Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Fetele din ziua de azi...

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
674 replies to this topic

#667
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011

View Postdjl, on 19 martie 2018 - 16:20, said:

Înalte, retro sau roşcate nu vezi aşa de des.
Dar trăsăturile astea nu sunt definitorii pentru o persoană. Nu poți să te îndrăgostești (doar) că e înaltă, CRED.

View Postdjl, on 19 martie 2018 - 16:20, said:

Pe mine mă fascinează de mai bine de 20 de ani oamenii înalţi.
Știm.

View Postdjl, on 19 martie 2018 - 16:20, said:

Şi dacă dintre tinerii familei sunt scundul, măcar să am şi eu una înaltă (sau cel puţin cu maxim 3 c.m. mai scundă decât mine). Plus că dacă una înaltă iese cu unul mai scund, poate însemna că e mai destupată la minte; de asemenea, sunt idioţenii ale societăţii legate de acest aspect şi am chef să stresez unii retrograzi.
Te pierzi în detalii.
Mai ales că nu ești în postura de a zice că ești selectiv.
De fapt nu ai avut ocazii cu niciun fel de femeie, pitică, medie, înaltă.

View Postdjl, on 19 martie 2018 - 16:20, said:

Iar pe o înaltă o mai poţi ruga să te ajute la unele chestii.
Super. Îndrăgostit pentru că ea ajunge la bec și la borcanele de sus.

#668
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,540
  • Înscris: 13.06.2004
Fireşte că contează cum e persoana. Dar o să fiu mai atras de una înaltă decât de una scundă.
Decât să mă bag într-o relaţie doar de dragul de a fi, mai bine lipsă.

#669
Arianna-D

Arianna-D

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 16.09.2014

View Postdjl, on 19 martie 2018 - 17:40, said:

Fireşte că contează cum e persoana. Dar o să fiu mai atras de una înaltă decât de una scundă.
Decât să mă bag într-o relaţie doar de dragul de a fi, mai bine lipsă.

Daca tot m-am bagat in discutie, mai comentez si plec.
E normal ce spui, doar ca la in moment dat vei constata ca inaltimea nu e lucrul cel mai important; doar ca se imbraca retro sau ce iti mai place tie nu inseamna ca e neaparat open minded, cum nici daca e cu/o atrage o persoana mai scunda nu inseamna acelasi lucru. Statistic at putea fi, dar  sunt multe alte variable, combinatii si ce vrei tu. You'll get there Posted Image .

#670
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View Postdjl, on 19 martie 2018 - 17:40, said:

Firește că contează cum e persoana. Dar o să fiu mai atras de una Ăźnaltă decĂąt de una scundă.
DecĂąt să mă bag Ăźntr-o relație doar de dragul de a fi, mai bine lipsă.
Frate, tu te indragostesti de o imagine ??? Ca e inalta ? Ca e roscata ? Ca plm ?
Fii atent ca fac o dezvaluire personala dar doar de dragul tau, nu imi place sa vorbesc chestii intime pe net, eu cind mi-am cunoscut actuala sotie era dupa o tejghea, lucra la un magazin, nu stiam nici macar daca are picioare sau proteze (Doamne fereste). I-am vazut doar ochii, asta retin de atunci plus ca era foarte feminina, unghii cu oja rosie, un machiaj discret, ruj, nu mergea la munca ca si cum ar merge la esafod. In fine, ideea e ca ori ai o atractie generala ori nu ai, plm, daca e mai mica o urc pe tocuri si o trag pina lesina, daca o vreau roscata ii cumpar vopsea, ca roscate originale nu gasesti, daca am fetisuri cu ochelariste ii iau ochelari, o imbrac in asistenta, in piele, in ce vreau eu, stii ce zic 😅😅😅.
Da' sufletul nu poti sa il imbraci in alt suflet, ala e unicat.
Cu "o vrajeala frumoasa" vroiam sa ma refer la abilitati de comunicare si sarm personal daca vrajeala suna a cocalar.

Edited by lil debul, 19 March 2018 - 18:06.


#671
Arianna-D

Arianna-D

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 16.09.2014

View Postlil debul, on 19 martie 2018 - 18:04, said:


Posted Image

#672
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,540
  • Înscris: 13.06.2004
Sufletul contează. Am afirmat eu că nu e aşa? Însă sunt limite peste care nu pot trece (peste aia cu înălţimea poate am şanse să trec).
Nu ştiu de ce fetele zic că sufletul contează, că de la ele am învăţat unele lucruri.

#673
Arianna-D

Arianna-D

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 16.09.2014

View Postdjl, on 19 martie 2018 - 18:29, said:

Nu știu de ce fetele zic că sufletul contează, că de la ele am Ăźnvățat unele lucruri.
Vezi ca fete sunt pana într-o anumită varsta.... Dupa se mai schimba treaba...

#674
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,540
  • Înscris: 13.06.2004
Pentru mine fete sunt alea de până la 30 de ani. Dar şi unele mai mari au anumite concepţii.

#675
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View Postdjl, on 19 martie 2018 - 18:29, said:

Sufletul contează. Am afirmat eu că nu e așa? Însă sunt limite peste care nu pot trece (peste aia cu Ăźnălțimea poate am șanse să trec).
Nu știu de ce fetele zic că sufletul contează, că de la ele am Ăźnvățat unele lucruri.
Mda, tu stii mai bine ce iti trebuie, daca ai tu niste standarte aia e.
Da nu confunda dragostea cu niste tzite mari, niste craci pina in git sau alte chestii legate de fizic, alea sint fantezii erotice ca vorba aia, daca ar fi dupa fantezii toti ar trebui sa ne insuram cu 2 lesbience de alea din filme 😅.

De curiozitate, tu cind stai la discutii cu o tipa interesanta te uiti in ochii ei, adinc ? Ai un mic zimbet in coltul gurii ? Simti cum prezenta ta umple incaperea ? Emani asa, un fel de energie, de magnetism, ai toate cuvintele la tine ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate