Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Panasonic AG-AC90

- - - - -
  • Please log in to reply
370 replies to this topic

#37
obylica

obylica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 21.04.2009
bateriile se potrivesc de la MD 10000 cam 3 ore originala ce vine cu camera ! in full HD

#38
mcioboata

mcioboata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 28.03.2013

View Postmidenis76, on 03 noiembrie 2012 - 19:54, said:

a aparut o noua camera de la panasonic AG-AC 90
cine a cumparat si testat aceasta camera? are probleme cu salvarea pe card de memorie? e buna de ceva? sau altceva? astept si eu raspuns pentru ca ma incanta

View Postobylica, on 21 ianuarie 2013 - 23:03, said:

cand imi ajunge camera revin cu detalii!!! tu ce incredere ai in siteul ce l-ai gasit mai ales ca ii din anglia?
la cati bani te-a dus intreaga afacere?

#39
Razorbladed

Razorbladed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 10.05.2010
Eu am cumparat-o de curand, n am pus-o inca la treaba dar imi pare cea mai buna solutie la bugetul asta.

Pentru posesori, cu ce microfon ati dotat-o ?

#40
mcioboata

mcioboata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 28.03.2013
salutare! cine a mai cumparat acesta camera? cum merge? mai dati-ne mai multe detalii daca se poate! de unde ai cumparat camera daca nu te superi?

#41
Razorbladed

Razorbladed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 10.05.2010
camere pro spam.spam - o gasesti la cel mai bun pret.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DgDgwvIouuM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#42
mcioboata

mcioboata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 28.03.2013

View Postobylica, on 22 ianuarie 2013 - 17:19, said:

acia http://forum.magazin...asonic-ag-ac90/ este ceva exemple cu filmare bruta! si pe lumina slaba si e kiar ok ziceu. astept parerile voastre!
salut ma intereseaza si pe mine cum faci captura in calculator? daca iese bine pe format DVD vechi, sau o cumparam doar pentru format bluray? inteleg ce vrau sa intreb. Ma intereseaza calitatea pentru o ora jumate pe DVD!

salut ma intereseaza si pe mine cum faci captura in calculator? daca iese bine pe format DVD vechi, sau o cumparam doar pentru format bluray? inteleg ce vrau sa intreb. Ma intereseaza calitatea pentru o ora jumate pe DVD!

#43
roxy00

roxy00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 02.02.2008
Domnule Ciubota,camera este perfecta atat pt formatul dvd vechi,cat si pt Bluray. Captura in calculator se face f simplu cu ajutorul unui cititor de card.

Edited by roxy00, 14 May 2013 - 22:12.


#44
vgabi

vgabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 07.08.2008
Nu e destul de logic că dintr-o filmare provenită de la o cameră HD poți face ce vrei? Atît dvd cît și bluray.
La 30 min pe dvd poți folosi chiar și CBR de 9 mbps și sunet 5+1 LPCM pt că ai spațiu cît vrei, cu setările astea storci maximum de calitate dacă folosești avchd 1080p50 și un soft de encodare bun.
Sau ai varianta de a filma direct în modul SD la 9 mbps dacă ai un sistem mai slab și nu vrei să te complici cu alte probleme.

Edited by vgabi, 15 May 2013 - 08:27.


#45
mcioboata

mcioboata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 28.03.2013
unde gasesc carduri de memorie bune la pret mai mic?

#46
roxy00

roxy00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 02.02.2008
In China.

#47
vgabi

vgabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 07.08.2008
Cauţi pe net dupa carduri sdxc 64 gb si vezi ce rezultate vei avea. În Ro sau pe ebay.
Le găseşti începînd cu 250 lei.

#48
obylica

obylica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 21.04.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zTGcRy1PWTA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

este filmat cu camera mea! scuze ca nu am mai scris ca efectiv am uitat, vreau sa spun ca mai o sa achizitionez inca o camera identica pana tot carcotati voi care e buna si ce are altele in plus!
Carduri de memorie am scri mai sus ce am luat! este o firma in arad ce mi-a adus PNY de 64 sdxc   2 buc ca sa fac backup sa fiu linistit! dataspot.ro

#49
maxx_bgd

maxx_bgd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 01.05.2008
Foarte frumos...

#50
roxy00

roxy00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 02.02.2008
Pt nuntile de tigani,e o camera exceptionala.

Edited by roxy00, 08 June 2013 - 00:05.


#51
Ohim

Ohim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 14.04.2010
Nu stiam ca exista anumite camere pentru anumite etnii... personal mi se pare deplasat comentariul tau roxy00

#52
roxy00

roxy00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 02.02.2008
Era o gluma,Ohim.Am vazut un material filmat cu aceasta camera.De fapt,o intreaga sala.Ceea ce iti pot spune e ca sta f bine la capitolul noise.La capitolul calitatea imaginii.....lasa de dorit.Nu e pt persoane cu pretentii.

#53
maxx_bgd

maxx_bgd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 01.05.2008
Si la ce te referi cand spui ca sta prost la calitatea imaginii? Noise-ul nu face parte tot din calitatea imaginii? Cred ca te cam contrazici...

Edited by maxx_bgd, 08 June 2013 - 09:28.


#54
_DelSte_

_DelSte_

    Softpedia Grup

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,751
  • Înscris: 30.07.2009

View PostOhim, on 08 iunie 2013 - 06:59, said:

Nu stiam ca exista anumite camere pentru anumite etnii... personal mi se pare deplasat comentariul
+1

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate