Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Sfaturi in vederea achizitionarii unui monitor cu TV Tuner integrat

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
aschiuta

aschiuta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 24.06.2004
Eu am folosit Samsung pana acuma si sunt multumit.. Am cautat peste tot acel model de Samsung dar nu se mai gasesc la nici un magazin. De fapt modelele de monitoare cu tv tuner de 27' de la Samsung au disparut de pe piata, iar cele de la LG nu-mi plac ca design..
Este de incredere acel magazin ?

#56
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,549
  • Înscris: 16.03.2004

View Postgeorgik12, on 01 noiembrie 2012 - 14:12, said:

LG`ul.
IPS`ul iti ofera culori mult mai vii si unghiuri de vizualizare mai mare fata de banalul TN.

Adevărat, dar și ochii sunt solicitați mai mult în cazul unui IPS, deci mare atenție!

#57
aloram

aloram

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 12.04.2015
probabil că este un răspuns foarte întârziat, doar poate folosi pt cineva, cam asta e starea acum în 2017!
nu mai sunt monitoare cu tv tuner sau toate tv sunt și monitoare mai mult sau mai puțin! singura problemă ar fi să vezi cum se mișcă pt calculator, unele nu sunt foarte bune și pentru calculator chiar dacă au și intrări vga (pc-d.sub în general)
cam toate până în 27' au și intrare vga încă pentru că deja încep să dispară
doar unele peste 27' mai au intrare vga (în general mărcci mai ieftine!)
tendința e de dispariție a vga, oricum cam toate calculatoarele trec acum la hdmi (sau se pot folosi adaptoare pt hdmi, există chiar și vga-hdmi!)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate