Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Imagine pe dreapta mai in scris

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Marinedward

Marinedward

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 20.07.2009
Salut, am urmatoarea schema

http://s10.postimage...y9l/Image_1.png

Dupa cum se vede, acel smiley mare este pus pe dreapta, si intra putin in scris la tabelul cu border 0 pentru a da un efect frumusel.
Problema este ca imaginea intra asa cum e in poza doar pe google chrome, pe opera ie si alte browsere muta tot tabelul mai in stanga si nu mai intra imaginea in tabel, cum pot face ca pe orice browser imaginea sa se vada exact ca in poza pusa mai sus de mine? Eu am folosit float:right in css pentru a arata asa pe chrome

#2
Andrey__

Andrey__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 30.06.2012
Ai putea sa folosești position:absolute și z-index:0 pentru imaginea aia, iar pentru tabel, position:relative și z-index:1

#3
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,052
  • Înscris: 10.04.2006
Nu esti singurul care gandesti ca scoala este inutila. Se si vede din prima propozitie ca scoala este inutila pentru tine :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate