Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Ajutor muzica petreceri

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Rockyy

Rockyy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 24.01.2010
Salut, am fost si am pus muzica pe laptop la o zi de nastere, am fost ca un fel de Entertainer cum se spune. Ma voi mai duce, iar persoana care m-a chemat mi-a zis sa am si niste manele ca de obicei nu se pune dar uneori rar daca cere cineva trebuie sa am.
Eu nu ascult manele si nu le am cu astea, am cautat pe net si sunt manele multe multe dar problema e ca multe sunt live si mi-a zis ca trebuie din alea de calitate studio si fara urlete si dedicatii.
Am gasit cateva dansante pe trilulilu, cum ar fi "Adrian Minune - Na Janes" sau cum se mai zice "Esti femeia vietii mele de Florin Salam" dar o gasesc numai live.
Am mai gasit una interesanta, Florin Salam & Adrian Minune - Sifonul si vinul ( Manea ).mp3 dar si aia e live si la o calitate indoielnica, mp3 cu 64 kbit si 22 khz rate.

Va rog daca stie cineva niste manele pe care le poti gasi pe net la o calitate buna si fara urlete pe care le poti pune la o petrecere, zi de nastere, etc.

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Ai putea sa le cumperi :)

#3
Rockyy

Rockyy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 24.01.2010
Alte pareri?

#4
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,982
  • Înscris: 09.12.2015
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/A3x8iNRz1hY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate