Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Vocea României.

- - - - -
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#19
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
VIDEO. Noul promo Vocea Romaniei. Conceptul: concurentii de acum au crescut cu noi! Un editor Click, actor in spot

[ https://www.paginademedia.ro/wp-content/uploads/2019/08/vocea-romaniei_tb730.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

VIDEO. Concurentii de acum au crescut cu noi. Concurentii de acum sunt copiii care visau sa ajunga aici. Este conceptul promo-ului pentru noul sezon Vocea Romaniei, care va fi difuzat in toamna de Pro TV.

In promo joaca si Anca Bejan, editor coordonator Click Ghid TV si Daniel Filipescu, bariton la Opera Romana.

Anca Bejan - care este si actrita - a povestit pentru Paginademedia.ro cum a ajuns sa joace in clip (promo-ul, la finalul articolului):

"Merg la tot felul de castinguri, sunt inscrisa la agentii de specialitate. Fac asta - ca toti actorii tineri - inca din primul an de facultate. Am participat, in urma cu zece zile, la un casting prin agentia New Media Casting".

"Au fost doua zile de filmare si o echipa cat la un film", a povestit Anca Bejan. "Am fost impresionata, stiu ce inseamna o filmare, am participat si la altele, o pot compara. A fost o experienta foarte placuta", a completat ea, pentru Paginademedia.ro.

In spot, Anca Bejan joaca rolul mamei unei fetite care creste si ajunge, din telespectatoare "aspiranta", concurenta la Vocea Romaniei, de pe Pro TV.
Rolul tatalui este interpretat de Daniel Filipescu, bariton la Opera Romana.

Promo-ul a fost filmat in doua zile. O parte din filmari au avut loc la Studiourile Atlantis. In cea de-a doua zi, s-a filmat la Studiourile Kentauros, acolo unde este si platoul de la Vocea Romaniei.

Jurnalista si actrita

Anca Bejan este editor coordonator Click Ghid TV, care apare cu ziarul Click in fiecare vineri. In ultimii ani, s-a inscris si la actorie.

Anul trecut, a absolvit actoria, la UNATC Bucuresti, la clasa profesorului conf. univ. doctor Puiu Serban.

Joaca in spectacolul "Lucruri pe care le stiu ca fiind adevarate", de Andrew Bovell, la Teatrul Arte dell Anima din Bucuresti. Un spectacol in regia Puiu Serban, in care joaca alaturi de fostii colegi de la UNATC: Raluca Ghervan, Irina Noapteș, Adelina Toma, Vlad Lință, Dorin Enache, Claudian Șiman.

VIDEO. Promo-ul noului sezon Vocea Romaniei:Cum a ajuns in spot?

Sursa: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/J8GsVscO9Mc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sursa: https://www.paginade...k-actor-in-spot

#20
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Vocea României, premiera în prima parte a lunii septembrie. Când începe

[ https://www.paginademedia.ro/wp-content/uploads/2019/08/vocea-romaniei-2019_tb730.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ca și în anii trecuți, Pro TV începe devreme show-ul Vocea României. Cel de-al nouălea sezon al serialului va avea premiera pe 6 septembrie, potrivit grilei de programe.

Show-ul va fi difuzat ca și până acum vinerea, de la ora 20.30.

Pro TV anunță că sezonul 9 vine și cu schimbări în ceea ce priveste structura formatului. Anul acesta, show-ul Vocea României va avea 8 ediții de audiții pe nevăzute, 4 knockout-uri, o ediție de confruntări și 3 show-uri live - 2 semifinale și marea finală.

Anul trecut au fost șapte runde de audiții, patru ediții de confruntări, două de knockout-uri și trei show-uri live (2 semifinale plus finala)

Aminitm căîn noul sezon Vocea României vine cu o schimbare de juriu. Horia Brenciu, fost jurat X Factor, a revenit în emisiune după patru ani. El vine în locul Andrei, care a ocupat locul de jurat timp de un sezon.

Pe lângă Brenciu, show-ul îi va avea jurați pe Tudor Chirilă, Smiley și Irina Rimes.

Show-ul a debutat anul trecut în aceeași perioadă, pe 7 septembrie.

Sursa: https://www.paginade...a-romaniei-2019

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu știu de ce cred că în formatul actual o să existe discuții aprinse, până la certuri, între Brenciu și Chirilă. :D

#22
dotcoincrypto

dotcoincrypto

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 05.09.2019

View PostMembruAnonim, on 22 august 2019 - 21:54, said:

Nu știu de ce cred că în formatul actual o să existe discuții aprinse, până la certuri, între Brenciu și Chirilă. Posted Image
Si ne mai miram de ce tara asta se duce dracului.

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostMembruAnonim, on 22 august 2019 - 21:54, said:

Nu știu de ce cred că în formatul actual o să existe discuții aprinse, până la certuri, între Brenciu și Chirilă. Posted Image
QED
https://www.libertat...ver-uri-2746789

#24
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019
Sezonul asta am observat ca Tudor Chirila a luat-o pe alte cai.Se cearta cu Brenciu,se dezbraca...
pe mine nu ma deranjeaza,ca imi plac show-urile pline de viata,dar vad ca unii sunt indignati.Chiar vor sa fie dat afara Chirila.Si sincer,au inceput sa transforme o emisiune ok intr-una groteasca

Credeti ca e nevoie sa fie demis?Si daca da,cine sa il inlocuiasca?

#25
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Eu zic sa fie "demis" show-ul Vocea Romaniei.

#26
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Nu stiu.. Nu-mi place papusha Irina Rimes care, pe langa faptul ca habar n-are de muzica si canta in soapta mai e si aroganta pe acolo.. dar probabil asa le-a cerut producatorul.. sa semene ceva samanta de barfa in emisiune.

Dar imi place treningul lu Tudor Chirila.. nici Smiley nu se lasa mai prejos...

#27
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,551
  • Înscris: 07.02.2003

View PostCrbl2001, on 05 octombrie 2019 - 13:06, said:

Sezonul asta am observat ca Tudor Chirila a luat-o pe alte cai.Se cearta cu Brenciu,se dezbraca...
Regie probabil, Chirila e un om oki, il vad cateodata cand vine prin parc cu copii.

#28
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

View Postandreic, on 05 octombrie 2019 - 13:11, said:


Regie probabil, Chirila e un om oki, il vad cateodata cand vine prin parc cu copii.
El a spus ca ar fi cerut sa fie taiata faza aia,insa producatorii si-au facut de cap.

#29
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Vrei show, ai show. Din cauza asta nu mă mai uit la televizor. Și nu doar la noi, și în afară. Același tipar de emisiuni obosite, comentarii gen gargară, să mai câștige câteva minute, personaje false, fără aptitudini actoricești (pentru cine crede că membrii juriului fac altceva decât să interpreteze roluri, gen câștiga cel votat prin SMS), ce mai...totul seamănă a telenovelă. Lumea țipă, da din coate să iasă în față. În fine, cine este pe lungimea mea de undă, înțelege.
Ca idee, mereu se poate mai rău. Prostia și incultura sunt infinite.

#30
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,269
  • Înscris: 01.12.2001
Foloseste telecomanda. Vezi ce-ti place.

#31
wagmich

wagmich

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 05.10.2015

View PostCrbl2001, on 05 octombrie 2019 - 13:06, said:

Sezonul asta am observat ca Tudor Chirila a luat-o pe alte cai.Se cearta cu Brenciu,se dezbraca...
pe mine nu ma deranjeaza,ca imi plac show-urile pline de viata,dar vad ca unii sunt indignati.Chiar vor sa fie dat afara Chirila.Si sincer,au inceput sa transforme o emisiune ok intr-una groteasca

Credeti ca e nevoie sa fie demis?Si daca da,cine sa il inlocuiasca?
Zau ma? Cand a fost asta o emisiune ok, ca eu n-am apucat vremurile alea.? De la inceput a fost un kkt cu aranjamente florale ca sa nu puta. Iti aduci aminte de pustiul ala care a luat titlul fiindca tac-su era in Afganistan, in dauna unor interpreti care aveau ani de studii muzicale, aveau si experienta, aveau si voce, dar nu aveau tata in Afganistan?

#32
costeld69

costeld69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,721
  • Înscris: 07.02.2011

View PostCrbl2001, on 05 octombrie 2019 - 13:06, said:

.. vad ca unii sunt indignati...
Ar trebui sa fie indignati pe formatul emisiunii si sa nu uite ca telecomanda e la ei!
Mai mult de 50% nu se canta!
Imagini de culise, comentarii de umplutura si altele, la care chiar si juratii au spus ca nu sunt de acord sa apara pe post,
dar le-a cerut-o ProTv-ul.

#33
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,269
  • Înscris: 01.12.2001

View Postcosteld69, on 05 octombrie 2019 - 14:03, said:

Imagini de culise, comentarii de umplutura si altele, la care chiar si juratii au spus ca nu sunt de acord sa apara pe post,
dar le-a cerut-o ProTv-ul.
De unde stii ce au cerut juratii? Daca au facut ceva urat si le e rusine de ce au facut sa se abtina.
Sau chiar asta a fost si scopul. Sa faca ceva urat si scandalis, sa le creasca audienta.
Nu stiu ce au facut, pt ca mie imi functioneaza inca telecomanda.

#34
Sicosan

Sicosan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 13.06.2010

View PostCrbl2001, on 05 octombrie 2019 - 13:06, said:

Sezonul asta am observat ca Tudor Chirila a luat-o pe alte cai.Se cearta cu Brenciu,se dezbraca...
pe mine nu ma deranjeaza,ca imi plac show-urile pline de viata,dar vad ca unii sunt indignati.Chiar vor sa fie dat afara Chirila.Si sincer,au inceput sa transforme o emisiune ok intr-una groteasca

Credeti ca e nevoie sa fie demis?Si daca da,cine sa il inlocuiasca?

O emisiune de doi bani. Apreciata de cei cu IQ de gaina.
Un chirila care nu valoreaza nici macar un cent.

Eu de mult nu mai pierd timpul cascand gura la astia.

#35
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 24.02.2011

View Postlimonfire, on 05 octombrie 2019 - 13:53, said:

Cred ca singurul jurat care are talent la criticat  muzica   e Mihai Petre.
Si poate Adrian Despot,   Andi Moisescu si Marius Moga par seriosi.  
Astia patru ar fi alcatuit un juriu nemaipomenit la Vocea Romaniei si la Romanii au talent.  
Noroc cu "par-ul" ăla că te făceai de kko. "Morga" și-a dat arama pe față când a acceptat jocurile de culise. Măcar Handra s-a dat de gol (vezi mimica).
Bine, de atunci fata s-a plafonat rău de tot, dar la momentul acela nu puteai ști...
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/um_yqIVsijU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#36
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
melodiile irinei sunt misto, nu stiu ce nu va place voua

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate