Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Tip SOMATIC

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
wesa95

wesa95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 16.05.2011
buna, as vrea sa stiu cum pot afla ce tip somatic sunt. OK, am cautat pe Google tot felul de chestii insa nu sunt lamurit. Cand am fost mic eram slab de mama focului, apoi prin clasa a 5 am inceput sa ma ingras, am ajuns obez, iar din clasa a 8-a m-am apucat de sala si am slabit si acum sunt la fel ca o persoana normala.

am 17 ani, 69kg, 1.75cm daca mai trebuie informatii sa imi cereti.

Edited by wesa95, 26 November 2012 - 16:40.


#2
florindron

florindron

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2012
incadreaza-te singur     http://valentinbosio...ipuri-somatice/

#3
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,287
  • Înscris: 13.01.2011
Cu doua mentiuni referitoare la ce scrie in acel site dat de @florindron:

-ectomorful poate sa aiba orice inaltime nu doar ,,lung '',
-endomorful poate de asemenea sa aiba orice inaltime, chiar si doi metri, ori mic ca Danny DeVito.

#4
extreme123

extreme123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 22.10.2012
La cat sa slabanog esti, esti ectomorf cu probleme hormonale de te ingrasiPosted Image.
Si serios... daca nu aveti 1.80 +  nu mai faceti sala ca faceti degeaba Posted Image.

Edited by extreme123, 26 November 2012 - 18:12.


#5
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,287
  • Înscris: 13.01.2011
Ce treaba are a face inaltimea cu sala ?!

Dexter Jackson a castigat Mr. Olympia in fata altor culturisti mult mai inalti.

Ce are .ula cu prefectura ?!

#6
wesa95

wesa95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 16.05.2011

View Postcrisstonne, on 26 noiembrie 2012 - 18:39, said:

Ce treaba are a face inaltimea cu sala ?!

Dexter Jackson a castigat Mr. Olympia in fata altor culturisti mult mai inalti.

Ce are .ula cu prefectura ?!

lasa-l sa se bage in seama...oricum nimeni nu il baga..sa se bage el macar

deci din cate vad, sunt si endo si mezo

View Postextreme123, on 26 noiembrie 2012 - 18:06, said:

La cat sa slabanog esti, esti ectomorf cu probleme hormonale de te ingrasiPosted Image.
Si serios... daca nu aveti 1.80 +  nu mai faceti sala ca faceti degeaba Posted Image.

fratele meu din cate vad din restul de postari esti un incepator. Faci sala de o luna si ceva si te dai mare in stamba, parerea mea este sa taci pana mai acumulezi ceva ani de experienta, plus ca deschizi un topic in care sa spui cat ti s-a marit bicepsul intr-o luna ceea ce demonstreaza ca esti un copil asa ca mai ai rabdare sa treaca niste ani peste tine.

#7
extreme123

extreme123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 22.10.2012
Ce sa mai... la cei 17 ani ai tai Posted Image)
Hai sa-ti zic...
Daca ai oase subtiri, forta putina, umeri sub medie = semn ca esti ecto.(ceea si ce zic eu ca esti, cunosc pe cineva la 1.75 si 65 de kg si e endo 100%, are 65kg de la 17 ani si nu mai ia in greutate Posted Image) )
Daca ai picioare mari,umeri medii (45+cm, se masoara stand la un perete relaxat, spatele pe perete, dai cu pixu la clavicule si bagi ruleta intre, ca sa nu te masori aiurea cel mai mult a avut unul 60cm, ca sunt unii paraleli msoara si 67,...), forta mare = esti endo
Daca ai picioare normale , umeri lati esti mezo
Daca ai picioare mari si umeri lati ( peste medie, 48-50 cm) si forta esti mezo/endo.

Edited by extreme123, 26 November 2012 - 23:43.


#8
Loox

Loox

    obraz fin. ºmirgheluit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,290
  • Înscris: 20.01.2008

View Postextreme123, on 26 noiembrie 2012 - 18:06, said:

Si serios... daca nu aveti 1.80 +  nu mai faceti sala ca faceti degeaba Posted Image.

Bai 32 in brat (cat aveam eu in antebrat acu` juma de an), de unde scoti atatea informatii si esti asa sigur pe tine? Ia vezi cine e Frank Zane si ce inaltime are... si baga capu` la cutie!

#9
wesa95

wesa95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 16.05.2011

View Postextreme123, on 26 noiembrie 2012 - 23:15, said:

Ce sa mai... la cei 17 ani ai tai Posted Image)
Hai sa-ti zic...
Daca ai oase subtiri, forta putina, umeri sub medie = semn ca esti ecto.(ceea si ce zic eu ca esti, cunosc pe cineva la 1.75 si 65 de kg si e endo 100%, are 65kg de la 17 ani si nu mai ia in greutate Posted Image) )
Daca ai picioare mari,umeri medii (45+cm, se masoara stand la un perete relaxat, spatele pe perete, dai cu pixu la clavicule si bagi ruleta intre, ca sa nu te masori aiurea cel mai mult a avut unul 60cm, ca sunt unii paraleli msoara si 67,...), forta mare = esti endo
Daca ai picioare normale , umeri lati esti mezo
Daca ai picioare mari si umeri lati ( peste medie, 48-50 cm) si forta esti mezo/endo.
si mai cauta si despre Dorian Yates si afla ce inaltime avea si ce tip somatic era , iti spun eu ca o sa fii rusinat de informatiile aberante pe care le-ai scris...facis ala de cateva luni si esti expert, copilash asculta la oamenii de pe acest forum care au experienta(in nici un caz eu, pentru nu sunt experimentat), dar tu in schimb te contrazici cu ei.

View PostLoox, on 27 noiembrie 2012 - 13:12, said:


Bai 32 in brat (cat aveam eu in antebrat acu` juma de an), de unde scoti atatea informatii si esti asa sigur pe tine? Ia vezi cine e Frank Zane si ce inaltime are... si baga capu` la cutie!
corect... si sa mai caute si de dorian yates si de multi alti....insa el nu o tine sus si tare.

#10
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
Nu-l luati in seama pe extreme, e doar un troll. Banuiam dupa threadul celalalt dar asta mi-a confirmat.

#11
extreme123

extreme123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 22.10.2012

View Postwesa95, on 28 noiembrie 2012 - 15:07, said:

nu ma cobor la nivelul tau. parerea mea sa iesi de pe site-ul asta pana nu te dau moderatorii afara.


corect
Din ce motiv m-ar da moderatorii afara de pe acest "forum"???

#12
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003

View Postextreme123, on 28 noiembrie 2012 - 21:32, said:

Din ce motiv m-ar da moderatorii afara de pe acest "forum"???

limbaj nepotrivit!

#13
wesa95

wesa95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 16.05.2011

View Postextreme123, on 28 noiembrie 2012 - 21:32, said:

Din ce motiv m-ar da moderatorii afara de pe acest "forum"???
auzi fratele meu ne poti spune si noua cati ani ai? dar defapt cred ca nu ne vei spune pentru ca daca ai mai putin de 17 ani nu esti in masura sa vorbesti pentru ca nu ai deloc experienta(sau faci sala de la 6 ani?) si daca ai peste 17 ani si ai doar 34 de cm in brat(cum ai scris tu in alt topic) inseamna ca esti praf la sala si nu se prinde nimic de tine.....deci cati ani ai?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate