Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Zapp buzz si messenger

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
pigulici

pigulici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.12.2009
Mai functioneaza optiunea asta , desi o platesc, adica sa sun de pe z168 pe un id de mesenger yahoo, ca tot incerc si nu reusesc?

#2
mvh

mvh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 27.03.2007
Incearca yahoo messenger 9

#3
pigulici

pigulici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.12.2009
O sa incerc si asta...

#4
pigulici

pigulici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.12.2009
Nope, nu merge nici asa, si cei de la relatii clienti au zis ca se v-a rezolva, si deja a trecut o saptamana jumatate, cand sun pe cineva pe mess, desi e online, in fata mea, imi raspunde o voce de tipa care spune"nobody is available to take your call" si imi inchide...

#5
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,180
  • Înscris: 08.12.2006
Mai baieti, nu v-ati potolit cu zapp-ul asta?


#6
total_commander

total_commander

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 21.05.2012
nu, nu ne-am potolit; atata timp cat platesti un serviciu trebuie sa beneficiezi de ce trebuie sa iti ofere
sau tu esti un de ala anti zapp? un fel de danutz (funboy)

Edited by total_commander, 29 November 2012 - 07:32.


#7
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,180
  • Înscris: 08.12.2006

View Posttotal_commander, on 29 noiembrie 2012 - 07:31, said:

nu, nu ne-am potolit; atata timp cat platesti un serviciu trebuie sa beneficiezi de ce trebuie sa iti ofere
sau tu esti un de ala anti zapp? un fel de danutz (funboy)

Nu cocosi, stai linistit ca nu sunt niciun fanboy la nimic, am folosit si eu zapp si voce si net, dar m-am lecuit in momentul in care am avut ceva  probleme si suport zero barat. E alegerea ta, nu ma intereseaza dar cand va vad ca veniti si urlati pe aci ca nu vi se rezolva, nu vi se face, nu aveti posibilitatea etc....pentru ce?

#8
pigulici

pigulici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.12.2009
Rog sa ramaneti ontopic, daca nu va raportez, si cuculea nu am venit in curtea/mosia ta ca sa te deranjez(apropop de "veniti..pe aici"), este un forum public, si daca ai o problema personala cu zapp sau forumul asta, e treaba ta dar nu-mi spune mie ca "urlu pe aici", si daca nu poti ajuta pe cineva mai bine taci ca de critici si cometarii de genu "sa moara capra vecinului" m-am plictisit, la 6.40 dimineata tu sari la gatul cuiva doar pt ca a cerut niste informatii, ce viata searbada ai omule...

#9
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,180
  • Înscris: 08.12.2006

View Postpigulici, on 29 noiembrie 2012 - 10:16, said:

Rog sa ramaneti ontopic, daca nu va raportez, si cuculea nu am venit in curtea/mosia ta ca sa te deranjez(apropop de "veniti..pe aici"), este un forum public, si daca ai o problema personala cu zapp sau forumul asta, e treaba ta dar nu-mi spune mie ca "urlu pe aici", si daca nu poti ajuta pe cineva mai bine taci ca de critici si cometarii de genu "sa moara capra vecinului" m-am plictisit, la 6.40 dimineata tu sari la gatul cuiva doar pt ca a cerut niste informatii, ce viata searbada ai omule...
Nu am sarit la gatul nimenui, nu stiu unde ai vazut tu asta, oricum, imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, inclusiv pe tine, nu am intentionat asta.
"Am sarit la gatul" , mi se pare mult prea mult iar tu esti mult prea sensibil si nu e bine, dupa cum spuneai, e un forum public, nu are sens sa te aprinzi asa.

De ce am avut eu atitudinea asta? Pentru ca si eu am fost client zapp si am patit numai mizerii din partea lor, si eu acerut multe sfaturi pe aici pe forum si din pacate, spre frustrarea mea, nu m-a ajutat nimeni, apoi am inteles de ce lumea nu a dat o mana de ajutor, din simplul motiv ca nu aveau cum, nu aveau cu ce sa ma ajute, asta pentru ca zapp nu te mai ajuta voit, pe tine ca si client. Daca nu ai inteles asta inca, o vei face, iti garantez, am trecut si eu prin faza in care esti tu acum, adica disperare amestecata cu frustrare, am avut puterea de a intelege ca zapp nu mai vrea sa ma tina aproape , nu mai vrea sub nicio forma.
Cand vad oamenii ca inca se mai agita cu zapp, dau din colt in colt si cer disperati ajutor pe aici, iar pe cei de la zapp pe care ar fi trbuit sa le pese cu adevarat, in doare in cot......gandindu-ma ca si eu am trecut prin asta....ce atitudine as putea sa am fata de voi? Crede-ma, daca asi finavut cum, daca asi fi avut sfaturi competente care sa va ajute cu privire la problemele cu zapp, le-as fi dat fara doar si poate, cu cel mai mare drag....dar din pacatenu am, si sper ca esti constient de ce nu le am.

Nu mi-am pus nicio secunda problema de sa moara si capra vecinului, nici pe acesst topic, nici pe alte topicuuri, dovada stau posturile mele in decursul anilor, poate am sarit calul in unele momente, dar nu am vrut raul nimanui. Imi cer scuze daca tu ai inteles asta, dar ai exagerat cu ale tale cuvinte.

Daca vrei sa dai raport la admin, nu am nimic impotriva, poti sa o faci, e dreptul tau daca tu consideri ca eu am avut un comportament neadecvat, cu toate ca nu il vad. Crezi ca daca vei face asta, vei scapa de frustrarea cu problema ta generata de zapp? De fapt, care e problema ta, eu ca ti-am aratat un adevar, ma rog , am incrcat, sau zapp ca nu iti rezolva tie problema? Intelege, nu sta in puterea useri.or de pe forum sa rezolve niste probleme ale retelei zapp.

Si da, inca in continuare va sfatuiesc sa va potoliti cu zapp , chiar imi pare rau sa vad lumea nemultumita si neputincioasa in a rezolva problemele generate de aceasta retea moarta.

Edited by cuculea, 02 December 2012 - 09:52.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate