Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

probleme sunet filmare

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bogdan-berariu

bogdan-berariu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 360
  • Înscris: 11.04.2008
salutare
am si eu o mica problema. aseara mi s-a terminat bateria la microfonul extern si am vreo 20 de mintute care se aud rau. nu este execrabil dar este sesizabil. stie cineva ce pot face cu sunetul? ceva programele de editat?
astept sfaturi, idei sau solutii

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,919
  • Înscris: 01.01.2010
Depinde cum se aude. Va fi greu sa copiezi parametrii initiali. Eu as lucra pe pista audio cu cateva filtre. As citi graficul sunetului bun si as inecrca sa ma apropii de el cumva. Sony Sound Forge face ce vrei tu.

#3
bogdan-berariu

bogdan-berariu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 360
  • Înscris: 11.04.2008
ups. sunt bagat in ceata.
sa inteleg ca trebuie sa incep cu un tutorial la acest soft. ideea e ca trebuie sa-l aduc la un nivel acceptabil. sunt constient ca nu am cum sa-l aduc la parametri initiali.
daca s-ar putea cateva sfaturi mai in detaliu as fi recunoscator...sau putin ajutor... si nu-i bai ...o punem si o cinste Posted Image chiar mai multe

Edited by CristianAdrian, 01 October 2012 - 10:26.
scos citat inutil


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate