Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

Extraterestrii exista

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#37
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,553
  • Înscris: 07.02.2003

 fifi_inaripat, on 20 septembrie 2012 - 12:15, said:

E ok. Sintem pe faza.
Sa nu atingeti nulul :P

#38
fifi_inaripat

fifi_inaripat

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 281
  • Înscris: 19.09.2012

 NASTYPRIMUL, on 20 septembrie 2012 - 14:04, said:

Vad ca nu se tine cont de anumite legende de aici de pe Pamint. ce spun unii....vizionari, inclusiv acel baietel rus ( a dat gres cu 2009), si altele.
Cum ca planeta Marte a fost locuita, a fost un razboi nimicitor, intre 2 categorii de fiinte. Planeta a fost deci distrusa de ei. Pur si simplu a fost sterilizata.
Un fenomen similar a fost si cu Sahara, in trecut. Tot un razboi.
Eu le am in memoria auxiliara, nu stiu ce e real din acele istorisiri.

De care Ei a fost distrusa Planeta(care?)

#39
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008

 fifi_inaripat, on 20 septembrie 2012 - 14:17, said:


De care Ei a fost distrusa Planeta(care?)
Ce spun astia cu vazutul, ca ar fi fost un razboi pe Marte intre 2 categorii de fiinte.
Dar la noi pe Pamint nici unul nu a reusit sa faca asta.
Cred ca  o fi fost ceva format din 2 fenomene. Un razboi si un fenomen natural de disparitie a cimpului magnetic sau altceva ce a dus la inghetarea planetei sau pierderea unei parti din atmosfera si din apa.
Se intimpla si pe Pamint. Cind se apropie ceva natural, mai dramatic, oamenii sint mai nervosi, si se bat intre ei. Sau au fost asa.


Ce ma mira in privinta lui Marte, ca seamana f mult cu o planeta locuibila. Cu peisaje de la noi, aflate la regiuni inalte de munte.

#40
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,448
  • Înscris: 16.03.2004
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/XU10p9OstPg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#41
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
Extraterestrii nu exista....

#42
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,448
  • Înscris: 16.03.2004
Bineinteles ca exista!

Iata o experienta de netagaduit:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/91aSror5GGc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#43
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
Ca sa vezi au napadit extraterestrii in Moldova.....Extraterestrii sunt la fel de reali precum parul blond al Elenei Udrea...

#44
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015
Dark,daca tot afirmi cu atata  patima ca exista ,sper ca iti faci o poza cu ei si ni-i arati si noua.

#45
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,448
  • Înscris: 16.03.2004

 isisceanoua, on 09 iunie 2016 - 20:53, said:

Dark,daca tot afirmi cu atata  patima ca exista ,sper ca iti faci o poza cu ei si ni-i arati si noua.

A facut deja tanti din filmuletul postat de mine acum cateva minute.Posted Image

#46
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015
Eu vreau una cu tine si cu ei sa vad si eu daca exista intre noi si ei ceva asemanari.

#47
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Extraterestrii nu sunt numai aia cu nave spatiale, pot fi de la bacterii pana la animale in diferite stadii de evolutie. Intre atatea sute de miliarde de galaxii, stele, se gasesc si mai multe miliarde de planete... cred ca e imposibil sa nu exista viata si altundeva decat pe Terra.

#48
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,448
  • Înscris: 16.03.2004

 isisceanoua, on 09 iunie 2016 - 20:59, said:

Eu vreau una cu tine si cu ei sa vad si eu daca exista intre noi si ei ceva asemanari.

Extraterestrul nu sta sa-l pozez eu, ce, vreti sa vi-l prind pe unul de urechi si sa vi-l aduc ca sa-l vedeti? :huh:
(expresia nu-mi apartine mie ci d-nei Maria Ghiorghiu, insa e geniala!)

#49
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

 dark, on 09 iunie 2016 - 23:04, said:

Extraterestrul nu sta sa-l pozez eu, ce, vreti sa vi-l prind pe unul de urechi si sa vi-l aduc ca sa-l vedeti? Posted Image
(expresia nu-mi apartine mie ci d-nei Maria Ghiorghiu, insa e geniala!)
Tu daca vezi un chupacabra zici ca e extraterestru.....Las-o moale....auzi nu sta la poza.....pai intai gaseste-l si apoi il convingi tu sa faceti o poza impreuna....Totusi cand ai dovezi poate ne arati si noua cativa extraterestrii....dar dovezi serioase nu povestiri de la tata Florea din satul Cucuietii din deal....
Sunt satul pana peste cap de prostiile astea cu Anunaki, Planeta X, Reptilieni.....etc.....Nimeni nu stie nimic , nu au dovezi, dar toti isi dau cu parerea.....Zici ca-s economistii astia care tot apar la tv de ne dau lectii de economie iar ei sunt plini de datorii bancare....Vorba aia: sunt plini de datorii ca WC-ul de hartii....

Edited by Clovis, 10 June 2016 - 09:39.


#50
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,448
  • Înscris: 16.03.2004
Sunt atatea imagini fotografice, filmulete facute, marturii depuse de diversi oameni, din toate clasele sociale, toate etniile, toate genurile!
Tu nu faci altceva decat sa ignori avalansa de dovezi!

#51
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,448
  • Înscris: 16.03.2004

 isisceanoua, on 09 iunie 2016 - 20:53, said:

Dark,daca tot afirmi cu atata  patima ca exista ,sper ca iti faci o poza cu ei si ni-i arati si noua.
Si eu sper sa prind unu' odata! [ http://s22.postimg.org/uainyx3rx/yes.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#52
kruger

kruger

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,927
  • Înscris: 04.02.2006

 emyboy, on 08 septembrie 2012 - 21:04, said:

Unde scrie ca o pictura care are un ozn in el inseamna ceva ? Si eu pot face un portret , iar pe cer pot picta o chestie ciudata care zboara , doar asa , de-amoru artei . Faza cu pictura nu se pune . Daca era poza da.
E posibil ca generatiile astea noi sa nu stie cum se facea o pictura si sa creada ca tot cu aifonu'.

#53
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

 dark, on 10 iunie 2016 - 11:13, said:

Si eu sper sa prind unu' odata! [ http://s22.postimg.org/uainyx3rx/yes.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Dupa cum arata avatarul tau cred ca e deja prins))))

 dark, on 09 iunie 2016 - 23:04, said:


Extraterestrul nu sta sa-l pozez eu, ce, vreti sa vi-l prind pe unul de urechi si sa vi-l aduc ca sa-l vedeti? Posted Image
(expresia nu-mi apartine mie ci d-nei Maria Ghiorghiu, insa e geniala!)
Asta da are urechi,mai))))

#54
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,448
  • Înscris: 16.03.2004
Isis, mai asteapta putin, ca ni-i arata coana Hillary, doar a promis! Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate