Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

strainii mai buni soti decat romanii?!

- - - - -
  • Please log in to reply
511 replies to this topic

#1
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Sunt strainii mai fideli decat romanii?
Isi trateaza sotiile cu mai mult respect decat romanii?
Au strainii mai multa grija decat romanii de sotiile lor?
Sunt strainii mai iubitori?
Mai priceputi in ale sexului?
De ce sunt vazuti strainii ca niste salvatori ai femeilor romance?
Stiu cazuri concrete de familii in care fiicele sunt indemnate sa se marite cu strainii(italiei sau englezi in special) pentru ca "romanul e betiv, vrea zilnic sex, inseala, ragaie si trage basini tot timpul, ca romanii nu-s romantici si nu spun "te iubesc" cum turuie unu' nascut in napoli sau londra...etc".

#2
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,512
  • Înscris: 30.10.2003
Toti barbatii sunt porci! Punct!

#3
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012
Pentru mine, da.

Conteaza si ca soacrele sunt mai mult absente, ca domnului i se pare normal sa spele vasele, ca e muult mai relaxat decat un roman.

#4
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012
Femeile au impresia ca strainul e mai elevat decat "Costica" , vajnicul neaos prietenos . Si usor alcoolic daca le intrebi pe ele . Pe cand strainii au educatie , sunt intelectuali din start . Toti ! Asa gandesc ele , da' e ok . Teapa o iau tot ele .

A nu se intelege ca nu exista oameni de calitate printre straini .

#5
Fumez_Vodca

Fumez_Vodca

    I'm so mean I make medicine sick

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 04.11.2012

Quote

ca domnului i se pare normal sa spele vasele

O sa i se para si lui normal  sa spele vasele atunci cand o sa invatati sa gatiti altceva in afara de oua ochiuri si aripioare cu cartofi prajiti.

#6
nevena

nevena

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 15.10.2012
banii vorbesc!
restul sunt palavre!

#7
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,637
  • Înscris: 28.11.2001
depinde de "strain"

oricum .... in primul rand conteaza banul .... si cum Romania e cam codasa la acest capitol e normal ca majoritatea strainilor sa fie "eligibili"

#8
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,512
  • Înscris: 30.10.2003

View PostTarzy, on 27 decembrie 2012 - 23:00, said:

oricum .... in primul rand conteaza banul .... si cum Romania e cam codasa la acest capitol e normal ca majoritatea strainilor sa fie "eligibili"
Că cam asa ceva!

#9
Fumez_Vodca

Fumez_Vodca

    I'm so mean I make medicine sick

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 04.11.2012
Posted Image

#10
BlueSoon

BlueSoon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,526
  • Înscris: 10.06.2006
Normal ca vesticii sunt mai bun barbati..dovada exodul femeilor in vest. Intrebarea se pune altfel: Sunt romancele mai curve ca femeile din vest ? Judecand dupa rata de plecare si dupa faptul ca multe nici nu sau mai intors ba in plus o groaza de familii sau despartit...cred ca nu barbatii sunt problema ci setea femeilor dupa bani si distractie.

#11
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
"Une femme est une femme", eu cred ca romancele asociaza barbatii straini cu pib-ul tarilor respective, cu nivelul de trai, cu istoria(cica mai plina de aventuri si de eroi)conditia economica fiind factorul cheie ce le face sa "discearna limpede"...etc...un "I love You!, Kimi o ai shiteru! sau  Ti amo bambinaaa"  nu se aseamana si suna mult mai melodios pe langa ruginitu'  '"te iubesc sa moara gigi" ...te iubesc in plm, te iubesc basinoasa mica"
Romancele(sa fiu sincer nu generalizez) au impresia ca strainilor nu le put ciorapii dupa o zi de munca, chilotii lor imaculati miros a iasomie si flori de mar(iertata-mi fie sugestia vizuala)...deh..."le charme discret de la bourgeoisie".
Pe bune, mamicile romancelor cred pana si faptul ca ei(stranierii)...au  3 cojones(unu' e de rezerva cand n-o sa mai poata) si ca nu-s atat de gelosi precum noi, astia din umbra carpatilor..."pai mama....romanul e gelos, numa' tactu' care e un porc e asa...un strain cizelat  nu face  asa" cum sa-ti dea cu capu-n gura si sa-ti zica zdreantza?!(asta nu inseamna ca-s de-acord cu capu'-n gura!!!)
Jur ca am auzit acum 2 zile tampenia asta!
Ma deprima femeia romanca cu gandire arida influentata de o mama care a avut o casatorie (relativ)esuata si cu balele la gura dupa filmele vechi cu peter o'toole, delon sau mastroiani.
Ehhhh mama, strainii au sange albastru(si cacatul maro, as adauga)...(spunea o doamna cica intelectuala din floreasca deunazi)

Cred ca o o disectie inteligenta nu ar duce la...clasificari puerile bazate pe convingeri subiective si mai cred ca femeile care gandesc asa au o personalitate de 2 bani egala cu suma neuronilor.
Totul e ca-n bancul ala...
"Francezul: Oh la la!
Americanul: Oh my God!
Romanul: Sa-mi bag pu!a
Hai draga ca noi suntem niste doamne ... ce plm"
Moralitatea/iubirea and stuff nu poate inflori mai mult in sub alte granite decat pentru un public de galinacee, un carabinier e egal la inteligenta si miros precum un muncitor roman, trust me!

View PostBlueSoon, on 27 decembrie 2012 - 23:54, said:

Normal ca vesticii sunt mai bun barbati..dovada exodul femeilor in vest. Intrebarea se pune altfel: Sunt romancele mai curve ca femeile din vest ? Judecand dupa rata de plecare si dupa faptul ca multe nici nu sau mai intors ba in plus o groaza de familii sau despartit...cred ca nu barbatii sunt problema ci setea femeilor dupa bani si distractie.


Trai-ti-ar familia! bravo, ai pus punctul pe G!

Edited by Spaghete, 28 December 2012 - 00:33.


#12
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012
Ei, lasa, pleaca toate curvele si ramai fetele bune. Win, win, cum ar veni vorba.

#13
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View PostRiver_Song, on 28 decembrie 2012 - 00:19, said:

Ei, lasa, pleaca toate curvele si ramai fetele bune. Win, win, cum ar veni vorba.



esti ironica? sau asta e apanajul femeilor pe picior de plecare?

#14
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012
Sunt cat se poate de serioasa.

#15
amonra_71

amonra_71

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,792
  • Înscris: 31.03.2008

View PostFumez_Vodca, on 27 decembrie 2012 - 22:33, said:

O sa i se para si lui normal  sa spele vasele atunci cand o sa invatati sa gatiti altceva in afara de oua ochiuri si aripioare cu cartofi prajiti.
Conopidă cu cașcaval la cuptor? Merge? :)

#16
pierre_de_timp

pierre_de_timp

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,251
  • Înscris: 30.12.2007

View PostRiver_Song, on 28 decembrie 2012 - 00:19, said:

Ei, lasa, pleaca toate curvele si ramai fetele bune. Win, win, cum ar veni vorba.

numai ca ei ofteaza dupa alea care pleaca! :D

#17
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Fata asta vrea sa se marite si nu stie ce natie sa aleaga?

#18
Enigel

Enigel

    1612

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,012
  • Înscris: 20.05.2008
Cine ii trimite lui dyana un link cu topicul asta? Nimeni nu vorbeste cu ea? :( OK, lamuresc eu initiatoarea: barbatii romani au pielea inchisa la culoare, sunt burtosi, mitocani, misogini si au chelie.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate