Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Criss Blaziny

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
a rush of blood

a rush of blood

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 15.11.2005
am ascultat si eu albumu, a aparut si pe compilatia de la Hades Records cu piesa `La vida moca`. voi ce parere aveti? cea mai tare piesa de la el ramane `Imi place` ft. Hanna.

#2
^Johnny^

^Johnny^

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 08.08.2005
deci criss .. e suparat pe femei :)) .. nah .. oricum e un mc bun si canta bine ..  sper sa mai scoata un album .. dar sa fie alt mesaj .. nu a fi suparat pe femei ..

#3
roses666

roses666

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.02.2006
o sa mai scoata vreo doua albume cik..unul "In actiune",iar celalalt"tatuat pe creier"sau ceva de genul...si cik urmeaza "numere 2" deci o sa mai auzim de domnul Blaziny....

#4
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
interesant baiatu asta blaziny ... livin la vida moca e chiar tare :roflmao:

2005, super caterinci :P

#5
^Johnny^

^Johnny^

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 08.08.2005
lol .. faza tare .. l-o dat afara din hades crew .. asha am auzit eu :) ..

#6
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
imi place la vida moca...omu' e mai mult de caterinca, in rest la voce lasa de dorit..

#7
roses666

roses666

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.02.2006
are si voce stai tu fara grija..si nu e numai de caterinca are si melodie de doamne ajuta

#8
catau_man

catau_man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 23.04.2006
Daca l-au dat afara, parerea mea ca nu au pierdut cine stie ce talent. Fata de Pirats Klan, BRG, USM, etc. lasa de dorit mister Blaziny. In orice caz... trebuia si cineva care sa faca mishto pe la Hades p`acolo. Pace!

#9
dia11m

dia11m

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 14.03.2006
Eu zic ca e un mc bun...are niste versuri misto, si cu vocea nu mi se pare ca sta rau  :) .. Cea mai tare mel a lui dupa mine e "La vida moca"... dar si mel "Iarba" e misto :rolleyes:

#10
andu_x_man

andu_x_man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 11.07.2006
ce sa zic...unii sunt fermecati de magia lui Blaziny  [/b]-> dati-mi un dolar, promit sa va iubesc mereu, dati-mi inca un dolar, promit sa va iubesc mereu...va doresc tot binele din lume si-n loc de-o romanta va dedic ca melodie, sirena de-ambulanta  :death:











va sparg rutina, cand va p.. retina, visu' meu e sa va calc cu masina, nevinovat trec mai departe, intreband a cui e vina??

#11
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View Postandu_x_man, on Jul 14 2006, 14:49, said:

ce sa zic...unii sunt fermecati de magia lui Blaziny  [/b]-> dati-mi un dolar, promit sa va iubesc mereu, dati-mi inca un dolar, promit sa va iubesc mereu...va doresc tot binele din lume si-n loc de-o romanta va dedic ca melodie, sirena de-ambulanta  :death:
va sparg rutina, cand va p.. retina, visu' meu e sa va calc cu masina, nevinovat trec mai departe, intreband a cui e vina??
În primul rând spune-mi, te rog, ce vroiai să comunici. Ce legătură e între ce ai scris tu și Criss Blaziny? În al doilea rând știu și eu versuri din Paraziții. Îți pot recita ore întregi. Vroiai să te dai mare că știi și tu?
On topic: Criss Blaziny sună chiar mișto, are mesaj și (câteva) piese cu "feeling".

#12
meanied

meanied

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 11.08.2006
baiatu asta chiar e suparat pe femei singura melodie ok e "imi place" restu.... no comment!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate