Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Mopul ideal

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Enis

Enis

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 36
  • Înscris: 09.11.2005
Am tot rupt cateva mopuri spaland pe jos, si fiind obligat sa-mi cumpar altul sunt putin in cumpana catre ce produs sa ma indrept. Am tot avut din acestea cu ate impletite, fasiile acelea din material textil, si acum ma gandeam sa merg catre genul de mop cu burete si tija retractabila care scoate apa din burete.
Dati-mi cateva sfaturi si idei va rog. Multumesc.

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
am avut acu 2 ani si eu din ala cu burete, si stergeam pe podea de lemn, pe parchet si pe gresie. Cam in 3 luni s-a dus buretele, se distrugea foarte usor materialul. Nu stiu marca si nici nu stiu cat a costat insa daca ai bani poate o idee mai buna ar fi aspiratoarele cu abur

#3
shpampy

shpampy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 804
  • Înscris: 29.10.2005
mopul tip "afro" - adica cel pe care cu tot cu galeata dai nu mai mult de 10 lei. Este absolut cel mai durabil si curata beton. In plus de asta, daca pateste ceva, e extrem de ieftin de inlocuit  :coolspeak:

#4
moonchild11

moonchild11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 04.07.2006

 Enis, on Nov 11 2005, 10:06, said:

Am tot rupt cateva mopuri spaland pe jos, si fiind obligat sa-mi cumpar altul sunt putin in cumpana catre ce produs sa ma indrept. Am tot avut din acestea cu ate impletite, fasiile acelea din material textil, si acum ma gandeam sa merg catre genul de mop cu burete si tija retractabila care scoate apa din burete.
Dati-mi cateva sfaturi si idei va rog. Multumesc.

Eu am din cel cu burete, cumparat dupa cateva incercari de alte tipuri (de sfoara/panglici). Nu e cel mai rezistent - buretele tine max. un an, mai ales datorita stoarcerii/frecarii, dar e cel mai bun - curata cel mai bine, nu lasa multa apa si poti si freca pe unde e nevoie; in plus, culege si scame/firimituri, spre deosebire de celelalte care doar le plimba de colo-colo. Cand se rupe buretele, se poate inlocui cu o rezerva - nu e atat de scump sa nu merite fiabilitatea sporita.

#5
Reason2

Reason2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 31.10.2005
:) ....buna intrebare

pe mopul ideal il gasesti in Germania sau Italia...la noi inca nu a aparut

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate