Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

codati metin2

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

CS11

CS11

Member

• Grup: Members
Mai sunt codati pe metin2ro?
Am jucat si eu dar mam last acum 4-5luni din cauza hacker-ilor pt ca nu mai avem unde sa cresc dar  as vrea sa ma apuc din nou daca nu mai sunt hacker..

ady_95

ady_95

Active Member

Mai bine te-ai lasa de tot de panarama asta de joc

emyboy

emyboy

Senior Member

• Grup: Senior Members
Ar trebui sa postezi in sectiunea fun . Asta nu joc . E o gluma proasta . Lasa-te de tot de el .

Si ca sa nu ziceti ca sunt off topic. Pe orice joc , mereu vor exista hackeri .

GabryNane

GabryNane

Active Member

Decat sa joci pe Ro,mai bine te distrezi pe un privat.

evon

evon

~Learning Forex~

CS11, on 05 septembrie 2012 - 00:17, said:

Mai sunt codati pe metin2ro?
Am jucat si eu dar mam last acum 4-5luni din cauza hacker-ilor pt ca nu mai avem unde sa cresc dar  as vrea sa ma apuc din nou daca nu mai sunt hacker..
hai pe metin2.sg ( e metin oficial), nu sunt deloc hackeri,si cand zic, chiar deloc, tot timpul sunt MOD in joc,sistem avansat anti hackeri, nimeni cu fishbot, KS ilegal, ii reportezi si isi iau ban/suspend. Singurul lucru in minus populatie mica de tot, regatul rosu suntem 20-30 in ch1 map 1 asta cand e "aglomerat", la blue 50-70 online map1, si regatul galben nimeni.
Eu joc la red.
Si pentru p@n@ramele de mai sus, jucati ce vreti, daca sunteti boti ,bagati-va la mario, va o zic asta din calitate de jucator de wow oficial ( bat pariu ca unii o ardeti pe wow private hahaha luzari :lol: ).

ady_95

ady_95

Active Member

evon, on 05 septembrie 2012 - 08:58, said:

hai pe metin2.sg ( e metin oficial), nu sunt deloc hackeri,si cand zic, chiar deloc, tot timpul sunt MOD in joc,sistem avansat anti hackeri, nimeni cu fishbot, KS ilegal, ii reportezi si isi iau ban/suspend. Singurul lucru in minus populatie mica de tot, regatul rosu suntem 20-30 in ch1 map 1 asta cand e "aglomerat", la blue 50-70 online map1, si regatul galben nimeni.
Eu joc la red.
Si pentru p@n@ramele de mai sus, jucati ce vreti, daca sunteti boti ,bagati-va la mario, va o zic asta din calitate de jucator de wow oficial ( bat pariu ca unii o ardeti pe wow private hahaha luzari Posted Image ).
Deci dacă tu ești major, ai trecut prin wow (adică ai jucat) și consideri rahatul ăsta ca fiind un joc, atunci îmi pare rău pentru tine, dar ai mintea fratelui meu de nici 12 ani pe care l-am forțat să nu mai joace Metin pentru că îl degrada mental... End of story... (ok, mă aștept la warn)

evon

evon

~Learning Forex~

ady_95, on 05 septembrie 2012 - 09:27, said:

Deci dacă tu ești major, ai trecut prin wow (adică ai jucat) și consideri rahatul ăsta ca fiind un joc, atunci îmi pare rău pentru tine, dar ai mintea fratelui meu de nici 12 ani pe care l-am forțat să nu mai joace Metin pentru că îl degrada mental... End of story... (ok, mă aștept la warn)
bai gigi, am 20 ani in cateva saptamani, joc wow original, am jucat si metin2, si inca joc metin2, eu daca ma distrez in metin, care e problema ta? probabil esti unu din aia care au intrat in metin, le-a bubuit ceva la fierar , au inceput sa injure, si au iesit din joc, asa sunteti toti. Sunt de acord cu tine ca metin2 nu e un joc chiar dezvoltat, dar eu daca ma distrez in el, care e problema ta?

sandokan965

sandokan965

Member

1. E ilegal sa ceri asa ceva pe forum . Citeste regulamentul.
2. Da , mai exista , doar unul singur , restul sunt keylogere , care fura conturi
3. Lasa-te de Metin2 , ca-ti distrugi viata .

tudor-it

tudor-it

New Member

sandokan965, on 05 septembrie 2012 - 13:35, said:

1. E ilegal sa ceri asa ceva pe forum . Citeste regulamentul.
2. Da , mai exista , doar unul singur , restul sunt keylogere , care fura conturi
3. Lasa-te de Metin2 , ca-ti distrugi viata .

Cred ca ai inteles gresit ce a intrebat el... A intrebat daca mai sunt codati/hackeri nu daca mai sunt coduri/hack-uri.

Referitor la intrebare: mereu vor fi hackeri pe Metin2 din cauza faptului ca HackShield-ul e slabut. Si eu am jucat Metin2RO acum cativa ani si nu mi-am distrus viata, nu m-am tampit, nu am chiulit de la scoala (chiar am avut medie mare) si nu am ajuns dependent. Ma pot chiar lauda cu un cont de level 70 si alte cateva de 35+ si 40+, dar m-am plictisit de joc pentru ca nu il mai dezvolta si a ramas in urma din mai multe puncte de vedere, cel mai important fiind grafica. Daca nu ai calculator prea performant e ok jocul, dar exista multe alternative la el in ziua de azi :D

xFaranume

xFaranume

Junior Member

Mai bine ai incerca sa te lasi de metin !

SfantulLike

SfantulLike

Oscilatrix Te iubesc <3 .

xFaranume, on 31 iulie 2013 - 12:43, said:

Mai bine ai incerca sa te lasi de metin !
Si de ce ma rog?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate