Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Categorii de produse magazin virtual

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
cosminhorhat

cosminhorhat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 26.08.2006
La multi ani!

Am o problema la care sper ca veti reusi sa ma ajutati. Am un magazin virtual creeat cu ajutorul platformei magento. In el am pana acum aproximativ 5000 de articole. Structura este destul de complexa dar ca idee ceva de genul:
Categorie 1
   - Categorie 11
   - Categorie 111
   - Categorie 112
   - Categorie 113
   - Categorie 12
   - Categorie 13
Pana acum produsele sunt adaugate in categoriile lor, precum si in categoriile parinte (de exemplu un produs este adaugat si in categoria 113 si in 11 si in 1. Daca luam ca exemplu ca, virgula, categoria 13 este promotii, atunci acel produs este adaugat si in categoria 13.). Eu cred ca din punct de vedere SEO nu e o solutie prea buna pentru ca am foarte mult "duplicate content". Dar am foarte multi vizitatori care fac click pe numele categoriei 11, de exemplu, si atunci as vrea sa apara toate acele produse.

Ce imi propuneti sa fac in aceasta situatie?

Sper ca am reusit sa ma fac inteles.

Va multumesc si va doresc un an nou mult mai bun decat cel care a fost

Edited by cosminhorhat, 02 January 2013 - 19:37.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate