Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Lumea lui Banciu, fără publicitate!

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#19
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
E trist ca nu are publicitate, inseamna ca nu mai are mult si ii scoate emisiunea din grila daca nu se remediaza. Oricum nu se uita nimeni la "cap de porc"

#20
jully1994

jully1994

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,401
  • Înscris: 27.02.2012
Spre deosebire de Badea care e USL-ist și nu știe altceva decât să se ia de Băsescu, Radu Banciu știe să facă o emisiune în care să discute despre tot ce apare în presă și e neutru din punct de vedere politic.

#21
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,418
  • Înscris: 17.04.2006
A ajuns si Banciu asta mare realizator de televiziune. Nu e de mirare, tara e plina de jurnalisti gretosi, unu din ei  a avansat si e gretos cu program tv.

#22
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Vocea astuia e gretoasa, emisiunea lui e gretoasa, fata lui e gretoasa, prostia lui e gretoasa.

Edited by AleXXander00, 07 January 2013 - 22:11.


#23
pescar69

pescar69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 07.01.2013
ii trebuiea si lui badea un contra candidat pe masura.cred ca e mult peste badea.iar in legatura cu reclamele 20s la un interval de 15min mi se pare ok

#24
opop

opop

    bolnav cronic :(

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 06.01.2007

View Postjully1994, on 07 ianuarie 2013 - 22:05, said:

Spre deosebire de Badea care e USL-ist și nu știe altceva decât să se ia de Băsescu, Radu Banciu știe să facă o emisiune în care să discute despre tot ce apare în presă și e neutru din punct de vedere politic.

Cand mai dadeam eu pe b1 la emisiunea lui, mai mult de 10 minute nu treceau si zicea ceva ori de iliescu ori de antonescu. Acum  nu mai dau deloc :)
Cand a zis el ceva impotriva sefilor din PDL ?

Edited by opop, 07 January 2013 - 22:23.


#25
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

View PostAleXXander00, on 07 ianuarie 2013 - 22:11, said:

Vocea astuia e gretoasa, emisiunea lui e gretoasa, fata lui e gretoasa, prostia lui e gretoasa.
Astea le-am zis si eu, dar nu m-au crezut. Ei, cica "Batman !".

#26
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Pai si Badea si Banciu sunt lingai de serviciu... ambii ar putea da mai mult in emisiunile lor, daca n-ar fi conditionati sa atace la comanda.

#27
pescar69

pescar69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 07.01.2013
sincer sa fiu cred ca si badeasi banciu 90%vorbesc la comanda si 10% ce isi permit.doar o diferenta e intre eii unul e mai nou in bransa decit celalant si se vede

#28
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
am renuntat sa ma mai uit la badea de 1 an, maxim 1 data pe saptamana ma mai uit asa in trecere. E efectiv obositor omul ala, vorbeste aceleasi lucruri de ani de zile deja si nu se mai satura. Si Banciu e fix la fel doar ca are alt sef. Hai ca la Banciu inteleg ca nu se uita lumea ca e mai greu de digerat. Badea are mai multa priza la public, da la modu cum isi face badea emisunile acum sincer nu inteleg de ce se mai uita lumea. N-ai nimic de vazut e o plictiseala totala. Nici 1 min nu trece si zice ceva de basescu. Pentru ca ma doare in... de basescu eu m-am plictisit de emisiuni de genu.

#29
pescar69

pescar69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 07.01.2013
nu mai stiu cum sa ma pronuntsa nu gresesc. de povesti m-am cam saturat dar din toata istoria asta e ceva foarte stupid.bati cu biciul in ultimul stilp.si cind no mai fii in cine mai batii?????

#30
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010

View Postjully1994, on 07 ianuarie 2013 - 22:05, said:

Spre deosebire de Badea care e USL-ist și nu știe altceva decât să se ia de Băsescu, Radu Banciu știe să facă o emisiune în care să discute despre tot ce apare în presă și e neutru din punct de vedere politic.
Daca Banciu e neutru politic atunci Salam s-a apucat sa cante rock.

#31
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Poate Guţă să cânte rock (a mai făcut-o!).

#32
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010

View Postdjl, on 08 ianuarie 2013 - 04:34, said:

Poate Guţă să cânte rock (a mai făcut-o!).
Era un apropo pentru poza care o avea.

#33
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,108
  • Înscris: 13.07.2008
eu nu cred ca a renuntat el la publicitate... ci mai degraba a renuntat publicitatea la el... :D

#34
boro21

boro21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,218
  • Înscris: 23.12.2011
Banciu e lider de audienţă între 23:00-24;00 (mă refer strict la posturile de ştiri). Acest lucru, spune multe.

#35
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
O sursa credibila avem si noi ?

#36
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 17.06.2007
http://www.vedeteblo...nalistului.html Cititi asta si vedeti ca omul e destept, cunoaste multe domenii si poate face varza pe multi dealde Mircea Badea.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate