Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Cerere script Afisare pe categorii

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
scapadeplictiseala

scapadeplictiseala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 09.11.2012
La voi totul se rezuma numai la bani ?
da ms de ajutor !

View PostDarkAngelBv, on 19 noiembrie 2012 - 19:25, said:

SI ce mama ciorilor vrei sa-ti facem noi, sa-ti scriem codul? INVATA.
Noi te AJUTAM daca nu stii ceva, nu iti dam codul de-a gata.

Scoate banii de la ciorap si pentru 15$ pe ora ti-l fac eu.


#20
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Nu vai, tu ai pretentia sa iti faca altul munca ta. Si probabil dupa ce se va gandi vreunul sa iti faca munca o sa-l rogi sa mai modifice "pe ici, pe colo", sa arate cum vrei tu.
Invata ca nimic nu e gratis in lumea asta. Un sfat cand nu te descurci ti-l putem da, dar tu deja ceri script gata facut.

#21
scapadeplictiseala

scapadeplictiseala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 09.11.2012
Inainte sa faci o afirmatie citeste toate comentariile postate si ai sa vezi ca am lasat si un cod !

View PostDarkAngelBv, on 20 noiembrie 2012 - 13:06, said:

Nu vai, tu ai pretentia sa iti faca altul munca ta. Si probabil dupa ce se va gandi vreunul sa iti faca munca o sa-l rogi sa mai modifice "pe ici, pe colo", sa arate cum vrei tu.
Invata ca nimic nu e gratis in lumea asta. Un sfat cand nu te descurci ti-l putem da, dar tu deja ceri script gata facut.


#22
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Tu vrei sa inveti ceva sau sa-ti fie facut?
Daca vrei sa inveti, atunci cineva te va ajuta sa inveti, daca vrei sa-ti fie facut, fie ti-l va face un amator, care vrea sa invete ce tu nu vrei/nu esti in stare fie vei plati sa ti-l faca un profesionist.

#23
scapadeplictiseala

scapadeplictiseala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 09.11.2012
Am rezolvat pana la urma problema pe alt forum, se pare ca aici sunt numai persoane care vor bani pentru un nimica tot!

View PostDarkAngelBv, on 20 noiembrie 2012 - 14:11, said:

Tu vrei sa inveti ceva sau sa-ti fie facut?
Daca vrei sa inveti, atunci cineva te va ajuta sa inveti, daca vrei sa-ti fie facut, fie ti-l va face un amator, care vrea sa invete ce tu nu vrei/nu esti in stare fie vei plati sa ti-l faca un profesionist.


#24
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Am vazut unde "ai rezolvat". oricum ti-a fost sters postul si de pe phpromania :)

#25
scapadeplictiseala

scapadeplictiseala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 09.11.2012
acum nu mai conteaza

#26
mishpowerpuff

mishpowerpuff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 324
  • Înscris: 12.04.2007
Tu nu știi cum să scapi de plictiseală, dar cei de aici ajută pe cei care au nevoie de ajutor, nu pe cei cărora le e lene să învețe și să gândească. Nu e nimeni obligat să te ajute, nici cu bani nici fără bani. Cere mai mult de la tine și mai puțin de la alții și să vezi ce viață împlinită o să ai.

#27
scapadeplictiseala

scapadeplictiseala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 09.11.2012
Copilu care inca mai crede in desene animate, ciocu mic, cine tea bagat in seama ?

View Postmishpowerpuff, on 21 noiembrie 2012 - 10:48, said:

Tu nu știi cum să scapi de plictiseală, dar cei de aici ajută pe cei care au nevoie de ajutor, nu pe cei cărora le e lene să învețe și să gândească. Nu e nimeni obligat să te ajute, nici cu bani nici fără bani. Cere mai mult de la tine și mai puțin de la alții și să vezi ce viață împlinită o să ai.


#28
mishpowerpuff

mishpowerpuff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 324
  • Înscris: 12.04.2007
M-am băgat singur în seamă, asta fac eu aici. Citesc subiectul, încerc să înțeleg problema celui care a postat, răspund cât mă pricep de bine. Dacă nu crezi că te ajută răspunsul atunci ignoră-l.

#29
scapadeplictiseala

scapadeplictiseala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 09.11.2012
Mda ........ Te pricepi numai la comentarii aiurea , la solutii nu te pricepi !

View Postmishpowerpuff, on 21 noiembrie 2012 - 12:58, said:

M-am băgat singur în seamă, asta fac eu aici. Citesc subiectul, încerc să înțeleg problema celui care a postat, răspund cât mă pricep de bine. Dacă nu crezi că te ajută răspunsul atunci ignoră-l.


#30
mishpowerpuff

mishpowerpuff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 324
  • Înscris: 12.04.2007
Da, nu prea știu ce fac.

Ești bun, acum vorbim despre mine.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iZtbASCE7ZY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#31
Andrey__

Andrey__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 30.06.2012
Colegu de mai sus are dreptate. Subscriu :

Quote

Cere mai mult de la tine și mai puțin de la alții și să vezi ce viață împlinită o să ai.

View Postscapadeplictiseala, on 21 noiembrie 2012 - 13:21, said:

Mda ........ Te pricepi numai la comentarii aiurea , la solutii nu te pricepi !

Eu zic că se pricepe, că altfel nu-și permitea să posteze aiurea.

Îmi pare rău amice, dar la un moment dat ai zis "fă-mi tu", "corectează tu", sau ceva asemănător. Ți se dă un sfat, ești întrebat în așa fel încât să-ți dai seama unde ai greșit (cum am făcut eu), ți se mai dă un link, etc și tu vrei totul așa, mai de-a gata dacă se poate. Dacă tu nu înveți nimic din ce faci, atunci nici nu progresezi, și o să vii într-una aici, "hai să mai deschid un subiect", și încă unu, și încă unu. Hai să fim serioși.

Personal, lucrez pe bani și nu vreau să-mi pierd timpul făcând scripturi pe degeaba pentru alții. E un forum, discutăm, ne ajutăm în limita bunului simț, și atât. Vrei mai mult, plătești, te duci pe aria Jobs și ai încheiat povestea.

Când o să înveți mai mult și o să ajungi la un stadiu în care o să zici "băi sunt bun", n-o să creezi scripturi pentru alții, ci o să le faci pentru tine. Tu ții la tine sau la mine ? Destul de clar, nu ?

Nu mi-o lua în nume de rău. Și eu am fost ca tine, la fel am fost întâmpinat, și credeam că fac pe deștepții, dar cu timpul mi-am dat seama că nu e chiar așa.

Edited by Andrey__, 21 November 2012 - 17:07.


#32
scapadeplictiseala

scapadeplictiseala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 09.11.2012
Sa comenteze persoana pe care am rugat-o fa si mie, sau corecteaza-ma , nu orice terchia berchia !
Am incheiat discutia !

View PostAndrey__, on 21 noiembrie 2012 - 17:07, said:

Colegu de mai sus are dreptate. Subscriu :





Eu zic că se pricepe, că altfel nu-și permitea să posteze aiurea.

Îmi pare rău amice, dar la un moment dat ai zis "fă-mi tu", "corectează tu", sau ceva asemănător. Ți se dă un sfat, ești întrebat în așa fel încât să-ți dai seama unde ai greșit (cum am făcut eu), ți se mai dă un link, etc și tu vrei totul așa, mai de-a gata dacă se poate. Dacă tu nu înveți nimic din ce faci, atunci nici nu progresezi, și o să vii într-una aici, "hai să mai deschid un subiect", și încă unu, și încă unu. Hai să fim serioși.

Personal, lucrez pe bani și nu vreau să-mi pierd timpul făcând scripturi pe degeaba pentru alții. E un forum, discutăm, ne ajutăm în limita bunului simț, și atât. Vrei mai mult, plătești, te duci pe aria Jobs și ai încheiat povestea.

Când o să înveți mai mult și o să ajungi la un stadiu în care o să zici "băi sunt bun", n-o să creezi scripturi pentru alții, ci o să le faci pentru tine. Tu ții la tine sau la mine ? Destul de clar, nu ?

Nu mi-o lua în nume de rău. Și eu am fost ca tine, la fel am fost întâmpinat, și credeam că fac pe deștepții, dar cu timpul mi-am dat seama că nu e chiar așa.


#33
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View Postscapadeplictiseala, on 21 noiembrie 2012 - 17:13, said:

Sa comenteze persoana pe care am rugat-o fa si mie, sau corecteaza-ma , nu orice terchia berchia !
Am incheiat discutia !
Sa comentez eu?

View Postscapadeplictiseala, on 18 noiembrie 2012 - 18:33, said:

Te rog frumos editeaza tu cum trebuie


#34
Andrey__

Andrey__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 30.06.2012

Quote

Daca te rog nu imi faci tot codu de la zero ? mie imi da doar erori
http://forum.softped.../#entry12220129

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate