, frate? Fa-ti un control complet, poate esti hermafrodit, si ai si ovare interne - s-au mai intamplat cazuri din astea cu unele persoane care au aflat tarziu ca au si ovare.

Si daca iti pun penisu pe ceafa,ce zici?

Edited by SilePedala, 25 June 2013 - 11:19.


#43
90210

90210

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 10.10.2010

 SOCRATE_MMXII, on 25 iunie 2013 - 06:02, said:

@90210: cauta-ma in alta parte, te rog.
Am spus clar care-s domeniiile in care medicina alopata se pricepe, dar tu ai lipsit de la lectia aia, si io n-am de gand sa repet.
Daca n-ai ceva inteligent de zis in legatura cu topicul, fa pasi, ca-ti dau nota pe mers, nu de-alta dar faci praf...
Hai nu te supara, intr-adevar cam nasol sa recomanzi chestii alopate mai ales cand crezi ca sunt complet inutile. Iti tradezi principiile, ce faci?
Ca o mica paranteza, e de ajuns sa ii recomanzi control endocrinologic, nu e nevoie sa il trimiti si la chirurg, ca nu e de operat. Pentru cineva care stie asa de bine cartile de ati incat da acc pentru steatoza e cam rusinos sa nu citeasca si ceva chirurgie.
Alta chestie, hai sa vedem ce ai spus tu clar:
(din pacate pentru tine am o memorie buna)

 SOCRATE_MMXII, on 24 iunie 2013 - 14:26, said:

Stimabile, cand vad persoane vindecate de boli precum cancer, diabet, hipertensiune arteriala, boala Chron, sindromul colonului iritabil samd prin medicina alternativa/naturista/holistica - domenii in care medicina alopata e NEAJUTORATA, atunci da-mi voie sa ma uit cu ochi critici.
Medicina alopata a ramas buna doar in cateva domenii: medicina de urgenta, ATI, (neuro)chirurgie, ortopedie, neurologie.
Ca-n rest...e pe langa pacient...cu totul.
Te-am mai intrebat , de ce consideri ca doar neurochir si ortopedia sunt bune? Restul specialitatilor chirurgicale nu?
Interesante expresiile cu nota pe mers si praful, asa va invata pe voi la scoala de asistente? Mai aflu si eu chestii noi si astfel mai vad si intelectul interlocutorului

#44
SilePedala

SilePedala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 28.02.2013

 aazz, on 25 iunie 2013 - 05:32, said:

arati destul de sexi, petele de negi arata cam nasol...

Nu te uiti ce cap ai zici ca esti evadat de la jilava si futut in cur in toate penitenciarele din Romania.

#45
Sempiternal

Sempiternal

    // Mastermind \\

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,646
  • Înscris: 05.05.2013

 SilePedala, on 25 iunie 2013 - 13:25, said:

Nu te uiti ce cap ai zici ca esti evadat de la jilava si futut in cur in toate penitenciarele din Romania.
Reported, limbaju' piciu'.

#46
SilePedala

SilePedala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 28.02.2013
Sa inchida un moderator topicu ca sunt numai retardati pe aici

#47
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,713
  • Înscris: 17.12.2009
Lol

#48
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,506
  • Înscris: 06.01.2012
Daca ai probleme cu ginecomastia trebuie sa iti faci si niste investigatii hormonale . Poate e acolo problema .
De asemenea sportul te ajuta , pt. ca ai slabi si s-ar mai estompa vizual "problema" .
Cum stai cu analizele ?

#49
SilePedala

SilePedala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 28.02.2013
Sa inchida cineva topicul,numai este nevoie de ajutor de pe jegu asta de forum

Edited by SilePedala, 26 June 2013 - 04:25.


#50
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,370
  • Înscris: 09.08.2006
In poza 2 asa am si eu sanii, e ginecomastie?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate