Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Ce firma preferati pentru transportul Constanta-Otopeni?

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
alexionescu7

alexionescu7

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.07.2014
Eu prefer firma METROPOLITAN TOUR. Este noua aparuta pe transfer aeroport. Dar iis stiu k merg des cu ei de cand s-au infintat la mangalia si inapoi la constanta. Nu le fac reclama dar am mai mers si cu kirvad si cu direct aeroport si nu mi-a placut cum faceau soferii lor la volan, o ia si pe langa autostrada si pe harsova si peste tot opresc la iama nene, AStia de la metropolitan vad cau masini noi soferii sunt baieti spalati si mi-au dat si bon de casa cand am rezervart la maritimo. spre deosebire de ceilalti care nu prea dau bon dar nu e treaba mea. Mie mia placut mai mult cu metropolitan fiecare merge cu cine vrea eu daca mai plec la avion merg doar cu metropolitan sunt la distanta mare de calitate fata de toti.

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Iar tu nu esti reprezentat metropolitan :))

#21
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
a devenit topic de bursa? poate intervine un moderator si face  curat.

#22
anniebutterfly

anniebutterfly

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.01.2015
Metropolitan mi-a facut o surpriza saptamana trecuta. Urma sa ma intorc in tara si cu cateva zile am facut rezervare la ei, printat voucher tot; odata ajunsa in Otopeni, autocarul nu era de gasit Sun la Metropolitan, intreb de rezervare... mi se spune sa inchid, ca ma suna ei inapoi. Dupa 10 minute aceeasi domnisoara care mi-a raspuns imi spune elegant ca si anume cursa a fost amanata pentru 22:40 (aveam rezervarea la 20:10). Intrata in panica, intreb revoltata de ce n-am fost instiintata mai devreme, domnisoara respectiva imi raspunde prompt "pai nu v-am sunat voi acum" ? (desigur dupa ce in prealabil i-am sunat eu). M-as fi asteptat la mai mult, in schimb obraznicie neseriozitate, dezamagire din plin :) sper ca v-am ajutat :)

#23
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
BTW : am un prieten care si-a deschis o companie de transferuri private, nu sunt preturi de autocar :) insa te asteapta la aeroport , te preia cu bagaje cu tot, te si asteapta daca avionul intarzie, si te lasa in fata scarii . Preturile le calculeaza pe masina, daca sunteti 3-4 e chiar avantajos. Daca banii nu sunt o problema e bine de stiut   , mai ales cand te grabesti sa jungi acasa si te anunta ca s-a anulat cursa si trebuie sa stai 3 ore in aeroport :) . Daca te anunta.

#24
diasul

diasul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,307
  • Înscris: 06.03.2006
Dar mai sunt si firme care te iau din fata casei/scarii pana in aeroport cu 80 de lei. Alt Transport spre exemplu.

#25
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
Eu in continuare merg cu ALT-ul.  De aprox.  3 ani..... 8-10drumuri (dus intors) pe an.

#26
bestman

bestman

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.04.2015
Recomand Elegant Tours Constanta pentru transfer transport Constanta Otopeni Bucuresti, care merge curse private si vip,fara opriri cu masini super in functie de numar persoane, autoturism, mini bus microbuz si chiar cu limuzine la preturi super ok ,te ia daca doresti direct de acasa sau aeroport la ce ora vrei,uite aici adresa pentru detalii si contact eleganttours.ro

#27
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Multumim reprezentatului Elegant Tours Constanta Posted Image

#28
borreddog

borreddog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 28.03.2005
ce-ai mah cu ei...:) ce esti rau asa...

lasa-i sa spuna, mai aflam si noi...

mie imi place cand se strofoaca sa nu para angajati acolo...asta ultimu' e genial...nimeni nu si-a dat seama...

#29
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Sunt funny totusi, de pe site-ul lor:

"Efectuam transfer aeroport Constanta - Bucuresti Otopeni sau Baneasa in regim vip, privat, business cu autovehicule clasificate conform normelor internationale avand in flota: autoturisme, masini, van-uri, microbuze si limuzine de lux."

Au in flota autoturisme, masini :)

#30
sverrisdottir

sverrisdottir

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 24.02.2017
Daca mai citeste cineva, puteti incerca si varianta de aici (tren pana la Bucuresti Baneasa + ride sharing):

https://forum.softpe...coanda-otopeni/

Edited by sverrisdottir, 21 April 2020 - 20:24.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate