Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Un pic de ajutor cu WOW

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

Drumetz

Drumetz

Junior Member

• Grup: Members
Va salut cu respect,

As avea nevoie de un pic de asistenta din partea voastra. Urmeaza ca in seara asta sa imi cumpar de la Media Galaxy (sper sa nu fie reclama) WOW Battle Chest, plus Wrath of the lynch si cataclysm + o cartela prepaid de 60 de zile.
Si as dori sa stiu daca aceasta cartela imi ofera dreptul de a juca jocul la capacitate maxima (adica cu toate facilitatiile ofertite de toate expansion packurile pe care le instalez)?
In plus daca se poate sa imi explice cineva pasii care trebuie urmati pentru a juca acest joc...
Am inteles ca as avea si 30 de zile incluse gratuit impreuna cu battle chestul.

Multumesc.

edit:
Si as dori sa imi dati un sfat - merita sa iau de acum toate expansionurile? Sau e mai ok sa iau doar Battle Chest + cartela prepaid? Pentru ca ultima oara am jucat WOW acum 4 ani si mi-a revenit cheful acum dar nu cred ca o sa am mai mult de 2 ore pe zi timp sa joc deci nu cred ca in cele 2 luni + 1 gratis de la inceput (daca e inclusa in Battle Chest) o sa ajung asa departe. Ce aduc in plus cele 2 expansionuri?

Si pe ce server ar trebui sa imi fac cont?

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members
Salut!
Bine ai venit in lumea wow.
Iti zic de pe acuma ca faci o greseala amara, why?
Tu vrei sa cumperi toate expansions, dar le cumperi scump, spre exemplu pe battle.net site-ul lor oficial, wrath of the lich king e in BATTLECHEST!!!!, economisesti cam 5euro!.
Si vezi ca a mai aparut ieri un expansion numit mists of pandaria, e bun de la lvl 85 la 90, cu cataclysmul poti face lvl pana la lvl 85.
Hai pe sylvanas, ca aici suntem cei mai multi romani, se preconizeaza ca suntem cam 30% din tot serverul :lol: , si hai sa-ti zic o smecherie!, contul battle.net fati-l pe tara UK, de ce? daca il faci pe Romania ,multe jocuri nu au sa fie disponibile + daca faci pe uk, poti cumpara gametime 30 zile cu 7.000 gold de la baietii buni ( nu iei ban ), asa facem mai toti!.
Si pe langa asta, daca inca nu ti-ai facut contul, iti dau eu email de invitatie ca sa te bagi in wow, te inregistrezi si cumperi expansions alea, facem amandoi dungeons la rata de exp 3x mai mult, deci primesti de 3 ori mai mult exp decat ai face dungeons singur ( dungeons evoluezi cel mai rapid ), pana la lvl 80 e parteneriatul.
Daca doresti, baga id-ul kvllx, imi trebuie un partener de joc ca vreau sa-mi fac un druid si nu prea mai am rabdare, si mi-ar prinde bine un parteneriat RAF.
App: jucam Hoarda, am vb ieri cu o gramada de romani, majoritatea incep sa-si mute caracterele la hoarda , nu stiu de ce, dar asa vor toti.

barbat29

barbat29

Junior Member

vreau si eu asa ceva

eu joc de 6 ani pe Alonsus la alinata si m-am cam plictisit de PvE si vreau PvP

e buna si chestia cu play time asa ca vreau si eu asa ceva

se poate?

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members

View Postbarbat29, on 22 octombrie 2012 - 13:28, said:

vreau si eu asa ceva

eu joc de 6 ani pe Alonsus la alinata si m-am cam plictisit de PvE si vreau PvP

e buna si chestia cu play time asa ca vreau si eu asa ceva

se poate?
Da, doar daca ai contul de wow setat pe UK.

Edited by evon, 23 October 2012 - 10:41.

lionstrike

lionstrike

New Member

View Postevon, on 26 septembrie 2012 - 10:08, said:

Salut!
Bine ai venit in lumea wow.
Iti zic de pe acuma ca faci o greseala amara, why?
Tu vrei sa cumperi toate expansions, dar le cumperi scump, spre exemplu pe battle.net site-ul lor oficial, wrath of the lich king e in BATTLECHEST!!!!, economisesti cam 5euro!.
Si vezi ca a mai aparut ieri un expansion numit mists of pandaria, e bun de la lvl 85 la 90, cu cataclysmul poti face lvl pana la lvl 85.
Hai pe sylvanas, ca aici suntem cei mai multi romani, se preconizeaza ca suntem cam 30% din tot serverul Posted Image , si hai sa-ti zic o smecherie!, contul battle.net fati-l pe tara UK, de ce? daca il faci pe Romania ,multe jocuri nu au sa fie disponibile + daca faci pe uk, poti cumpara gametime 30 zile cu 7.000 gold de la baietii buni ( nu iei ban ), asa facem mai toti!.
Si pe langa asta, daca inca nu ti-ai facut contul, iti dau eu email de invitatie ca sa te bagi in wow, te inregistrezi si cumperi expansions alea, facem amandoi dungeons la rata de exp 3x mai mult, deci primesti de 3 ori mai mult exp decat ai face dungeons singur ( dungeons evoluezi cel mai rapid ), pana la lvl 80 e parteneriatul.
Daca doresti, baga id-ul kvllx, imi trebuie un partener de joc ca vreau sa-mi fac un druid si nu prea mai am rabdare, si mi-ar prinde bine un parteneriat RAF.
App: jucam Hoarda, am vb ieri cu o gramada de romani, majoritatea incep sa-si mute caracterele la hoarda , nu stiu de ce, dar asa vor toti.

Salut,

Contul meu de WOW este pe EU. Cel de battle.net a fost initial pe USA, insa mi-aduc aminte ca le-am solicitat schimbarea pe EU. Probabil de aceea contul de WOW este oe EU!!! Se poate schimba contul battle.net pe UK? Cum se procedeaza? Sa le solicit pe e-mail celor de la support?
Multumesc anticipat pt. raspuns.

danyt91

danyt91

New Member

Salut,

Joc Mop din septembri, am cont pe Germania, am un caracter la alianta pe sylvanas, si as vrea sa stiu cum cresc alt caracter da mai repede.

Multumesc.

brunetux

brunetux

New Member

server world of warcraft versiune 2.4.3 , rate medii, teleporter , vendori, trainers, server gratuit !!   www.risewow.com

BanciuMih

BanciuMih

Junior Member

View PostDrumetz, on 26 septembrie 2012 - 07:51, said:

Va salut cu respect,

As avea nevoie de un pic de asistenta din partea voastra. Urmeaza ca in seara asta sa imi cumpar de la Media Galaxy (sper sa nu fie reclama) WOW Battle Chest, plus Wrath of the lynch si cataclysm + o cartela prepaid de 60 de zile.
Si as dori sa stiu daca aceasta cartela imi ofera dreptul de a juca jocul la capacitate maxima (adica cu toate facilitatiile ofertite de toate expansion packurile pe care le instalez)?
In plus daca se poate sa imi explice cineva pasii care trebuie urmati pentru a juca acest joc...
Am inteles ca as avea si 30 de zile incluse gratuit impreuna cu battle chestul.

Multumesc.

edit:
Si as dori sa imi dati un sfat - merita sa iau de acum toate expansionurile? Sau e mai ok sa iau doar Battle Chest + cartela prepaid? Pentru ca ultima oara am jucat WOW acum 4 ani si mi-a revenit cheful acum dar nu cred ca o sa am mai mult de 2 ore pe zi timp sa joc deci nu cred ca in cele 2 luni + 1 gratis de la inceput (daca e inclusa in Battle Chest) o sa ajung asa departe. Ce aduc in plus cele 2 expansionuri?

Si pe ce server ar trebui sa imi fac cont?

Oferta e buna , dar tine cont ca mai e un expansion si te mai costa si ala. Acum cu ultimul patch exista 'Connected Realms' deci poti sa joci pe ce server vrei (daca e din acelasi battlegroup)si vei putea juca si cu jucatorii de le sylvanas , vei putea fi in guilda cu ei si asa mai departe. WOTLK e ok ca expansion dar ...raidurile ....In afara de Ulduar si LK insusi ...sunt slabe ....Cata e misto ca poveste si primele 3 raiduri dupa aia e varza....Deathwing e misto ca encounter dar ....doar dpdv tematic ca in rest e slab si ala....in schimb Pandaria e misto tare ca expansion , o sa iti placa

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate