Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Casca scuter electric + suport pi...

Inmatriculare temporara Suedia

Abonament sala

E posibil sa ignori opacitatea pa...
 Intrebare Facebook

RMN pentru claustrofobi

Constructie parapet

La mulți ani @EmyBoss7!
 La mulți ani @Gif2D!

Ce fel de conexiune la internet a...

Operatori telefonie mobila, ț...

echivalente utilaje procesare suc...
 mouse gesture software

Service Pompa centrala Vaillant -...

Comanda platita și nelivrata

DJI Spark - Upgrade baterie

HFM 2.0

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

djl

djl

Trecutul mă inspiră. Alcoolul este viața și viața e alcool. Cons

• Grup: Senior Members
Astă noapte mă "învârteam" printre posturile de radio când la un momendat am auzit piesa asta.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4b-by5e4saI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Recunosc că nu mai auzisem piesa asta de cel puțin 10 ani la vreun post de radio românesc. Postul era HFM 2.0, cel care a luat locul Student F.M. Și au mai dat piese vechi. În timpul zilei nici nu l-am băgat în seamă. Ce-i drept, din cauza puterii scăute de emisie cu radioul de la bucătărie (că de obicei acolo ascult radio) trec repede peste el... Dacă nu-i aflam frecvența, nici nu știam cum se nemește

andreic

andreic

Very OLD Member

• Grup: Moderators
http://www.hfm.2punct0.ro/

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate