Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Constructie site dating !

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Andrey__

Andrey__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 30.06.2012

View Postotisweb, on 16 noiembrie 2012 - 18:55, said:

poate is pe langa dar sti ce poti face? cauta pe google romania "web design" si o sa vezi o gramada de firme de web design ca au site-uri template-uri copiate de pe themeforest etc.
Insiști să fi pe lângă.

Las pe altcineva să comenteze...

#20
dacuburebista

dacuburebista

    Still Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.09.2003
știi = 2 de i
fii = 2 de i

așa e în limba română

#21
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View Postotisweb, on 16 noiembrie 2012 - 18:55, said:

poate is pe langa dar sti ce poti face? cauta pe google romania "web design" si o sa vezi o gramada de firme de web design ca au site-uri template-uri copiate de pe themeforest etc.
De ce ai căuta "web design", dacă colegul de mai sus a spus programare?

Diferența între termeni. Nu percutează creierașul, nimic?

#22
Andrey__

Andrey__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 30.06.2012

View Postdacuburebista, on 17 noiembrie 2012 - 10:28, said:

știi = 2 de i
fii = 2 de i
Am tastatura defectă...
Eram obosit...
Am probleme cu dejtu, și nu puteam să mai pun un i....

Cel mai rușinos e să minți !

Nu frate, am avut un lapsus. M-am dus la sor-mea și la frate-miu și i-am întrebat cum se scrie "fi" în contextul de mai sus, și ambii mi-au spus că se scrie cu un singur "i", eu zicând că se scrie cu doi de "i". N-am mai căutat pe net. M-am lăsat bătut, că era 2 la 1 pentru proști.

Mersi pentru atenționare :)

#23
otisweb

otisweb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 26.02.2009

View PostDarkAngelBv, on 18 octombrie 2012 - 10:57, said:

Off the record. Pentru proiecte mici nici eu nu ma arunc la sume sub 15$ pe ora.
Si da, depinde de client. Poate unuia ii fac un site cu 1000 euro si altuia nu i-l fac pentru 2000.
Si nu, in primul rand inainte sa fiu programator am fost webdesigner, dar fiind scarbit de carpelile ce le fac uebmastarii astia am decis ca inafara de wordpress pe care il stiu pana in adancul core-ului sa nu folosesc nimic altceva.

daca zici ca sti asa bine Wordpress de ce nu creezi teme custom de wordpress si sa le vinzi pe themeforest...

dupa parerea mea faci mai multi bani lunar decat sa lucrezi la proiecte pentru romani care stramba din nas cand aud ca un site il costa 300 de euro...

#24
danutsro

danutsro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 04.08.2014
De curiozitate, a mai folosit careva skadate.com ? :) sunt interesat sa cumpar un script de dating si skadate mi se pare ok

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate