Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Sa ne facem bagajul pt camin..?

- - - - -
  • Please log in to reply
279 replies to this topic

#73
PsPSuceava

PsPSuceava

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 24.01.2009
Esti sigur ca esti destul de impunator, incat sa il convingi pe eventualul hot ca daca il prinzi esti in stare sa ii rupi picioarele si sa i le infingi in cur.Astfel o sa se redirectioneze catre colegii care nu au ce sa ii faca... Alta metoda nu vad. Sau o yala scumpa si o usa de metal. Dar costa usa si yala mai mult decat caminul..

#74
Juliee

Juliee

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 23.03.2010
Am si eu  o intrebare....ce net sa-mi iau?digi sau orange?sau voda?(modem)

#75
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009
Cu siguranta lucrurilor e mai greu, in special daca-ti dai seama ca ai niste colegi de camin nu foarte de incredere. Cum zicea si cineva in urma cu cateva postari, de preferabil sa nu pleci de acasa cu laptop-ul si toate cele chiar din prima saptamana. Mai bine sa observi cu cine ai de lucru.

#76
flegma

flegma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 09.08.2009
Pentru siguranta lucrurilor, puteti sa va luati asa ceva: http://www.atlantic-...electrosoc.html

#77
Juliee

Juliee

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 23.03.2010

View PostAnn0nyym0us, on 05 septembrie 2012 - 09:15, said:

Cu siguranta lucrurilor e mai greu, in special daca-ti dai seama ca ai niste colegi de camin nu foarte de incredere. Cum zicea si cineva in urma cu cateva postari, de preferabil sa nu pleci de acasa cu laptop-ul si toate cele chiar din prima saptamana. Mai bine sa observi cu cine ai de lucru.
Sau le lasam la rude :D

#78
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010

View PostJuliee, on 05 septembrie 2012 - 07:46, said:

Am si eu  o intrebare....ce net sa-mi iau?digi sau orange?sau voda?(modem)

Eu am stick de la digi (gratis) si merge foarte bine, cel putin in perioada cat nu depasesc limita de trafic. :D

#79
qew

qew

    Tren International

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,752
  • Înscris: 05.11.2010
Exista limita de trafic la digi net mobil ? Eu credeam ca e nelimitat .

#80
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010

View PostCorupt, on 05 septembrie 2012 - 10:00, said:

Eu am stick de la digi (gratis) si merge foarte bine, cel putin in perioada cat nu depasesc limita de trafic. Posted Image

Cum adica ai de la digi gratis? Sau ti'ai facut abonament TV si ai primit si un stick cu cativa GB lunar moka? Posted Image Aha, am gasit aici oferta, super fain: http://www.rcs-rds.r.../prin-modem-usb . Vad ca pt cei care nu au abonament costa 15/25ron pe luna. Care e diferenta? Vad ca si Digi2 si Digi3 ofera aceeasi viteza. De ce Digi3 e mai scump?


Aveti aici un articol interesant. Mie cel mai naspa mi se pare ca nu mai ai momente "intime". Posted Image

Edited by tzaq93, 05 September 2012 - 10:20.


#81
Juliee

Juliee

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 23.03.2010

View PostCorupt, on 05 septembrie 2012 - 10:00, said:

Eu am stick de la digi (gratis) si merge foarte bine, cel putin in perioada cat nu depasesc limita de trafic. Posted Image
si eu m-am gandit sa iau de acolo.Oricum , azi fac rost de ce am nevoie in materie de seriale ca sa nu plang dupa:)))
Mai am 4 ore de net rapid


Stick gratis-nu a dat bani pe el , da bani numai pe net.
Cand m-am dus acum 5 zile avea ..insa a trb sa astept sa pot inchide netul actual.Sper sa-l mai aiba si acum

Edited by Juliee, 05 September 2012 - 10:18.


#82
qew

qew

    Tren International

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,752
  • Înscris: 05.11.2010
Iti spun eu, daca ai abonamentul cel mai scump(care parca e 39 de lei pe luna) la internet de la ei , atunci iti dau gratis internet mobil . Daca ai abonamentul mai mic (ala de 29 de lei) atunci platesti 10 lei pe luna. Destul de rentabil zic eu fata de concurenta, doar ca acoperirea e mai slaba in afara oraselor .

@Juliee , si cu net mobil am descarcat seriale cu 2 MB viteza, destul de bine zic eu.

Edited by qew, 05 September 2012 - 10:19.


#83
Juliee

Juliee

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 23.03.2010

View Postqew, on 05 septembrie 2012 - 10:18, said:

Iti spun eu, daca ai abonamentul cel mai scump(care parca e 39 de lei pe luna) la internet de la ei , atunci iti dau gratis internet mobil . Daca ai abonamentul mai mic (ala de 29 de lei) atunci platesti 10 lei pe luna. Destul de rentabil zic eu fata de concurenta, doar ca acoperirea e mai slaba in afara oraselor .
O sa platesc 10 lei la ei.(ma rog +5 pe digimobil pt ca scot netul-fibra optica).
Eh , am nevoie pt faculta :D o fi bun in bucuresti

#84
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010
Qew ai idee care e diferenta intre Digi2 si Digi3? Viteza e aceeasi, internetul e tot nelimitat..

#85
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010

View Posttzaq93, on 05 septembrie 2012 - 10:15, said:

Cum adica ai de la digi gratis? Sau ti'ai facut abonament TV si ai primit si un stick cu cativa GB lunar moka? Posted Image Aha, am gasit aici oferta, super fain: http://www.rcs-rds.r.../prin-modem-usb . Vad ca pt cei care nu au abonament costa 15/25ron pe luna. Care e diferenta? Vad ca si Digi2 si Digi3 ofera aceeasi viteza. De ce Digi3 e mai scump?

Am abonamentul cel mai mare la net (100 mbs) si atunci primesc gratis stick de net + o cartela de net pentru telefon.
Nu stiu sigur cum e cu limitarea deoarece nu am ajuns pana acum sa depasesc.
Eu foloseam stickul doar 5 zile pe luna, cand mergeam la bunici.
Dar acum, daca il iau la facultate, voi vedea cum sta treaba.

Oricum, eu imi iau si routerul la mine.
Daca am noroc de net in camera (prin cablu, ca la Poli), atunci las wirelessul liber. :D

#86
qew

qew

    Tren International

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,752
  • Înscris: 05.11.2010

View PostJuliee, on 05 septembrie 2012 - 10:19, said:

O sa platesc 10 lei la ei.(ma rog +5 pe digimobil pt ca scot netul-fibra optica).
Eh , am nevoie pt faculta Posted Image o fi bun in bucuresti
Iti spun eu ca e bun . Eu sunt multumit, si il folosesc intens si in plus am un model vechi de stick usb ca-l am de mult si e mai lent decat astea ce le dau acum.

#87
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
@qew ai modelul negru ?

#88
qew

qew

    Tren International

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,752
  • Înscris: 05.11.2010
Da , ZTE MF110 , 7.2 Mbps . Culmea ca un prieten tocmai a primit de la ei un modem usb alb huawei 21.6 mbps , si nu-i merge pe un laptop de ultima generatie. Am incercat cu al meu si a mers . Ciudat .

#89
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Si eu am tot cel negru si am vazut la un vecin modelul alb.
Credeam ca singura diferenta e culoarea. :D

Oare am sanse sa imi schimbe cel vechi cu unul nou ?

#90
Juliee

Juliee

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 23.03.2010
Peste vreo 1h se duce unul din parinti sa inchida netul si sa ia modemul.Sper ca ia ce trebuie Posted Image

La revedere net repede si bun..Posted Image
Parca vad ca pana plec la facult umblu pe la vecini cu lap sa mai iau si eu un filmPosted Image

Edited by Juliee, 05 September 2012 - 11:39.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate