Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Ce i-a apucat pe astia de la Google ?!

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#73
DanSerb

DanSerb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 16.08.2013
concurent serios, facebook..:))

#74
Denisa_Delicios

Denisa_Delicios

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 20.08.2013
Toata lumea a innebunit cu interfete noi, cu fonturi mari si cu toate cele! Noroc ca la Facebook chiar nu-i loc sa foloseasca fonturi mari. Sunt toate optiunile alea ingramadite de n-ai loc sa mai arunci un ac. :)

#75
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007

View Postccrucifix, on 23 aprilie 2013 - 16:11, said:

In legatura cu interfata You Tube eu zic ca fac si ei anumite teste asta nu inseamna ca o sa ramana asa.
O sa vedem cu ce noutati vor veni in viitor.

Viitorul e aici Posted Image ...tot umbla pe la comments-uri, cum sunt afisate, legatura contu' de Google+,  samd... Posted Image

http://forum.softped...utube-nu-merge/

Edited by motanu44, 19 November 2013 - 03:25.


#76
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
Google e ceva ce nici nu stiti Posted Image insa cand o sa aflati va fi prea tarziu!


The End is Nigh :signher: and the Big Brother is bothering us more and more every Posted Image new day and watches :camera: us :happytv: all the time Posted Image!

#77
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007
Imi plac astea cu Bob...


░░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄ Bob is building an army.
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ☻/ This tank & Bob are against Google+
Il███████████████████]. /▌ Copy and Paste this all over
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. / \ Youtube if you are with us

#78
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007

View Postmotanu44, on 10 decembrie 2012 - 10:16, said:

si toata gaselnita cu Google+ si "cercurile" si hangout-urile lor, mi se pare ca au devenit foarte invazivi

Mda... si mai invazivi... Posted Image
Attached File  Gmail update circles.png   116.23K   22 downloads

Quote

Ever wanted to email someone you know, but haven't yet exchanged email addresses?
Am telefon pentru asta!
Daca-l stiu pe respectivu' si vreau sa dau de el, pot sa dau de el si singur, fara Google+ Circles! Posted Image

Quote

Starting this week, when you're composing a new email, Gmail will suggest your Google+ connections as recipients, even if you haven't exchanged email addresses yet.
Nu am nevoie sa-mi sugereze Google persoane.
Cand trimit ceva, stiu si singur cui vreau sa trimit! Posted Image

E ca aia cu "You have more friends on Facebook than you think" .... ZAU? Posted Image

Ajungem ca in WALL-E!
"Suntem Google, noi facem totul pentru tine, iti cautam si prieteni, iti facem si copii, mancam pentru tine, ne cacam pentru tine.... tu nu trebuie sa mai faci nimic, nici copiii copiilor tai, in vecii vecilor, AMIN!
Tu doar trebuie sa folosesti imperiul nostru Google! Posted Image De restul ne ocupam noi."


---
Carcotesc si eu... Posted Image

Edited by motanu44, 11 January 2014 - 02:29.


#79
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007
Mna...
Imi continui blogul aici...

Opera cu layout de Presto... nu mai e browser compatibil cu google. Pot sa trec la Chropera, dar ala e ...Chrap, deocamdata.  Am folosit Opera de prin 1999-2000... de la primul Intel Pentium 1 cumparat de la Flamingo... Cred ca am o problema cu adaptarea.

O sa instalez intr-o zi si Chrome asta de-l lauda lumea, insa doar ca al 2-lea browser.

Imperiul Google .... te forteaza sa faci update-uri, intai cu cercurile, apoi cu restul. Nu prea ai de ales, decat sa faci ce zic ei. Nu am o problema atata timp cat e bine ce zic ei sa faci, am o problema ca te forteaza sa faci ce zic ei.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate