Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Sony Xperia go

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
maiokoti2

maiokoti2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 18.11.2009
Nimic. Un telefon de 150 ron daca il scapi in apa si se usca pe urma merge. Asta e certificat la o adancime de 1,5 metri pentru 30 min. Nu pentru un pahar de apa!!!!

#38
nelu_242000

nelu_242000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,001
  • Înscris: 08.04.2008
pentru pasionati si satui de vechiul ROM! firmware Google beanz2 lite pentru xperia go!
http://forum.xda-dev...-01-01-t2593145

#39
PaulRO

PaulRO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 12.11.2010

View Postnelu_242000, on 05 martie 2014 - 17:45, said:

pentru pasionati si satui de vechiul ROM! firmware Google beanz2 lite pentru xperia go!
http://forum.xda-dev...-01-01-t2593145
Un telefon mai prost decat Go nu exista!
Sunt posesor inca de la aparitia lui, mi-a dat probleme cu softul si multe altele, plus ca rezistenta la apa este una indoielnica. L-am facut praf de nervi :)

#40
scootch98

scootch98

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 694
  • Înscris: 18.11.2014
Attached File  uploadfromtaptalk1435244671628.jpg   3.23MB   8 downloadsAttached File  uploadfromtaptalk1435244717381.jpg   3.01MB   7 downloads
Sunt la al doilea xperia Go. Primul l-am primit de la o ruda din Franta(cu garantie acolo) si l-am tinut toata clasa a 8-a , dupa a cedat partea stanga a touch-ului , nu mai raspundea la comenzi. N-a trecut mult si "s-a intins" , nu mai raspundea decat bara de notificari ..sa vad ceasul ,n-o puteam coborî. Il dau unui coleg in clasa a 9-a , ca "mi-l repara el , ca se pricepe" , mi-l strica mai rau , i-a rupt banda de la display , normal ca n-a recunoscut...dar nu mai conta. Comand display (70 lei) , aflu ca-i doar protectia , nu e tot display-ul...ma decid sa-l las in pace. Vara trecuta am gasit unul la 250 lei , il cumpar si i-am pus placa de baza de pe cel vechi(e cel din poza). Deja a inceput sa nu mai mearga partea stanga a touch-ului ...ma decid sa-l arunc , s-asa-i rezistent , l-am aruncat de peste 50 dr ori pe ciment , nu a parit absolut nimic , ba chiar parea sa mearga mai bine :)). Ma asez pe banca intr-o zi si pica dupa banca , nu bag de seama...il bag in buzunar , ma suna cineva , aud ca vibreaza si vorbesc . Dupa ma uit ca avea o fisura , din fisura aia , s-au facut mai multe , cand il tineam in mana :)).
Nu stiu ce sa zic , dar e un telefon foarte prost , mi-am facut eu treaba cu  in a 8-a , nu erau cine stie ce pretentii atunci , dar acum abia deschide dialer-ul , un lag insuportabil , nu recomand nimanui.
De as fi avut telefon de pe care sa sun si sa fiu sunat , era spart de mult..dar mi-am luat teapa cu un s5 demo unit si acum stau cu el.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate