Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Vodafone si Trilulilu lanseaza Zonga, cea mai mare colectie de muzica online din Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
231 replies to this topic

#1
astateoftrance

astateoftrance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 16.09.2011
Cu Zonga, ai acces instant la peste 16 milioane de melodii oficiale ale artistilor romani si internationali, de pe telefonul mobil sau computer! Clientii Vodafone beneficiaza, exclusiv, de trafic gratuit pe mobil, in aplicatie, precum si de trei luni in care pot testa Zonga, fara niciun cost.

Cu Zonga, ai acces instant la peste 16 milioane de melodii oficiale ale artistilor romani si internationali, prin parteneriatele incheiate cu cele mai importante case de discuri: Universal Music, Sony Music, Warner Music, EMI, Cat Music, Roton, Mediapro Music si altele. Zonga ofera peste 2 milioane de albume si single-uri, apartinand unui numar de 1,2 milioane de artisti.

Dupa cele trei luni gratuite, abonatii Vodafone si utilizatorii Cartelei Vodafone pot alege intre doua oferte speciale:

  • pachetul Zonga Vodafone, pentru utilizare nelimitata pe computer si cinci ore pe mobil, cu doar 1,99 Euro/ luna (fara TVA);
  • pachetul Zonga Vodafone Nelimitat, pentru 2,99 Euro/luna (fara TVA), cu acces nelimitat, atat pe PC, cat si pe mobil.
Cele doua pachete pot fi activate oricand, printr-un SMS gratuit la numarul 966.

Utilizatorii din alte retele decat Vodafone pot activa pachetul Zonga Premium, la www.zonga.ro, primind acces nelimitat la toata colectia de muzica, atat de pe computer, cat si de pe mobil, pentru un cost de 3,99 Euro/luna (fara TVA).

Toti utilizatorii Zonga de pe mobil au la dispozitie doua optiuni: prin serviciul Internet pe mobil sau prin modul „offline”, in momentele in care nu au o conexiune la internet. Zonga este accesibil de pe smarphone-urile compatibile cu sistemele iOS, Android si Symbian/Nokia. De pe computer, Zonga fi accesat ca aplicatie pentru PC sau Mac sau direct din browser, la www.zonga.ro.

Detalii pe https://www.vodafone.ro/zonga

Voi ce parere aveti?

#2
Rotobil

Rotobil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 27.07.2012
Nume retardat

#3
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Adica ascult muzica sau...?

#4
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,762
  • Înscris: 09.05.2005
Problema in cazul asta e traficul pe mobil care nu o sa fie mic si vad ca nu e "inclus" in pachet decat in primele 3 luni. Stim cu totii ce internet "ieftin" au vodafone...

Edited by LensFlare, 24 October 2012 - 17:03.


#5
jschitt

jschitt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 02.05.2006

 LensFlare, on 24 octombrie 2012 - 17:03, said:

Problema in cazul asta e traficul pe mobil care nu o sa fie mic si vad ca nu e "inclus" in pachet decat in primele 3 luni. Stim cu totii ce internet "ieftin" au vodafone...
Cred că dacă plătești cei 2.99€/lună ai automat traficul în Zonga gratuit, nu doar în primele 3 luni...
Ăsta e citat de pe site-ul care descrie serviciul:

Dacă ești client Vodafone trimite un SMS la 966 cu textul zonga și urmează instrucțiunile.
SMS-ul de înregistrare este gratuit. Primele 3 luni de utilizare a serviciului Zonga sunt gratuite, apoi
2,99 euro/lună. Traficul pe mobil este gratuit.


sursa http://www.zonga.ro/...afone_nelimitat

Edited by jschitt, 24 October 2012 - 17:59.


#6
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
Sa rad, sa oftez, sa-i critic? N-are rost. Ai o masina cu probleme si in loc s-o repari, tu-i pui neoane pe dedesubt si sistem audio puternic.

#7
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012
sa descarce cineva aplicatia asta sa vada despre cei vorba,cum arata. Si daca muzica este disponibila pentru download sau numai streaming.,si daca permite navigarea pe alte site-uri mobile

#8
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
Uneori ma intreb daca prin anumite departamente de decizie nu se fumeaza.... Altfel nu-mi explic aceasta rupere de realitate, nici prin sevrajul la nicotina sau ce-o mai fi ....

#9
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,990
  • Înscris: 18.12.2007
Nu vrei sa detaliezi...? Eu chiar as vrea sa stiu daca i-ar folosi cuiva optiunile astea si daca se gandeste cineva sa dea banii pe ele.

#10
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004

 AlexEn, on 25 octombrie 2012 - 08:35, said:

Eu chiar as vrea sa stiu daca i-ar folosi cuiva optiunile astea si daca se gandeste cineva sa dea banii pe ele.

Bingo!

#11
sirtius

sirtius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 718
  • Înscris: 30.11.2008
Citat din o postare a unui moderator pe forumul Vodafone "Traficul este gratuit pe aplicatia Zonga doar in primele 3 luni. Informatia corecta este cea de pe vodaofne.ro. Am luat legatura cu colegii de la Zonga pentru a modifica si pe site-ul lor. Multumim pentru atentionare!" Sursa https://forum.vodafo...onga/td-p/53890

#12
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
NU stiu cum a putut Vodafone sa se asocieze cu Zonga, dar uite ce a iesit: Zongafone! Posted Image

#13
parintily

parintily

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 08.01.2007
Pai cei de la conducerea Vodafone Romania nu sunt ZONGA?

#14
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011

 sirtius, on 25 octombrie 2012 - 18:20, said:

Traficul este gratuit pe aplicatia Zonga doar in primele 3 luni

Dupa care nu o sa mai asculte nimeni.

#15
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
Ce-i trebuie chelului... Zonga?

Sper ca macar sa se fi imbogatit cineva din companie in urma parafarii tranzactiei, altfel ma pun serios pe ganduri, o astfel de zongaiala nu-si avea rostul.... Sunt atatea solicitari nerezolvate, ca free za voip! de exemplu, iar zonganeala asta era in capul listei?

As propune examen psihologic si screening toxicologic pt. toata echipa care ia decizii Zonga-ite, dar n-o sa mai avem dupa aia cu ce sa ne mai amuzam pe aceasta arie Posted Image

Am un feeling ca vom ajunge departe cu Zonga-iala! Posted Image Posted Image Posted Image

#16
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Ideea nu-i tocmai rea... dar poti asculta muzica si vedea clipuri gratis pe site-uri mult mai cunoscute.
Poate ca in banii abonamentului lunar se va permite si achizitionarea catorva melodii pe care sa le poti descarca in MP3.

#17
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
Un pronostic optimist, cam cat ii dati serviciului Zonga pana va fi tras pe linie moarta?

Lipsa acuta de inspiratie? Care sa fie scurtcircuitul care a adus aceasta aberatie zonga-zdronga in prim-planul serviciilor Vodafone?

Edited by IP-XCENTRIC, 25 October 2012 - 20:02.


#18
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
3 luni...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate