Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Black Friday 23.11.2012

- - - - -
  • Please log in to reply
2834 replies to this topic

#2827
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005

View PostDeuxEx, on 08 decembrie 2012 - 07:41, said:

O noua tzeapa?

Se numește "țeapă" doar când ești suficient de fraier și cumperi fără să te informezi! Dar de ce să nu mai aruncăm cu puțin rahat dacă tot nu avem ceva mai bun de făcut...

Edited by LensFlare, 08 December 2012 - 10:21.


#2828
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004
Va fi o promoție clasică cu bon valoric cadou pentru reducerea aplicată. Dacă reducerea este reală sau nu, asta e de comparat punctual pe produse. Dacă acel bon va fi util într-un fel, ținând cont și că poate nu este valabil la achiziționarea oricărui produs mai târziu, e ceva ce fiecare știe pentru el.

Oricum Emag este cea mai puternică marcă de magazin virtual din România, deși dau semne de neseriozitate și ei, precum unii ce funcționează în spălătoria unui bloc.

#2829
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006

View PostLensFlare, on 08 decembrie 2012 - 10:17, said:

Se numește "țeapă" doar când ești suficient de fraier și cumperi fără să te informezi!

Corect... dintre toti comerciantii care au marsat la Black Friday cel mai bine a iesit emag.
Am avut doua comenzi la ei, ambele au venit la timp, fara probleme... in conditiile in care altii au avut site-ul cazut toata ziua (Altex) sau au anulat 80% dintre comenzi (Pc Garage).

Edited by Mocebon, 08 December 2012 - 11:43.


#2830
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,617
  • Înscris: 07.02.2003
Daca mentin si la anul (si au tot interesul) o sa ma pregatesc din timp, acum am comandat asa mai mult din noroc, m-am sculat sa merg cu fiul meu la gradi si am zis ia s ama uit pe site s avad care e treaba (vazusem de cu noaptea oferta primita prin mail), n-am stat sa vad exact cand incepe si nici n-am prea avut bani pusi de-o parte pentru treaba asta... m-ar mai fi interesat microscopul bio de 600x (ma rog nu stiu daca chiar e 600 in cap, cu combinatii de lentile poate) dar in mod sigur va fi bun pentru fiul meu ca sa inteleaga mai bine lumea micro, deja la 4 ani intelege conceptul de celula si ca un organism e format din foarte multe celule una langa alta, daca ar vedea pe viu ar fi ideal.

#2831
ashtefan

ashtefan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 23.10.2006
Are cineva oferta de BlackFriday de la f64 salvata?

#2832
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Se mai gasesc pe bloguri cateva din ofertele care au fost la momentul respectiv.
EX:
http://www.reducerid...day-actualizat/
http://www.clubulfot...e-black-friday/

Edited by gumball3000, 08 December 2012 - 21:47.


#2833
ashtefan

ashtefan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 23.10.2006
Merci pentru raspunsul rapid, insa ma interesa daca mai are cineva oferta completa. Din pacate, cred ca i-am dat cu DEL Posted Image
Nu stiu cum, dar cea cu lita am pastrat-o :))

Edited by ashtefan, 08 December 2012 - 21:50.


#2834
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Cred ca asta este exact ceea ce cauti: http://www.gadget.ro...ck-friday-2012/

#2835
ashtefan

ashtefan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 23.10.2006
Da, asta e. Multam fain. Sa traiesti o mie de ani.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate