Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu gasesc un topic, un fel de caf...

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Motorola RAZR HD

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
Alexis21

Alexis21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 13.08.2012
Vazusem pe niste forumuri americane ca telefonul va fi undeva intre 300-400 de dolari dar acuma cine stie...ultimul motorola al meu a fost unul v3 si a fost bun al naibii .

#20
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,042
  • Înscris: 02.09.2005
300-400 de $ in state, in europa trebuie sa inmultesti cu 2...

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Daca nu se prostesc prea tare cu pretul, cred ca imi iau telefon Motorola. Varianta Maxx. Cat despre procesor, nu prea conteaza cat de econom e la cat de enorm e ecranul. Principalul consumator cred ca ala e, mai ales daca esti outdoor

#22
motopanzer

motopanzer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.09.2009
Incepind cu luna octombrie o sa fie disponibil in Germania la operatorul O2, la pretul de 549 euro.

#23
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007
Bine de știut. Sper să îl pot lua la liber și necodat dar aș aștepta totuși Nexus-urile

#24
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,001
  • Înscris: 15.04.2011
Nexus-urile nu cred ca mai vin.

#25
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007
De ce zici asta? Crezi că Google va adopta câte un model de la fiecare producător important și îl va pune în planul de dezvoltare a viitorului android așa cum se zvonește cu Sony Xperia S der exemplu?
Dacă e așa, nu e rău numai că trebuie să nu se piardă garanția. În condițiile date este evident că mi-aș lua un RAZR HD MAXX care deja este în zvonuri confirmate la americani. Mă atrage mai mult bateria decât ip57-le de la Xperia V in condițiile în care Moto lansează telefoane splash proof.

Cât despre cei care vor să își ia iPhone 5 incredibil de ne-revoluționar in condițiile în care piața android oferă cele vedem nu pot decât sa spun ca imi pare rău că atâția sunt spălați pe creier.

#26
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,001
  • Înscris: 15.04.2011
Pai din cate vad nu au anutat nimic si suntem in septembrie. Xperia V imi place dar e un pic cam mare, prea mult spatiu irosit in partea de sus si jos plus ca o sa fie foarte scump.
Deja Apple s-a plafonat cu iPhone-ul iar designe-ul acestuia lasa de dorit, chiar arata ca o telecomanda. Nu inteleg oameni care l-au proiectat sunt imbecili, puteau sa il faca ca Motorola ATRIX sau RAZR M...

#27
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
iPhone nu intra in discutie. E pentru fanii dedicati si pentru cei ce vor sa puna pe masa un aifaunfaiv sa vada lumea ce bani au. E ok, ca procesor o fi bun, dar ecran de 4" pentru 1200 mi se pare mic. Practic laptopurile au la 15,6" 1366 rezolutia. Nu zic nu, o fi buna treaba asta cu a nu deosebi pixelu', dar totusi, iti trebuie si ceva ecran mai mare ca sa nu umbli cu lupa pe ochi sa vezi literele...

#28
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,001
  • Înscris: 15.04.2011
Eu din cate stiu si am vazut sistemul lor de operare si aplicatiile stiu sa lucreze cu rezolutii mai mari pe cand Windows-ul si Android-ul cu programele aferente nu prea.
E enervant ca multe modele de laptopuri au ecran de 15 inch cu rezolutie 1080p.

Motorola a cam inteles ce vor utilizatori iar acum cand e detinuta de Google o sa furnizeze update-uri la timp.

Edited by Papillon_, 16 September 2012 - 19:34.


#29
Alexis21

Alexis21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 13.08.2012
Cand poate fi cumparat  telefonul ? O parere macar,multumesc.

#30
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,001
  • Înscris: 15.04.2011
La sfarsitul lunii o sa fie disponibil in S.U.A, pe la noi o sa ajunga in noiembrie/decembrie.

#31
Alexis21

Alexis21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 13.08.2012

View PostPapillon_, on 18 septembrie 2012 - 10:26, said:

La sfarsitul lunii o sa fie disponibil in S.U.A, pe la noi o sa ajunga in noiembrie/decembrie.

Parca n-am rabdare pana atunci Posted Image si e singurul care mi-a lasat o impresie buna.

#32
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,001
  • Înscris: 15.04.2011
1."Motorola DROID RAZR HD Review" http://www.phonearen...eview_id3157#1-

2.Video review  

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PY7Qouflz4A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

A fost lansat in S.U.A si Canada.
Merita banii.

Edited by Papillon_, 26 October 2012 - 16:17.


#33
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Eu abia ce am de 2 luni un Razr Maxx.As fi tentat sa il schimb cu un HD Maxx daca o sa apara la noi la un pret convenabil.Oricum,mi se pare incredibil cat de putin populare si fara pic de reclama sunt la noi aceste Motorola.Se pare ca daca nu ai ifone sau samsung nu contezi.

#34
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,001
  • Înscris: 15.04.2011
Ajung mai greu in Europa si Asia telefoane de la Motorola iar reclama e ca si inexistenta.

#35
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007

View PostPapillon_, on 26 octombrie 2012 - 22:55, said:

Ajung mai greu in Europa si Asia telefoane de la Motorola iar reclama e ca si inexistenta.
ceea ce se vede și în suportul lor pt România.

#36
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

Quote

The Motorola DROID RAZR HD for Verizon is a US-only phone, so it will probably never get to the shores of the Old Continent.

Info luata di review-ul de pe gsmarena. Daca e adevarat.... :(

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate